Reklama

Reklama

Nick a Dale jsou přátelé, kteří mají stejný problém - pohrdají svými nadřízenými, kteří se jim rozhodli zkomplikovat život. Nick pracuje ve finanční společnosti despoty Davida Harkena, který mu slibuje povýšení, ale nakonec se rozhodne udělit ho sám sobě. O moc lépe na tom není ani Dale. Jako zubní laborant je vydírán svou šéfkou Julií, která ho navíc sexuálně obtěžuje. Tvrdí, že pošle jeho snoubence fotky, které dokazují, že jí s ní byl nevěrný. Když nastoupil jako nováček, tak ho uspala a měla s ním sex na zubařském křesle. Oba zoufalci mají kamaráda Kurta, který se brzy ocitne na stejné lodi jako oni. Jednou večer u skleničky se všichni tři shodnou na tom, že by bylo nejlepší, kdyby jejich šéfové zemřeli. V zapadlé hospodě se seznámí s protřelým kriminálníkem, který je nasměruje na myšlenku, že musí zabít své šéfy navzájem, a navíc tak, aby vše vypadalo jako nehoda. Tím se spouští neskutečný kolotoč pokusů i drsných omylů... (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (1 123)

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Ruku na srdce, kdo nikdy nezatoužil zbavit se svého šéfa? Nemyslím tím žádné polovičaté řešení, jako rozdrtit kolenní klouby baseballovou pálkou, protože to by ho pak musel člověk ještě vozit do práce, ale rovnou řešení v nacistické terminologii známe jako "definitivní".. Seth Gordon mi nabídl velmi kvalitní koks - dá se říct jeden z nejlepších, co jsem za poslední dekádu měl. Sice pomalejší náběh, ale zato dlouhá euforická výdrž stimulující mozkové centrum vtipnosti až k hyperaktivitě. Škubal jsem sebou jen smíchem a co je nejpodivnější, na konci se nedostavil žádný hluboký útlum a ani paranoia, že už jsem to někde viděl. Zkrátka dobrej matroš - jen prosím dealery, ať se z něj nepokouší dělat nějaké další deriváty.. Mimochodem, pracovat ve stejné firmě jako postava J.Batemana, makám jako ďas. Ta představa, že nesplníte plán na 120 % a přijde si pro vás do kanceláře Keyser Sozé.. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Colin Farrell, Kevin Spacey a Jennifer Aniston jsou výborní!! Jenže na plátně jsou tak polovinu času co trojice zoufalých-zaměstnaných, kteří prostě vtipní ani moc nejsou.. Našlápnuto měla tahle přisprostlá taškařice slušně, konání trojice uječených chlápků je nedotažené, trestuhodně často vyprchávající do ztracena, postrádající timing a mnohdy spíš hodící se do party k nějaké hodně průměrné sandlerovce. U řady scén má divák chuť vlítnout na plac a zakřičet, že tohle přece mělo vyznít takhle a tohle se dalo rozehrát mnohem lépe. Nebudu chodit kolem horké kaše, potenciál tady byl, výsledek je skrz naskrz průměrný. Scénárista? Režisér? Viníka ať si každý označí sám, mně bohužel v mysli zůstala jen nadržená Aniston nebo Farrellovi hlášky typu „vyhodíme tlusté lidi a profesora Xaviera..“ ()

Reklama

Krouťák 

všechny recenze uživatele

'' I'm in. Let's kill this bitch ! '' Bylo očividné, jak si všichni zúčastnění natáčení užívali. No aby ne, vždyť kdo by se nedokázal vžít do jejich kůže ?! Z marketingového hlediska se námět jeví takřka jako geniální, až bychom se mohli udivovat, proč už s tím někdo nepřišel dřív... Třešničkou na pomyslném dortu už tak skvělého castu je Charlie Day, na jehož (nejen) kokainové projevy se prostě musíte dívat s úsměvem na rtech. Každopádně. Pokud hledáte nenáročnou zábavu pro oddych, Horrible Bosses jsou ideální volbou - 80%. ()

Goldbeater 

všechny recenze uživatele

Od téhle komedie jsem čekal o hodně víc humoru, než se mi nakonec dostalo. Prakticky jsem se nasmál víc, když jsem viděl fotky Colina Farrella s tím prapodivným účesem, než u samotného filmu. Z daného tématu šlo jistě vymačkat daleko víc. Takhle se snímek jen zařazuje do řady spousty průměrných komedií, které nijak neurazí, ale taky nijak zvlášť nerozesmějí. Pro mne mírné zklamání. Škoda, dost jsem se těšil. ()

TeeAge 

všechny recenze uživatele

|| Scenár: Michael Markowitz, John Francis Daley, Jonathan Goldstein | Hudba: Christopher Lennertz | Produkcia: Brett Ratner | Distribúcia: Warner Bros. Pictures | Štúdio: New Line Cinema, Rat Entertainment | Rozpočet: 35 miliónov $ | Tržby: 210,525,499 $ || Super herecká garda v slušnom scenáry, s ambíciou byť vtipným od začiatku do konca, no tých vydarených fórov je tam na to menej, než by bolo treba k nadpriemernosti. Zlý film to ale neni ani náhodou, skôr príjemná oddychovka. ()

Galerie (61)

Zajímavosti (43)

  • Jennifer Aniston (Julia Harris) ve filmu nosí hnědou paruku, která měla umocnit její sex-appeal a zároveň postavu odlišit od jejích obvyklých odlehčených rolí. (žvanimírek)
  • Keď Gregory hľadá nebezpečný bar, tvrdí, že o tri bloky ďalej je Applebee. Jason Sudeikis hovorí, že "to nie sú hlupáci, ktorých potrebujeme". Sudeikis sa neskôr stal tvárou Applebee. (Arsenal83)

Související novinky

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (více)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (více)

Reklama

Reklama