Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Děj seriálu Sex, láska a tajemství se odehrává v moderní předměstské hollywoodské čtvrti Silverlake, kde v těsném sousedství žije skupinka mladých přátel. Společně tu prožívají své životní příběhy a často velmi složité vztahy. Snaží se přijít na to, kdo vlastně jsou a co v životě doopravdy chtějí.
Hank (James Stevenson) je muzikant tělem i duší. Tento přitažlivý lídr punkové kapely s názvem „Modern Apes" přichází ve svém osobním i profesním životě na rozcestí a je připraven učinit životně důležité změny, aby tak splnil očekávání a požadavky své dívky Rosy (Lauren Germanová). Rosa, která je prestižní novinářkou, Hanka skutečně miluje. Zároveň je však zcela ponořená do své práce. Navíc se vrací její bývalý přítel a ohrožuje všechny její životní jistoty a závazky. K tomuto citovému zmatky ji ještě ohrožuje přitažlivý, ctižádostivý novinář Jolene (Denise Richards), který bedlivě hlídá její vztah s Hankem.
Pro oblíbeného bubeníka Hankovy kapely, Coopa, který zoufale touží po přítelkyni, jsou přátelé vždy na prvním místě. Coop je naprostým opakem jejich dalšího kamaráda, Charlieho, který si jako kadeřník velmi snadno získává srdce žen, ale neumí se zase rozhodnout jen pro tu jednu jedinou. Další členkou této party je Nina. Gynekoložka, pro kterou je její kariéra to jediné na světě, takže o nějakém soukromém životě nemůže být naprosto žádná řeč. Nina se přes inzerát seznámí s výstředním a záhadným Milem, a naprosto překvapivě souhlasí s tím, aby se k ní nastěhoval.
Tihle dvacetiletí sdílejí společně všechny své rodinné a osobní problémy. Někdy však, aby chránili jeden druhého, zamlčují před ostatními některá tajemství, což však může přinést víc zlého než dobrého.
V hlavních rolích hrají: Denis Richardsová (Scary Movie 3) jako Jolene Butlerová, Eric Balfour (Odpočívej v pokoji) v roli Charlieho Tibideauxe, Lauren Germanová (Texaský masakr motorovou pilou) jako Rose Millerová, Omar Benson Miller (Smím prosit?) v roli Coopa Jacksona. Tamara Taylorová (Deník šílené manželky) ztvárnila představitelku Niny Kesslerové, James Stevenson (Hope & Faith) Hanka Reeda a Lucas Bryant (Queer as Folk) Mila Vanderhoffa. (oficiální text distributora)

(více)

Reklama

Reklama