Režie:
Alexandr KottKamera:
Jevgenij PrivinHudba:
Jurij KrasavinHrají:
Igor Petrenko, Sergej Nikoněnko, Andrej Sokolov, Alexej Dmitrijev, Jurij Kolokolnikov, Sergej Cepov, Dmitrij Kuličkov, Albert Filozov, Elvira Bolgova (více)Hrají
Igor Petrenko
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Sojuz spasenija (2019)
Hvězda (2002)
Sergej Nikoněnko
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Otec Sergej (1978)
Vojna a mír (1965)
Andrej Sokolov
Sovětský svaz
Alexej Dmitrijev
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Brestská pevnost (2010)
Jolki 2 (2011)
Batalon (2015)
Jurij Kolokolnikov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Po ščučjemu veleniju (2023)
Master i Margarita (2023)
Plus jeden (2008)
Sergej Cepov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Doktor Živago (2005) (seriál)
Brestská pevnost (2010)
Sibir, Monamur (2011)
Dmitrij Kuličkov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Hlupák (2014)
Brestská pevnost (2010)
Major (2013)
Albert Filozov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Vassa (1983)
Nemáte ani zdání (1980)
Vzlet (1979)
Elvira Bolgova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Tenkrát v provincii (2008)
Na plný plyn (2008)
Alexandr Volkov
Sovětský svaz
Vladimir Kapustin
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Brestská pevnost (2010)
Můj táta je Baryšnikov (2011)
Arytmie (2017)
Sergej Batalov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Spacewalker (2017)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (seriál)
Jolki 1914 (2014)
Jevgenija Loza
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Ošklivé káčátko (2010)
Motylki (2013) (seriál)
Rozvědčíci - Poslední bitva (2008) (seriál)
Boris Estrin
Nejlepší filmy:
Atomový Ivan (2012)
Leonid Okuňov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Apoštol (2008) (seriál)
Únik z kruhu (2006)
Olga Toroščina
Nejlepší filmy:
Křemen (2007)
Dmitrij Mazurov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Sluha Jeho Veličenstva (2007)
Unaveni sluncem 2: Odpor (2010)
Andrej Savosťanov
Nejlepší filmy:
Lazebník sibiřský (1998)
Puberta (2000)
Státní rada (2005)
Igor Pismennyj
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Azazel (2002) (TV film)
Děň polnolunija (1998)
Oblek (2003)
Alexandr Jakin
Sovětský svaz