Scooby Doo! Prokletí nestvůry z jezera

(TV film)
  • USA Scooby-Doo! Curse of the Lake Monster (více)

Chtěli jste je, vrátili se! Hvězdy filmu Scooby Doo: Začátek jsou tu v dalším akčním dobrodružství, které kombinuje báječné hrané scény a efekty s nejskvělejšími nadpřirozenými detektivy všech dob. Škola skončila, nastala pohoda a Daphne, Velma, Fred, Shaggy a jejich čtyřnohý oblíbenec zamířili na letní brigádu v přepychovém country klubu. Děje se tu ale cosi podivného – něco, co by mohlo odstrašit všechny hosty klubu (a s nimi i práci, kterou parta nutně potřebuje!). Ve vzduchu se vznáší záhada. A taky romance, protože – božíčku! - Shaggy se zamiloval do Velmy. Mohou osobní vztahy tým rozdělit? Záhady s r. o. se pokoušejí vyřešit Kletbu jezerní příšery a dostávají se do pořádně kalných vod! (oficiální text distributora)

Tominko12

Toto ma celkom prekvapilo. Aj napriek tomu, že som fanúšikom Scoobyho, od tohto som veľa nečakal. Avšak bol tu humor, dobrý nápad a Scooby Doo nám tak má ešte čo ponúknuť aj v roku 2010. Pre mňa príjemné prekvapenie. ()

lusst

V podstate všetko napísal Radyo. Nemá zmysel to opakovať. Len zduplikujem: "...obsazení (Fred? Shaggy?? Daphe??? Velma???? wtf?????..." ()

Dominicaa

Já miluji Scooby Doo a tenhle díl není vyjímkou. Mám moc ráda tyhle herce ze Scooby Doo začátekkteří jsou lepší než ti v předchozích dílech. Vtipný rodiný film i jsem se zasmála ()