Reklama

Reklama

S tebou je mi líp

(seriál)
USA, (2010–2011), 8 h 4 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Matter Music

Hrají:

JoAnna Garcia Swisher, Jennifer Finnigan, Josh Cooke, Jake Lacy, Kurt Fuller, Debra Jo Rupp, Symba, Valorie Hubbard, Nikita Ager, Valerie Mahaffey (více)
(další profese)

Epizody(22)

Komediální seriál S tebou je mi líp vypráví příběh jedné rodiny, jejímiž členy jsou tři velmi odlišné páry.
Maddie a Ben spolu chodí už devět let. Oběma je něco přes třicet a soustředí se na kariéru, Maddie je právnička a Ben hotelový manažer. Jsou do sebe stále až po uši zamilovaní, ale nikdy necítili potřebu se brát. Vědí jeden o druhém vše a jsou celkově spokojení.
Maddiina mladší sestra Mia je oproti své sestře velmi volnomyšlenkářská. Právě se nachází ve vášnivém vztahu, který trvá přesně sedm a půl týdne. Jejím vyvoleným je hudebník Casey, kterému je stejně jako Mie kolem dvaceti. Mají stejný životní postoj a vzájemné objevování svých charakterů jim přijde nesmírně vzrušující.
Rodiče Mii a Maddie, Vicky a Joel, jsou manželé už třicet pět let. Nedávno změnili svou životní filosofii ve stylu Carpe diem (Užívej dne). V této části svých životů mají pocit, že není třeba brát věci příliš vážně. Ačkoli spolu prožili mnoho a jejich vztah fungoval, díky Mie a Caseymu jim dochází, že je dobré být vice impulsivní a spontánní.
Všichni se nějak stýkají a potýkají, přičemž momentky z jejich vztahů srší humorem. (HBO Europe)

(více)

Recenze (13)

sheldonka. 

všechny recenze uživatele

Seriál, který není ničím zajímavý nebo originální. Prakticky mi není zcela sympatická žádná z postav a Joanna G. Swisher mi není sympatická nikde a nikdy, takže to zhodnotím asi takto : sledovatelný seriál, ale zázraky a ani kvalitní humor opravdu nečekejte. ()

cheyene 

všechny recenze uživatele

Nejde o žádný extra zábavný sitcom, ovšem má své světlé chvilky a člověk si u něj dokáže odpočinout a občas se i zasmát. ()

Reklama

Paxxx.cz 

všechny recenze uživatele

V podstatě tuctový seriál, který ničím nevyčnívá nad konkurencí... Já jsem hlavně rád, že tu hraje sympatická Joanna Garcia, kterou jsem si oblíbil už v seriálu Deník zasloužilé matky-60%. ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Tak, a teď se mi podívejte do očí a řekněte upřímně, kdo je tady větší blázen…….já, nebo programový ředitelé, kteří stáhli BWY po jeho první sérii. Jasně, Putneyovy jsou stokrát vymáchanou kopií typické sitkomové rodinky……..ale alespoň za mne nadstandardní kopií a dokonce kopii vlastníci svou špetku originality (pohled na určité situace v závislosti na etapě vztahu). Já prostě nemůžu jinak, než založit S tebou je mi líp do šuplíku pracovně nazvaného „seriály, které rozhodně měli dostat další šanci“. Společnost (kvalitní) mu bude dělat Šéfkuchař nadivoko, Zpátky do studia a další. ()

Galerie (112)

Reklama

Reklama