Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Odhalenie skutočnej pravdy o priateľstve Santa Clausa a jeho štvornohých pomocníkov!  Okúzľujúce filmové dobrodružstvo evokuje tradície Disneyho sviatočných rozprávok. Keď sa Santa Claus a jeho najnovší dobrý kamarát dozvedia, že z detí celého sveta sa vytratil sviatočný duch Vianoc, rozhodnú sa vydať do New Yorku. Vplyvom nešťastnej nehody však Santa Claus stratí vedomie, a tak sa jedinou šancou detí po celom svete stanú jeho verný psík, malá sirota a jej priateľ Will. Iba oni môžu svetu otvoriť oči a zabezpečiť znovuobjavenie skutočnej podstaty sviatočných dní. (Incantator)

(více)

Recenze (10)

Torgal 

všechny recenze uživatele

Brr, tento film je tak nechutne prepchaný tými najťažkotonážnejšími vianočnými klišé, že viac to ani nie je možné. Je tu Santa, soby, škriatkovia, siroty, starostlivý manželia, nepríjemné tetky, roztomilé hovoriace štence, vianočná mágia, muzikálové výstupy, proste všetko. Disney si to ale vie ustrážiť tak, aby to držalo ako-tak pohromade a dalo sa na to pozerať. 5-/10 ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Když Santovi zemře jeho dlouholetý kamarád, který mu dělal v New Yorku prostředníka, dostane Santa darem plyšového pejska, kterého prostřednictvím kouzla oživí a získává tak přítele na celý život. S tímto psíkem se pak vypraví do New Yorku, aby našel nějakého nového prostředníka, ale bohužel po menší nehodě ztratí paměť a na nic si nevzpomíná. Navíc se zatoulá i jeho pejsek, který je v tak velkém městě ztracen. Situace se zdá bezvýchodná, ale vždy se může udát malý vánoční zázrak. Jedná se o příjemný rodinný vánoční film od Disneyho, který nabízí v podstatě vše, na co jsme v rámci hraných filmů od Disneyho zvyklí. Je to krásně barevné, na zvláštních efektech se nešetřilo, herecké výkony jsou v rámci rodinného filmu ucházející, ve filmu zazní i nějaká ta písnička, a šťastný konec je víceméně zaručen. Jediné, co mi není jasné je, jestli se jedná o prequel, sequel, či prostě jen úplně nový příběh ve vztahu k filmu Zachránené Vianoce (Santa Buddies, 2009), kde je také vánoční rampouch a pejsek jménem Santa Paws. Ale to je vcelku jedno, důležité je, že to jako samostatný film funguje, a že se jedná o příjemné podívání. Film mě zaujal a uděluji mu čtyři hvězdy. ()

predators 

všechny recenze uživatele

Věřím na Vánoce, věřím na lásku. Jsem si tak jistý, jakože Santa tam nahoře zvoní rolničkama. Věřím na harmonii, na rodinu a na dobrou náladu celý rok! Jen ty psy stále neslyším mluvit... 75% ()

MMR 

všechny recenze uživatele

Krásná pohádka, která bych řekl, je nejen pro děti, ale i pro dospělé. Tvůrci se vyvarovali většině amerických klišé a příběh byl ilustrován barvitě a svědomitě. Pro mě příjemné překvapení. Na konci jsem uronil i slzu... ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama