Epizody(25)
-
Blutige Diamanten (S04E01)
-
Mord & Malerei (S04E02)
-
Kindergeburtstag (S04E03)
-
Filmtod (S04E04)
-
Ein Dorf sieht rot (S04E05)
-
Der perfekte Mord (S04E06)
-
Der verlorene Sohn (S04E07)
-
Die Aufreißer (S04E08)
-
Familienbande (S04E09)
-
Nachtschicht (S04E10)
-
Tödliche Bilanz (S04E11)
-
Weitertanzen (S04E12)
-
Sechs Richtige (S04E13)
-
Um Haaresbreite (S04E14)
-
Mütter (S04E15)
-
Die Schamanin (S04E16)
-
Die Unsichtbaren (S04E17)
-
Zu viel des Guten (S04E18)
-
Charity Ladies (S04E19)
-
Das Sterben der Nashörner (S04E20)
-
Undercover (S04E21)
-
Rache (S04E22)
-
Vier Männer und ein Baby (S04E23)
-
Bis zur letzten Rille (S04E24)
-
Das Wunder von Stuttgart (S04E25)
Hrají
Astrid M. Fünderich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Peter Ketnath
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Sylta Fee Wegmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Benjamin Strecker
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Karl Kranzkowski
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Nina-Friederike Gnädig
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Esther Esche
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Andrea Tiziani
Itálie
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Christine Schorn
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Eva Maria Bayerwaltes
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Luise Berndt
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Julius Forster
Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Michael Gaedt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Marek Harloff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Christian Pätzold
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál) - herec, a.z.
Doktor Martin (2004) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Mike Zaka Sommerfeldt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
George Tounas
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Dirk Borchardt
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Peter Kremer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Gudrun Landgrebe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (seriál)
Der Bastard (1989) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)