Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Charlotte Payne (Sophie Winkleman) hledá lásku svého života. Už párkrát odmítla nabídku k sňatku od mnoha ctitelů, ale to jí nebrání v tom, aby se zaregistrovala na poměrně známé internetové seznamce. A aby byla v balení mužů úspěšná, nechá si poradit od odborníka přes randění Raviho, který jí dá na vyplnění 100 otázek, týkajících se především jejího života. Otázky jsou docela těžké, a nutí Charlottu přemýšlet o své minulosti, což pomůže vytvořit přesnou představu o muži její ideálů. (NGP)

(více)

Recenze (14)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Jsem šíleně zklamaná, že těch otázek nakonec nebude 100. I těch pouhých 6 mě ale přesvědčilo o tom, že se jedná o jeden z nejlepších sitcomů, které jsem kdy viděla. Přesně se trefili do mého humoru a herci jsou mi při nejmenším silně sympatičtí. Myslím, že za nějakou dobu by byl Přátelům i TBBT v patách...obrovská škoda! "Je to cena nebo číslo toho, komu máš zavolat, aby ti řekl cenu těch bot?"...4,5* ()

Thomick 

všechny recenze uživatele

Užuž jsem chtěl vítat nový guilty pleasure do sbírky, když jsem si ještě zavčasu uvědomil, že tady vlastně ani o žádný hanebný nadhodnocení nejde. 100 Questions je normálně kvalitní sitcom s kulervoucí kadencí gagů, absolutnim minimem hluchoty a spolehlivym tahounem Davidem Waltonem, jenž mě (senzačně) přesvědčil ve všech možných polohách. No a srovnání s HIMYM? Jo, pravda, to pokulhává... ale to jen proto, že Radnor a spol. za 100 Questions po všech směrech nejmíň o level zaostávaj. --- NBC očividně řídí samí diletanti. Během jedinýho roku předčasně zrušit tohle i Playboy Club - tomu řikám "kumšt". ()

Reklama

eLeR 

všechny recenze uživatele

Je pravda, že počas pozerania prvých dielov som nejedenkrát vybuchla smiechom, je pravda, že v tých posledných už menej ... ale no a čo! ... aj tak som sa ohromne bavila. Sem-tam prestrelené situácie, ale to k sitcomom patrí, ale tie skvelé hlášky tam boli podávané bez upozornenia a len tak medzi rečou a to sa cení. Dík emma53, že si ma zoznámila s touto fajin partičkou. ()

emma53 

všechny recenze uživatele

100 Questions je mňaková bomboniérka, kde je ale jen šest dobrůtek a to je velká škoda. Mně s tou pětkou bylo totiž moc příjemně, celou dobu mně nezmizel úsměv ze rtů a o tom to celé je. Všichni byli moc sympatičtí, ale přece jen trochu navrch měl Wayn a Charlotte. Já bych těch sto otázek každopádně přivítala s otevřenou náručí. Nakonec i Ravi měl skvělé hlášky a 22 minut je tak akorát na snídani nebo při kafču po obědě, či jako večerníček před spaním. A to na sitkomy moc nejsem. Škoda stopky, za mě je to lepší čtyřka a možná to ještě zvednu. ()

MMR 

všechny recenze uživatele

První dva díly naprosto úžasné, smál jsem se po celou dobu. Jenže další díly už takové nebyly, a tak se ani nedivím, že to má pouze 6 dílů. I když je to ovšem škoda, seriál měl obrovský potenciál se rozvíjet. Já hodnotil právě po druhé epizodě, a své hodnocení takto nechám. Nejoblíbenější postava Leslie, nejvíce mi byla sympatická, jen škoda, že dostávala hrozně málo prostoru k vyjádření. Naopak hlavní postava Charlotte měla prostoru až moc, jenže její hlas mi nebyl moc příjemný. Ostatní postavy byly celkem zábavné, takže si myslím, že těch dílů mohlo být malinko víc. Na konec ještě musím pochválit skvělou znělku, ta byla úžasná. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama