petka114

Bezprostřední začátek mě zpočátku dost zklamal, takové to tlachání o ničem, které objevíme v každé romantické komedii, pak následoval parádní rozjezd, který ke konci bohužel vyčpěl do prázdna. V okamžiku, kdy ustřední dvojíce jede do LA na návštěvu Dylanovy rodiny, jako by se začalo jednat o jiný film. V půlce filmu jsem začala myslet na 4 hvězdy, nakonec dávám 3. Je mi to líto, protože v poslední době jako bych dávala samé tři hvězdy (nevím, zda je to mnou, či filmy, na které se koukam:-)) ale Friends with benefits na 4 dle mého názoru bohužel prostě nemají. ()

Weyden

Kdyby to neskončilo stejně trapně a klišoidně jako filmy, do kterých se to do té doby tak vtipně trefuje, přihodil bych ještě jednu hvězdu. Timberlake a Kunisová skvělí, Harrelson geniální. ()

jadran90

Asi začnu odpovídat na inzeráty typu "Hledám kamaráda". Komedie plná kontrastů - muž vs. žena, New York vs. Los Angeles, originalita vs. klišé, láska vs. chtíč. Vlastně celý děj je na romantickou komedii naopak. Nejprve hromada sexu a až potom láska, vztah. Na začátku jsem se snažil najít každou chybičku, jenže po druhém zhlédnutí mě to dostalo. Na jednu stranu musím přiznat, že scény okolo sexu jsou podstatně zábavnější než všechna ta omáčka okolo. Na stranu druhou by možná i samotná omáčka stačila na průměrné hodnocení a ony sexuální scény ji okořeňují možná i na hvězdy čtyři. Hlavně boduje ústřední dvojice. Timberlakea jako člověka nemám rád, ale jeho herecké výkony jsou dle mého výborné. Jako chlapa mě ale pochopitelně víc zaujala Mila Kunis. Jednak rozhodně ví, jak povzbudit chlapa co právě dostal kopačky, druhak se mi při pohledu na její odhalené tělo chtělo kýchat. A ta kukadla... Ostatní postavy dostali tak akorát prostoru, nechápu jen snahu třískat emoce ve scénách s dědou. No a závěr byl vlastně přesně tou romantickou komedií, ze které si tvůrci během děje dělali srandu. Je to nadprůměrná komedie, ale otázka je, jestli náhodou nezevšední. ()

Bezda22

Pěkný to bylo. Bavil jsem se. Sice jsem tak nějak věděl, jak to skončí. Ale pěkný, několikrát jsem se od srdce zasmál. Nenudil jsem se. V pohodě. Je to jedna z těch lepších romantickejch komedií, ale jednou mi to stačilo. Možná někdy zase se podívám, ale nejsem nějak extra fanoušek těchhle filmů, protože ať se celý film děje co se děje a já se u toho bavím, konec je vždycky stejnej a závěrečná půlhodinka je klasika, která je snad v každym podobnym filmu. Takže pro mě osobně 3,5*, ale to nejde. Takže dám jen 3. ()

AjfelCZE

Pomalý rozjezd, ale nakonec jsme se docela dobře bavili. Hodně vtipně provedená úvodní postelová scéna. Takovej film na pohodu. ;) ()

Fafyna

Příjemně nablblý film, který pro mne odhalil kouzlo dosud nenáviděného (a popravdě - vědomě opomíjeného) Justina Timberlakea. Ano, vše nasvědčuje tomu, že jde o sériovou americkou komedii, ale ve skutečnosti má tahle ještě něco navíc. Možná je to svérázností Mily Kunis, možná velkýma modrýma očima hlavního hrdiny.. Ale na druhou stranu - 220. nejoblíbenější film?? ()

Oudee33

Celkem originální story o vtahu nevztahu, kde pod nálepkou komedie postrádám více komediálních gegů, ale zároveň mě to samotné odvíjení děje baví a nenechá klidným.. Ta zvědavost jak to dopadne prostě funguje! Jde tedy po delší době o romantický příběh který si mě získal. Ze 70% se přikláním ke 4* ()

andulasafarova

Je to asi dva týdny, co jsem to viděla...a už si to moc nepamatuju. Jen že to bylo ke konci zbytečně natahované. Nevěřím ani jednomu herci, že by nějak výrazně trpěli vztahovýma traumatama, takže to jejich pachtění se mě nijak nedotýká, no a na tom, že dva nezadaní kámoši spolu mrdají, mi v dnešní době tuplem nic netradičního nepřijde. Jo, docela se mi líbila hudba, tak jsem si stáhla soundtrack (samozřejmě že legálně), ze kterého jsem si po poslechu nechala v compu dvě písničky, což taky moc nevyznívá, že? ()

josieaddms odpad!

