Scénář:
Andreas Knaup, Claudia Römer, Thomas Frydetzki, Mira Roth, Klaus Arriens, Thomas Wilke (více)Hrají:
Astrid M. Fünderich, Peter Ketnath, Benjamin Strecker, Yvonne Burbach, Karl Kranzkowski, Eva Maria Bayerwaltes, Armin Dillenberger, Luc Feit, Brigitte Karner, Mike Zaka Sommerfeldt (více)Epizody(23)
-
Seemannstod (S07E01)
-
Schlitzohr (S07E02)
-
Frauenbier (S07E03)
-
Masken (S07E04)
-
Klug & perfide (S07E05)
-
Todschick (S07E06)
-
Tod eines Kammerjägers (S07E07)
-
Künstlerpech (S07E08)
-
Das Gesetz der Straße (S07E09)
-
Das Leben des Brian (S07E10)
-
Mord mit Stil (S07E11)
-
Ausgebremst (S07E12)
-
Wir haben Ludmilla (S07E13)
-
Mädelsabend (S07E14)
-
L.I.S.A. (S07E15)
-
Rad der Zeit (S07E16)
-
Sein letzter Pfiff (S07E17)
-
Major Mimis Ende (S07E18)
-
Klassenfahrt in den Tod (S07E19)
-
Doppelleben (S07E20)
-
Alles Natur (S07E21)
-
Blutsauger (S07E22)
-
Shopping-Queen (S07E23)
Hrají
Astrid M. Fünderich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Peter Ketnath
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Benjamin Strecker
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Yvonne Burbach
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Kobra 11 (1996) (seriál)
Mallorca (1999) (seriál)
Karl Kranzkowski
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Eva Maria Bayerwaltes
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Armin Dillenberger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Luc Feit
Lucembursko
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Osm dní (2019) (seriál)
Brigitte Karner
Rakousko
Nejlepší seriály:
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Fabrika na oficíry (1989) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Mike Zaka Sommerfeldt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Nina Vorbrodt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sebastian Achilles
Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Osm dní (2019) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Markus Ertelt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Michael Gempart
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Christian Kerepeszki
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Christian Pätzold
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál) - herec, a.z.
Doktor Martin (2004) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Marie Rönnebeck
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Paul Faßnacht
Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Anja Gräfenstein
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Správná dvojka (1994) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Klara Höfels
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě '63 (2021) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Zmatkářky (2017) (seriál)