Žena v černém

• Velká Británie The Woman in Black (více)

Snímek na motivy klasického duchařského příběhu vypráví příběh Arthura Kippse (Daniel Radcliffe), právníka, který je nucen opustit svého malého syna a odcestovat do odlehlé vesnice, aby zde vyřídil právní záležitosti související s nedávno zesnulým majitelem rezidence Eel Marsh House. Kipps, který o samotě pracuje v tomto starém sídle, začíná odhalovat místní krutá a znepokojivá tajemství a jeho obavy se dále stupňují poté, co zjistí, že místní děti za záhadných okolností umírají. Když pomstychtivá žena v černém začne ohrožovat i jeho nejbližší, je Kipps nucen hledat způsob, jakým vražedný kruh přerušit. (oficiální text distributora)

Diskuze

AngelusCZ

AngelusCZ (hodnocení, recenze)

deadman93:  myslel sem to ta kže trailer k pa2 se mi nějak moc nelíbil a film taky ne.

(hodnocení, recenze)

AngelBuffy: chtěl jsi napsat thriller nebo trailer? pa2 sračka je! to bez debat, ale trailer se mi docela líbil... a dost jsem se těšil... jenom jsem chtěl napsat že nemá cenu vynášet něco do nebes podle traileru... a souhlasím s tebou že tohle vypadá zatím hodně nadějně

AngelusCZ

AngelusCZ (hodnocení, recenze)

deadman93:  no ja nevim triler paranormal activity 2 je sracka a myslim si ze tohle bude skvele a samozrejme e to nebude nejlepsi film na svete. to byl jen sarkasmus,ale stejne ten film bude dost dobrej

(hodnocení, recenze)

AngelBuffy: to že to má skvěle atmosferický trailer neznamená že to bude nejlepší film na světě - viz paranormal actvity 2 = trailer hodně povedený a pak pi*ovina nehorázná! věřím že tohle bude skvělý film, ale zase nebudu čekat něco nadpozemského - mě postačí skvělá atmosféra + povedené lekačky a nějaká ta pointa na konci a budu happy jak sáňky v zimě.

LadyVader

LadyVader (hodnocení, recenze)

Snad se z toho v kině nepos... ať už hrůzou, nebo protože to bude hovadina :-D (doufám že nebude :-) )

Don Martini

Don Martini (hodnocení, recenze)

Proč mám pocit, že Radcliffe vyšle na loutky Expecto Patronum. Nemůžu si zvyknout od Harryho Pottera.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Roxeet

Roxeet (hodnocení, recenze)

Segrestor: Tak nějak. Podle mého ale Dan umí hrát, jen nesmí být ostříhanej na ,,blbečka", jak tomu bylo v posledních třech dílech Pottera, respektive čtyřech :))

(hodnocení, recenze)

jestli to fakt bude postavené jenom na har... radcliffovi tak se bude muset chlapec hodně snažit - podle traileru bych tipoval horor roku 2012

Roxeet

Roxeet (hodnocení, recenze)

Jak tady tak čtu tu diskuzi, tak Dan si prostě roli Harryho jen tak neodpáře :D ale jsem rád, že tak krátce po dotočení celé osmidilné ságy dostal hned další nabídku. Teď jen aby nás přesvědčil, že je to dobrý herec, který se obejde bez slavných hvězd kolem sebe...

Sever

Sever (hodnocení, recenze)

viděl jsem divadelní hru, kde to odehráli dva herci. Jen jak začal trailer, tak mi začalo mrazit v zadech. Ta zvonkohra má neuvěřitelné kouzlo. Rád bych, aby se naplnili mé představy a bylo horor roku 2012. Motiv na to rozhodně má

Joerex

Joerex (hodnocení, recenze)

Trailer vypadá opravdu dobře, tady už asi Dana žádná laň neochrání :)

sanchez24

sanchez24 (hodnocení, recenze)

vyzerá to pomerne zaujímavo z traileru..rád sa nechám prekvapiť aký bude konečný výsledok :)

(hodnocení, recenze)

ze začárku mi to přišlo jak od jamese wana - hledal jsem jigsawa!
harry  trotl v zajímavé roli!
těším se!

MantisS

MantisS (hodnocení, recenze)

"inčí bomby" - snad to bude stejně tak dobré jako původní filmek. Radcliffe je celkem sexy. Uvidíme pánové a dámy.

zorz

zorz (hodnocení, recenze)

K Radcliffovi mám takovej rozporuplnej vztah, jelikož nenávidím postavu Harryho Pottera. Na druhou stranu i v týhle roli jsem si řikal, že jako herec by mohl bejt ok. Tak na tohle se dost těším, navíc tenhle žánr je mi hodně blízkej a trailer vypadá dobře.

smack

smack (hodnocení, recenze)

Jsem zvědav jak si Radcliffe povede po 10 letech v roli dítěte. A nápad s loutkami mě taky velice zajímá :))

Deso

Deso (hodnocení, recenze)

Namet je to urcite zaujimavy(i ked nie originalny),Anglicko 19.storocia mam rad ,takze som celkom zvedavy. Radcliffovi to v obleku celkom sekne,bohuzial ale, niesom velmi presveceny ,ze to herecky utiahne...tak snad sa mylim.V kazdom pripade, anglicania tocit filmy vedia, tak by to mohlo stat zato.

Leeslie

Leeslie (hodnocení, recenze)

Já rád horory :) a tohle vypadá lahodně, sálá z toho ta správná atmosféra, těšim se...

Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

Danyél "rebeke plex šunkoflex nebo co to pořád říkal ve svých nejlepších filmech" Redklyf? no to se musí vidět! :-D

Uter123

Uter123 (hodnocení, recenze)

Milujem filmy z tohto z tej doby a ešte ked je to horor, fantázia. Som zvedavý na Harryho na ženskú a všetko čo by ma mohlo znopokojovať vo filme.

Hopkins

Hopkins (hodnocení, recenze)

Tak už teď se na ot těším minimálně mě dostala ta scénka jak stojí u toho okna a ten duch stojí vedle něho ....
Vypadá to na dost čupa movie.

Legendární britské studio Hammer čeká návrat

Legendární britské studio Hammer čeká návrat

02.09.2023

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013

Z Bradavic do strašidelného baráku

Z Bradavic do strašidelného baráku

12.09.2010

Ani ne za dva týdny zahájí britský režisér James Watkins (proslavil ho drsný survival Jezero smrti) natáčení gotického hororu The Woman in Black. Produkci vzkříšeného studia Hammer Films se povedlo… (více)