Film o tom, že spolu dva spí, až se do sebe zamilují... Jak nemožně originální! Mně tyhle problémy naší generace, které se týkají lásky, sexu, intimity a celkově vztahů vůbec nezajímají, protože mě tahle pokroucená morálka nebaví. Timberlake mě taky nebere, takže nezbývá, než dát jeden upřímný odpad. ()

brabbik

Dostatek vtípků a narážek, ale děj je prakticky prázdný. Téma se zaseklo jen na myšlence ze života, to udělalo z tohohle filmu průměr. 60% ()

Mkartaylas56

Jako přiznám se, že jsem očekával víc. Čekal jsem, že u vtipných scén se budu smát a po dokoukání si řeknu: panečku, to byla ale dobrá komedie! Bohužel se tak alespoň pro mě nestalo. Začátek byl takovej nic moc a některé scénky byly spíše trapné. Pak se to sice v průběhu filmu zlepšovalo, ale na mé "požadavky" to nestačilo. Co se mi ale celkem líbilo, byla chemie mezi hlavními postavami, která fungovala moc dobře a patří jednoznačně mezi hlavní plusy. I přes to se mým "oblíbencem" v tomhle snímku stal Woody Harrelson a jeho postava gaye, která prostě neměla chybu. Ještě na závěr bych zmínil jeden poznatek, kterého jsem si všiml. A to fakt, že dejme tomu během prvních 2/3 filmu si postavy dělají srandu z obyčejných romantických komedií a pak z ničeho nic se v závěrečné třetině děj převrátí právě do tohoto stylu plného klišé a vůbec již miliónkrát přehrávaných momentů, na které už není nikdo zvědavý. Možná to byl účel, ale v tom případě jsem ho prostě nepochopil a moc mi to nedávalo smysl. Takže za mě 60%. ()

Shitonit

NO tak jasně, příběh je vcelku průhlednej, ale jinak je Kamarád pecková komedie, ke který se kdykoli rád vracím. ()

PlysovyMacko

Už som vo veku kedy mi námet filmu kamarátstvo s výhodami nerozprudi krv a scenárista nevie inak tému rozvinúť ako ze k sebe začnú niečo cítiť. Doberanie sa hlavných hrdinov mi prišlo viac otravné ako vtipné, vtipna je jediné gay postava Woodyho. Tak svižne ako film začne, tak nudné aj skončí. ()

Maw

Ze začátku opravdu příjemná komedie plná dost vtipných scén a hlášek. Obě dvě hlavní postavy předvádějí velice solidní herecké výkony a jejich role jim celkem sedí. Woody Harrelson v roli Tommyho opravdu září a v každé scéně kde je, jsem se smál jako prase. V druhé půli se film změní z obyčejné komedie na dramatickou komedie a chvílemi je opravdu smutný. Na konci už je jen klasické romantické klišé. Shrnuto, Velice přijemná komedie s vážnými prvky a příjemným hereckým obsazením. ()

dundy666

Nevšední komedie s zajímavým dějem, poměrně vtipnými dialogy a nevelkolepým hereckým obsazením. Mila Kunis určitě u mužů získá nějaké ty sympatie (omlouvám se 4%) a Justin, který hrál jak kus dřeva, možná získá nějaké sympatie na ženské straně, i když nepochopím proč. Každopádně děj byl zajímavý a neobvyklý. Spoiler: Myslel jsem, potom co řekl Jamie, že jí někoho připomíná, že to skončí něco jako Happy - end. Tatík a Jamie máma, což mě trochu překvapilo. ()

vieriX

Už z ukázek to vypadalo fajn a to vše se mi potvrdilo. Justin a Mila jsou vyloženě sympatičtí a je mezi nimi ta správná chemie. která by tam měla být. Je vidět, že tvůrci se nebáli občas i přitvrdit ve scénách. Letos moc dobrých komedií nebylo o to víc jsem si to užíval. Musím dát nadprůměrné hodnocení protože si to zaslouží. ()

Mr.Roman

Svieža romantická komédia, ktorá sa snaží ísť proti prúdu, no po chvíli sa aj tak zaradí medzi romantické filmy, ktoré bežia podľa jednej šablóny, čo trocha zamrzelo. Nedá sa však povedať, že by to nefungovalo a navyše si to vynahradzuje všetkým ostatným, čomu vďačí najmä výborne zvoleným hercom a dôvtipne napísaným dialógom. P.S. V porovnaní s nedávnym, mdlým No Strings Attached, je Friends with Benefits jasným víťazom. P.P.S. Film vo filme potešil. ()