Milo384

Viděno po druhé. Poprvé jsem dal 3*, teď jsem se opravdu bavil. Lepší a vyspělejší Prcičky. Povedená komedie. ()

PsychopatXXX

Hlavní hrdinové dospěli, stejně jako jejich film. Nejvyzrálejší díl z celé série. Obdivuji, jak po tolika letech autoři dokázali zachytit původní atmosféru, že se neuchýli k dnes tolik populárnímu perverznímu humoru, že celý film má určitý přesah a řekl bych, že jde o jedno z nejlepších ukončení série, minimálně v žánru komedie.  První Prcičky jsem viděl v 7.třídě ve 4 ráno na VHS. Myslím, že tato série (Prcičky 1,2,3 + reunion) zformovala celou naší generaci... 1986-1989 ()

Jansuper odpad!

Opět tady už fakt nemám slov lidi, vůbec nechápu tak velké hodnocení, za mě trapný, nudný, nechutný otřesný. Nevím co je na tom vtipného, žádnou postavu sem si z tohoto dílu neoblíbil všichni mě tu teď už lezly na nervy nesimpaticky a otřesný. Nevím co vás lidi na tom tak baví. Já sem psychicky tak trpěl že sem to prostě ani nemohl dokoukat to byla taková práce to dokoukat co vás na tom tak baví??????? Fakt to musím zopakovat. Já se skoro vůbec nesmál ()

Peddro

Asi se to líbilo těm, kteří měli rádi jedničku, protože to mohlo být takové nostalgické. Mně přišla trapná jednička, stejně jako tento díl. Ale dám hvězdičku, protože je to lepší, než odpad, jako Holky to chtěj taky, Kalhoty v pozoru a podobně... ()

Filmantomas

Dá se to, ale je to takový dost moralistický. Prostě jako teď jsme dospělí a nesmíme si ze sebe udělat ani na volnej víken srandu. A jestli ty si tu srandu užíváš, tak my ti to posereme, protože takovej prostě jako nebudeš! ()

JB001

Viděl jsem to poprvé deset let po premiéře a výborně jsem se bavil. V poslední době jsem čím dál víc nostalgickej... Upřímně řečeno líbilo se mi to víc než jednička. "Za to, že ses zaprodal a děláš stejně nudnou práci jako my všichni, se nemusíš stydět" ()

zurivymlok

Jako jo - překvapivě povedené. Pro mě na úrovni prvního dílu + nostalgie umocněná tím více, že jsem se na tento film podíval až po 12ti letech od jeho vzniku a původní film jsem viděl naposledy někdy před 20ti lety. V rámci žánru fajn film pro pobavení a zavzpomínání. Pro fanoušky série určitě skvělá záležitost. Já až tak cílovka nejsem, ale i tak jsem si to celkem užil. ()

Zerathus

Těžko uvěřit že tomuhle někdo dá odpad.Je to bláznivá komedie která si na nic nehraje a jede tu svou za což jí rozhodně dávám respekt.Stiffmeister zas zaválel a ja se u toho skvěle bavil.Rozhodně nejlepší komedie co jsem za posledních X měsíců viděl. ()

SK_sprco

Ano ***** je mozno prestrelene cislo ale fuck it! Od Reunion som dostal nadstandartnu davku humoru, chvalihodne herecke vykony, dej ktory mal svoje over the top momenty a POZOR, nie vsetko bolo pouzite v uputavkach. Jednoznacne odporucam. Pre fanusikov 1,2,3 je to kino povinnost, pre milovnikov dospelych teen age komedii tiez! Herci nam vyrastli, no kolac sa nam neskazil. Palec hore bitchees! PS: STIFMASTER TO POSUNUL NA INY LEVEL. ()

Hart24

Neskutočná nostalgia a Stifmajster je proste pán! Musím povedať, že som sa výborne pobavil. Bolo veľmi fajn vidieť staré známe tváre a stretávka bola presne taká aká má po 13tich rokoch byť. :) ()

Trinactka

Nemusím ani přemýšlet, jak tohle pokračování ohodnotím :) Čekala jsem něco nudnějšího, přeci jen - už je to osmé pokračování... Ale byla jsem mile překvapena a u některých scén jsem doslova hýkala smíchy jako osel :D ()

Pecca007

Přestože je to sakra dobrá komedie, na 5 hvězd to není. Ale já tu pátou dám už jen z nostalgie. Na téhle sérii jsem vyrůstal. ()

AdamRaphael

Hned úvodní scéna vás položí na záda a na pár výjimek to tak bude pokračovat nějakých 100 minut. Konec byl zdlouhavý a na mě moc přeslazený. Vtip jako vždy úžasný, Stifler, Finch a Jimův táta zkrátka úžasní. Pobavil i Jim, zejména scény s mladou Korou, jinak jsem ale celou dějovou linku Jim - Michelle moc nežral a buď sou maskéři HIMYM kouzelníci nebo to ti z American Pie s tím ostaršením Hannigan trošku přehnali. Jsem rád, že mé obavy z 120 minut nostalgických klišé a zašlých vtipů se nesplnili. ()

Nilten

Toto jsou nejlepší prcičky co jsem kdy viděl v kině jsem se smál od začátku do konce !! Nikdo se vůbec nezměnil prostě totálně luxusní film a hned bych se na něj podíval znovu!! ()

pelewi

Kľudne ma aj ukamenujte za hodnotenie 5 hviezdičiek ale teda je to toho hodné. Konečne poriadna zábava prinesená do série "American pie" V kine mi tiekli neraz slzy pri niektorých scénach, hlave teda pri Stiflerových! :D ()

dejviss45

Tak tyto prcicky jsou vazne skvele a jak rikam porad 1,2,3 a tyto jsou nej a zadna sracka jako naha mile atd, to jen kazi dobre jmeno serie!! Davam 5* ()

Skalikar

Nesrovnatelné s ostatními díly. Doufám, že nebude nějaký pokračování kvůli penězům. A když jo, tak ať to není debilní... Trochu mi to připomíná Machry...o5 nesrovnatelné. ()

pegas10

Naprostá paráda!!! Očekával jsem hodně, ale tohle? Režiséři z filmu vytřískali co se dalo, ale k tomu přidali ještě obrovskej návdavek. Jedno z nejlepších pokračování všech pokračování! Zajímavé je že jsme museli čekat tolik let, ale o to víc a líp to teď fungovalo. Reunion se řadí na první místo po boku prvního dílu, i když možná ještě před něj, když přidáme malou dávku sentimentu a nostalgie, o kterou tu přece jasně šlo :-) Let´s make this reunion bitch and drink it, drink it, drink it!!!! 90% jak vyšitejch! ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011