Reklama

Reklama

Nouzové přistání

(seriál)
  • USA Hot in Cleveland
USA, (2010–2015), 44 h 23 min (Minutáž: 19–23 min)

Tvůrci:

Suzanne Martin

Hrají:

Valerie Bertinelli, Jane Leeves, Wendie Malick, Betty White, Georgia Engel, Dave Foley, Jay Harrington, Carl Reiner, Alan Dale, John Mahoney, Craig Ferguson (více)
(další profese)

Série(6) / Epizody(128)

Trojice kamarádek se během letu do Paříže kvůli turbulencím omylem ocitá v Clevelandu. Do větší díry se snad ani dostat nemohly. Posléze si ale uvědomují, že místním mužům nejsou ani přes svůj ne úplně nízký věk lhostejné. Melanie navrhuje, aby se do Clevelandu přestěhovaly napořád... (oficiální text distributora)

Recenze (21)

NinadeL 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

32/128 Hot in Cleveland je sitcom natáčený před živým publikem, takže to v něm čas od času pěkně zachrochtá, pokud je kadence dialogu skutečně jadrná. Ale aby člověk ocenil a nasál atmosféru, chce to s ním začít hezky od píky. Protože čtveřice takových ženštin se opravdu nevidí každý den. Všechny jsou mimořádně nadržené, užívající si života, sebestředné, milující a zábavné zároveň. K show mě nalákala hostující Jennifer Love Hewitt a později přikovala další hvězda Kirstie Alley, která si tu dělala reklamu na svůj nový sitcom Kirstie. TV Land je domovem toho nejburácivějšího humoru. ()

Tom Riddle 

všechny recenze uživatele

Hot In Cleveland jsou takové novodobé Golden Girls, a nejen proto, že jednu z hlavních rolí hraje úžasná a vitální Betty White, ale každá z originálních dam je zastoupená. Jane Leeves/Joy je ta suchá a sarkastická (Bea Arthur/Dorothy), Wendie Malick/Victorie je ta marnivá (Rue McClanahan/Blanche, v dílu s Melanií Griffith dokonce Blanche imitovala), Valerie Bertinelli/Melanie je ta naivní (Betty White/Rose) a Betty White/Elka je ta co na srdci, to na jazyku (Estelle Getty/Sophia). Na tu původní bandu sice ztrácejí v pohodovosti, ale ve vtipnosti a frašce můžou děvčata směle konkurovat králi onoho sitcomového subžánru Frasierovi. Navíc je to důstojná náhrada a další vítaný seriál o ženském pohledu na svět, kterých já nemám nikdy dost. P.S. : Ve čtvrté řadě (2013) je HIC momentálně mým zřejmě nejoblíbenějším aktuálně vysílaným sitcomem, u každého dílu prakticky slzím smíchy. Zajímalo by mě, který z hodnotících viděl souvisle alespoň několik dílů (a ideálně v anglickém originále, však půlka z nich si stěžuje, že jejich milovaný Big Bang v českém dabingu nevynikne). ()

Reklama

Kornovec 

všechny recenze uživatele

Souhlasim Tome,je to neskutecna prdel a videt nekolik dilu po sobe je na nekolik zachvatu smichu.Samozrejme,nektere forky jsou na hranici trapnosti,pro nekoho i za ni,ale co cekate od sitcomu?ja zabavu a dobre fory a tohle si myslim ze HIC splnuji skvele.Co predvadi Betty na svuj vek,jsem taky nechapal.Babicka,ktera vtipkuje o Bieberovi a FB,to me dostalo :) Zpusob jakym si dava Joy je presne ten typ humoru,ktery zeru.K originalu jsem se zatim nedostal,ale to prijde ()

Rosaviva 

všechny recenze uživatele

Takový průměrně zábavný sitcom, který stojí hlavně za zhlédnutí kvůli Betty White. Ale jako na oddechovku se na to vždycky ráda podívám. 3* ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Hodnoceno po třetí sérii: Trocha Golden Girls, trocha Sexu ve městě, trocha My z přístavu a takhle bych mohl ještě notnou chvilku pokračovat. Určitě kvalitní situační komedie……….k pivu a hokeji se modlícímu dělníku ze slévárny by možná na první pohled (možná i na druhý) mohlo přijít, že v cestovním pase má na řádku pohlaví zapsáno „female“, ale když vytrvá, najde si i on svůj gag……….ostatně, tak jak o každý! ps: já osobně považuji za nejpříjemnější, po letech se opět setkat s Daphne Moonovu……no a samozřejmě Betty White, to je kousek :D ()

Galerie (221)

Zajímavosti (11)

  • Elka (Betty White) během rozhovoru s holkama zmíní jména Ross a Rachel, čímž odkazuje na seriál Přátelé (od r. 1994). (Duoscop)

Reklama

Reklama