Reklama

Reklama

Conan

(pořad)
Talk-show / Komedie
USA, 2010, 1365x60 min

Režie:

Mike Sweeney

Účinkují:

Conan O'Brien, Andy Richter, Seth Rogen, Jack White, Lea Michele, Larry King, Tom Hanks, Jack McBrayer, Jon Hamm, Charlyne Yi, Michael Cera, Julie Bowen (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Díky americké kabelové televizi TBS se k nám vrací Conan O'Brian. Jeden z momentálně nejžádanějších moderátorů nočních talk show za oceánem. Pověstné neseriózní "reportáže", slavní hosté, skvělá kapela a samozřejmě samotné Conanovo charisma nám mohou dát tušit, že nás rozhodně nečeká žádná nuda. (Ricky_CZ)

Recenze (98)

Mimomisu 

všechny recenze uživatele

Ze všech talk show hosts zrejme muj nejobibenejsi uz dlouha leta. Postupne mi doslo proc. Conan je inteligentni pohotový komik srsici sarkastickým vtipem. Možná to neni pro kazdeho, ale ze vsech moderatoru, mozna s vyjimkou Fergusona, to nevyzniva nuceně. Staci se kouknout na dokument Non Stop nebo rozhovory, kde je on sam jako host. ()

preclajsz 

všechny recenze uživatele

Jedná se o americkou talk show v podání Conana O'Briena a asistenta Andyho Richtera. Nečekejte však nudnou talk show s obyčejnými hosty. Jedná se o velice vtipně pojatou talk show s nejrůznějšími slavnými osobnostmi. Conan se nebojí zapojit do svého repertoáru lidi ze svého týmu, jako například Jordana Schlanskyho, který se objevil hned v několika dílech. Jedná se o jednu z nejlepších amerických talk show. 5* ()

Reklama

RoneXxXD 

všechny recenze uživatele

Král tohoto druhu žánru. Ačkoliv poslední měsíce u NBC ztrácel na dechu (což Conana nelze ani moc vinit vzhledem k tomu, co se dělo) se zde zcela vrátil do svého živlu. Škoda jen, že odešel k dnešnímu dni do důchodu co se týče onoho formátu. Pravděpodobně poslední vtipný a zajímavý host, co se nebavil o politice. 100% ()

Darth Maul 

všechny recenze uživatele

Conan je veľmi zábavný chlapík! Jeho Talk-show mám naozaj rád a jeho humor mi je blízky. Najviac sa mi páči, ako dokáže rozosmiať celé publikum jediným pohľadom. Prvotriednu zábavu prinášajú aj jednotlivé segmenty Conanovej relácie: Clueless Gamer, falošné reportáže, fanúšikovske korekcie, rozhovory s členmi štábu, Jordan Schlansky... Že je mnoho vecí z toho vopred pripravených? No a čo! Aj tak je to skvelá komédia. Pri Conanovi sú výbuchy smiechu zaručené! ()

neoBlast 

všechny recenze uživatele

[Po více než roce sledování] Je to pták...? Ne, je to letadlo... Je to vzducholoď... která nahání Garyho Buseyho (modří vědí). Blázen, bavič, kašpar, Ir, cvok, šašek, herec, klaun, paňáca, komediant, obr, august, kejklíř, loutkař (!), komik, harlekýn, pomatenec, gumák, entertainer. CONAN O'BRIEN, prosím seznamte se. 90 % ()

Galerie (274)

Reklama

Reklama