Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Známý realitní magnát Alonzo Hawk má v plánu postavit v San Franciscu obří nákupní centrum vysoké 130 pater. Jediné, co mu stojí v cestě, je budova hasičské stanice z roku 1982, ve které žije paní Steinmetzová, letuška Nicole Harrisová, vysloužilý Volkswagen Brouk Herbie a tramvaj číslo 22. Hawk se několikrát snaží paní Steinmetzovou vystěhovat, ale neúspěšně. Neuspěli ani jeho právníci. Proto magnát Hawk pošle za paní Steinmetzovou svého synovce, čerstvě vystudovaného právníka Whitfielda. Když Whitfield ale zjistí, co je jeho strýc zač, chce se vrátit do Missouri. Paní Steinmetzová samozřejmě nechce o svou hasičskou zbrojnici přijít, a tak se Hawkovi postaví. A Herbie ji v tom rozhodně nenechá samotnou. (Nova Cinema)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (13)

Han22 

všechny recenze uživatele

Herbie a stará dáma má snad všechny možné mínusy. Je to zbytečné pokračování celkem průměrné komedie s ohraným příběhem, kde není nikdo z prvního dílu. O Herbieho stará tetička mechanika z jedničky, která bydlí ve staré hasičárně. Tu chce zbourat zlotřilý stavitel, aby postavil moderní mrakodrap, který využívá každého možného špinavého triku. Opět to vypadá včetně postav jak z 50. let a opět tu jsou naprosto příšerně laciné triky - dokreslovačky jak z české pohádky. A humor je opět neskutečně infantilní a pramení z toho, že Herbie je někde, kde nemá auto co dělat (restaurace, koncert, lanoví mostu). Jenže moje infantilní já se skvěle baví, třeba když Herbie nahání stavitele v kanceláři plné pěny nebo na parapetu, nebo když ve finále zmobilizuje všechny brouky ve městě. Zkrátka na víc než 3* to není, ale je to sranda. ()

zdeny99 

všechny recenze uživatele

Pohádkový příběh o kouzelném autíčku a jedné stařence, jeho majitelce. Autíčko samo jezdí, uvažuje, umí jezdit po římse mrakodrapu i po lanech sanfranciského mostu. Svým chováním mi připomíná samotného Kida z Knigh Rideru. Je to zároveň poklidná pohádková podívaná a na druhou stranu zase šílená blbost se spoustou otřesných triků. Hlavně když jedou v autě, tak je vidět, že jedou před plátnem. [221. hodnocení, 12. komentář, 58%] ()

Reklama

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// +je to pěkný film -je hodně dobový/// Když jsem byl malej, viděl jsem zřejmě film Herbie jede rally, trošku si jej ještě pamatuji. Ovšem dodnes jsem netušil, že Herbie má jak tuto "trilogii", tak i ještě jeden starší snímek. Pokud počítám dobře, tak s nejnovějším pokračováním (2005) to číta 5 filmů. Řekněme si narovinu, že jakýkoliv film Herbie je koncipován pro mladší publikum. Jenže když se u filmu bavíte a už vám není 10, tak to velice poteší. Ze začátku jsem tomu moc nevěřil, pak jsem se začal slušně zabávať a finále mi celkem vyrazilo dech. Hudba je příjemná. Rovněž herci, jak stará dáma, tak i mladá dvojice. Záporák je správně směšnej a Brouka si zamilujete i tady, jen škoda, že nemluví a rovněž nemrká :-). Jedině co mi trošku vadilo, tak dnes již obstarožní háv, který hlavně dnešnímu publiku příjde jako z jiného světa. Jinak jsem však velice potěšen./// Celkem 72%/// ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Wolkswagen zvaný brouk jmenující se Herbie se vrací, aby ochránil starou dámu před zákeřným developerem. Námět humorného příběhu se starou dámou v hlavní roli, kterou jen tak nic a někdo nerozhází a ke všemu přistupující s plnou vervou a skromností, byl na šedesátá a sedmdesátá léta velice vděčným tématem, což dokazuje nemalý počet takovýchto různorodých snímků. A tento je jeden z nich. Jedná se tedy o volné pokračování snímku z roku 1968 'Můj miláček Herbie' a opět v produkci Walta Disneyho. Sportovní svět automobilových závodů tedy tvůrci striktně opustili a vydali zcela jiným směrem. A úspěšně. Snímek je opět plný humorných eskapád podpořených i na dnešní dobu úžasnými speciálními efekty, které stále umí ohromit svou čistotou. Například zadní projekce je daleko více použita a kupodivu ne vždy je to poznat. I nadále se jedná o snímek pro celou rodinu, kde slovo nadsázka či kýčovitost nic neznamená. Snímek má za úkol především diváka pobavit a přivést na jiné myšlenky. A to se dozajista daří. ()

see_sawandrew 

všechny recenze uživatele

Nepokoušejte se vystěhovat starou paní z domu. Obzvláště, když ji hlídá inteligentní Volkswagen. Velice milý film, který mám rád i jako odrostlejší divák. Mnoho scén si dosud velmi dobře pamatuji: Jízda po nosných lanech mostu Golden Gate; plašení racků; šílený automobilový turnaj a také spousta taškařic se zlým panem Hawkem a jeho neschopnými kumpány. Sympatický ústřední pár a milá hudba potěší taktéž. Herbieho jsem prostě míval rád. A maličká úvaha o tom, že i věci mají duší, nikdy nemůže uškodit. 70% ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama