Epizody(25)
-
Piratennest (S10E01)
-
Alles hat ein Ende (S10E02)
-
Goldene Zeit (S10E03)
-
Tödliche Sicherheit (S10E04)
-
Letzter Vorhang (S10E05)
-
Scheitern ist geil (S10E06)
-
Kollateralschaden (S10E07)
-
Babyklappe (S10E08)
-
Cool bleiben (S10E09)
-
Crashman (S10E10)
-
0900 Liebe (S10E11)
-
Der Mann im Mars (S10E12)
-
Marathongirl (S10E13)
-
Im Namen Gottes (S10E14)
-
Rasende Wut (S10E15)
-
Tote Augen (S10E16)
-
Good Vibrations (S10E17)
-
Schlaflabor (S10E18)
-
Das zweite Gesicht (S10E19)
-
Joint Venture (S10E20)
-
Liebe, Love & Amour (S10E21)
-
Vermächtnis (S10E22)
-
Gelobtes Land (S10E23)
-
Henriettes Erbe (S10E24)
-
Zeitenwende (S10E25)
Hrají
Maike Jüttendonk
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Roland Silbernagl
Rakousko
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Divoká republika (2021) (seriál)
Bernhard Conrad
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kai Lentrodt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Rike Schmid
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Komisař Maltese: Hon na mafii (2017) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Christian Pätzold
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál) - herec, a.z.
Doktor Martin (2004) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Nico Ehrenteit
Nejlepší seriály:
Undercover (2019) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Tilman Pörzgen
Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Thomas Bestvater
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Helen Woigk
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Der Lissabon-Krimi (2018) (seriál)
Florian Fitz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
X-company (2015) (seriál)
Bankovní hacker (2021) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Simone Hanselmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Martin Feifel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Průsmyk (2019) (seriál)
Sebastian Fitzek: Terapie (2023) (seriál)
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Amelie Plaas-Link
Západní Německo
Nejlepší seriály:
The Team (2015) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Susanne Böwe
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Emanuel Fellmer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Kerstin Kramer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Arne Fiedler
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Anne Schäfer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Sophie Lutz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)