Reklama

Reklama

Melissa a Joey

(seriál)
  • USA Melissa & Joey
USA, (2010–2015), 36 h 31 min (Minutáž: 20–22 min)

Hrají:

Melissa Joan Hart, Joey Lawrence, Taylor Spreitler, Nick Robinson, Sadie Calvano, Don Stark, Elizabeth McLaughlin, Philipp Karner, Ted McGinley (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(104)

Melissa, která dělá kariéru v místní politice, dostane do své péče děti svých příbuzných, kteří skončili po podvodu ve vězení. Mel se sice chce o děti postarat, ale také chce mít svůj vlastní život. Řešením je najmout chůvu. Co když ale bude tou chůvou muž? (TV Nova)

Recenze (36)

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

Ačkoli by sitcom variující téma chůvy v mužském podání mohl být nesmírně zajímavým projektem, zejména dík tvůrčí zoufalosti dua Young, Kendall zůstává u vyloženě prokaučované příležitosti, a tak se jediným funkčním prvkem jeví chemie mezi tradičně příšernou odčarovanou Melissou Joan Hart a Joeyem Lawrencem, jehož charakter platí, jakkoli nevěrohodný, za jedinou racionální postavu v té hromadě zoufalých, tupých a tvůrčí záměry parodujících karikatur.. Až na sympaťáka Lawrence skutečně odporně zahraná ideově zrůdná, povrchní břečka.. ()

Greg25 

všechny recenze uživatele

Je to ryze americký druh sitcomu s americkým humorem, nejsem si úplně jistá, jak jinak to definovat, je to podobný styl humoru jako třeba ve Dvou sockách, pár slušných vtipů nad kterými se pousmějete, celkově vás to může bavit svojí atmosférou, ale řada vtipů je ze soudku, vím, že to měl být vtip, ale mně to nepřijde vtipné. Přesně takový je i sitcom Melissa a Joey - příjemné svou atmosférou a nadhledem, ve vyšších sériích lehce úsměvné, málokdy vtipné. Nenazvala bych to vtipným seriálem, spíš zábavným. Lawrence a Hart jsou dobrá dvojka a čím vyšší série, tím víc je doceníte, jsou dobří komediální herci. Nicméně je to jeden z těch seriálů, kterým se musíte ze začátku trochu prokousat, než chytnete tu správnou vlnu, ale hledáte-li jen televizní oddychový pořad s krátkou stopáží, je tenhle seriál dobrá volba. K trapnosti nesklouzává nikdy. 60% ()

Reklama

Michi88 

všechny recenze uživatele

Opravdu zde nechápu to hodnocení nad 70 %, když se dle mého názoru jedná zcela o průměrný sitcom s vtipy, kterým se občas člověk zasměje (i když tady skoro vůbec). Joey mě většinu času, co stráví na obrazovce, štve a kolikrát mám chuť mu hlavu omlátit o zeď nebo ho nakopat do jistých míst. Jeho nekonečné moralizování, kecy a neustálé ochraňování Lenox, jak kdyby jí kluci dělali nevím co, mě neskutečně vytáčí. Aspoň, že Mel a děti se dají v klidu snést. Pro mě se jedná o seriál na jedno shlédnutí (maximálně na dvě po pár letech), ale vícekrát ho opravdu vidět nepotřebuji. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Na prvý pohľad štandardný sitcom. Jeden pár a dve deti. Lenže ten pár netvoria manželia ale zaneprázdnená žena, ktorá si najme chlapa ako pestúnku pre svojho synovca a neter o ktorých sa musí náhle starať. Je to taký lacnejší sitcom, takže okrem týchto štyroch postáv tam nie sú skoro žiadne ďalšie vedľajšie stále charaktery. Teda až na nápadníka tej netere, ktorý sa objaví v druhej polovici seriálu. Väčšinou sa dej odohráva len v tom byte a v prvých sériách sa dej sústredí hlavne na ústredné duo. Čo je dobre, lebo medzi Melissou a Joeym to sakra iskrí. Chémia medzi nimi by sa dala krájať. Pritom romantický vzťah sa medzi nimi rozvinie až v druhej polovici tretej série. Dovtedy sa len neustále vtipne hádajú. No a vlastne aj potom. Deti dostanú väčší priestor až v neskorších sériách. V prvej sérii dej na seba vôbec nenadväzuje. Nejaké dlhodobejšie dejové línie tu absentujú, takže sa dá v pohode vynechať aj viacero dielov a stále budete v obraze. Od druhej sérii sa tam nejaká nadväznosť objaví. Najlepšia je rozhodne tretia séria. Je asi najvtipnejšia, konečne sa tí dvaja dajú dokopy a celkovo to tam po každej stránke do seba zaklaplo. Štvrtá je najdivnejšia. Obsahuje niekoľko experimentálnych dielov (napríklad z Melissy urobia čarodejnicu a aj keď chápem, že to mal byť odkaz na jej minulý hit, tak sa to nepodarilo), postava synovca Rydera väčšinu série absentuje, lebo jeho predstaviteľ točil nejaký malý film o veľkých dinosauroch, plus línia Joeyho ľavobočkom tiež za veľa nestála. Nečudujem sa, že to po tejto sérii zabalili. Seriál uzatvára prakticky tuctová epizóda, keďže sa tam ani nemali žiadne dlhodobejšie línie uzatvoriť. Proste pár slov o tom čo zhruba každého z nich ďalej čaká a koniec. Čo charakterizuje aj celý seriál. Pohodový jednoduchý sitcom, ktorý nenadchne ale ani nenudí, ale ak si zamilujete ústrednú dvojku, tak budete spokojní. Ja teda Melissu žeriem. Stále je hot. 6/10. ()

chrispe 

všechny recenze uživatele

Po první sérii bych dala nejradši tak tři a půl hvězdičky, protože podle mě je to někde uprostřed. Ústřední dvojice je dobrá, vtipná, sympatická. Melissa Joan Hart se úspěšně zbavila nálepky mladé čarodějnice (alespoň v mých očích) a nejenže jí to doopravdy seklo, ukázala se i jako dobrá komička. Joseph Lawrenc je zase neskutečný sympaťák a společně jdou jako dvojka skvěle dohromady. U dětí mi byl víc sympatický Ryder, ale oba dva teenagery ti dospěláci prostě zastiňují. ()

Galerie (738)

Zajímavosti (7)

  • V 10. epizóde 3. série hovorí Ryder (Nick Robinson), že jedného dňa odíde, postaví si v lesoch dom a potom budú ľutovať. Toto Robinson naozaj aj urobil, vo filme The Kings of Summer (2013), kde si zahral hlavnú úlohu (Joe). (Kacenka616)

Reklama

Reklama