Skeleton Farm's Halloween Horrorshow

všechny plakáty
USA, 2010, 45 min

Alice Cooper, Lon Chaney (a.z.), Christopher Lee (a.z.), Boris Karloff (a.z.), Robert Englund (a.z.), Max Schreck (a.z.), Michael Keaton (a.z.) (více)

Vydej se na cestu do hrůz, děsů! Buď svědkem strašidelné podívané, vycházející z hrůzostrašných útrob samotného HORORU!
Léta připravovaná Skeleton Farm's Halloween Horrorshow je poctou Halloweenu, starým hororovým klasikám, nestvůrám a všemu morbidnímu. Představuje bulvy-rvoucí koláž všemožných pozoruhodných obrazů a zvuků. Tak tedy nasedni a nech se provézt tímto virtuálním strašidelným zámkem! (ČSFD.cz)

Jordan

bohužiaľ som sklamaný - možno, keby som bol amík a pustím si to na halloween, predchne ma nadšenie, ale takto to musím hodnotiť ako slabou koncepciou pospájaný výber nie veľmi kvalitnej hudby, miestami nudné a dramaturgicky roztrieštené, s dvoma lepšími miestami - úvod a záver - a aj to len vďaka dobrým záberom/úsekom, poskladaným do nechutného hororového defilé; inak strašná slabota a veľké sklamanie; alice-a coopera zbožňujem, za toho prihadzujem jednu hviezdičku a potešili archívne "vtipné" reklamy s témou halloweenu... ide však o to, šo od toho očakávate, ak iba dynamický podmaz na halloween, pokojne k tomu pridajte jednu hviezdu... ja som mal však väčší nárok; ()

Oktavianus

Možná to mohlo být ještě lepší, ale to je podružné. Skvělá zábava pro fanoušky, sestřihy krvavých úmrtí, plazících se tvorů, různých nechuťáren, proloženo odlehčenými záběry ze zábavných nesmyslů třeba Eda Wooda, kreslených seriálů či reklam. Speciálně bych vyzdvihl první a poslední "klip" - to je prostě PA - RÁ - DA! ()

Bloody13

ONANISTICKÁ PARÁDA pro každého fanouška pokleslé zábavy! Sestřihaný mix všech možných i nemožných filmů, grotesek, televizních reklam a kreslených seriálů. Do toho skvěle šlape doprovodný rock-punk-metalový soundtrack (White Zombie, Misfits, Ramones), takže jsem se cítil jako ryba ve vodě. Díky tomuhle ujetému skvostu jsem ke všemu pochopil, jak velké mezery ještě v tomhle žánru mám, což mě pochopitelně nasralo :) Svoji kapitolu tvoří videoklipy, mezi které patří "He´s back" od Alice Coopera z Pátku třináctého 6 a docela ujetá kravinka "Are you ready for Freddy?" od černošské skupiny Fat Boys. A bacha: nechybí ani hrůzostrašný tanec Crispina Glovera ze čtvrtého dílu Pátku 13. Uuuáááá..... Každopádně kousek, co si povinně pustim nejen o dušičkách. ()

Nautila

Těšila jsem se na to jak capart na Vánoce a možná proto jsem trochu zklamaná. Nebyla to totiž až taková jízda. Prvních a posledních cca 5 minut je fakt skvělej, řádnej fan-újezd, skvělá hudba, záběry a střih, bohužel ten střed je hrozně ukecanej a pomalej. Sice spousta záběrů, jak z kulťáků, neznámějších věcí i televizních pořadů (ó, Vampira, sladká Vampira....dokonce i Elvira!) potěší, ale já se těšila na pořádnej klipovej nářez s divokou hudbou, plnej rychlej střihů na kultovní nebo i nekultovní krvavý scény, na víc klasických horrorových monster (plno z nich se pak objeví jen jako obrázek za titulkami, což je zoufale málo), místo toho je uprostřed spousta filmových dialogů (třeba ten z Evil Deadu), a kvůli tomu nevím, jestli se koukám na skutečně divokou videoklipovou kulisu k Halloween party (které by odpovídal pávě začátek a konec) nebo na něco, na co je třeba se "skutečně" koukat. Jo, a hudba Roba Zombieho by fakt bodla. Ale to je tak všechno, jinak je to skvělá úchylná, umě vybraná společnost pro jiné úchyly a pobaví vždy, když nemám do čeho kousnout. ()

Astaroth12

Viete čo vám poviem som unesení.Neskutočne parádne zostrihané.Metálová hudba bola viac než úžasna a tento film hlavne koli nej je doterno parádny,a dostane sa vám pod kožu.Ja som sa hádam ešte vo svojom živote tak 40 minút nebavil ako práve pri tomto filme.Žiadny oddych,len samá akcia,miešaná ničím neurážajúcou a neviazanou zábavou.Tvorcovia sa tu ináč vybláznili.Ďalšie slová sú zbytočné,len pozrieť. Dalsie pozretie 30.10.2019 a stále u mna solídna pecovica. ()