VOD (1)
Epizody(13)
-
Opravdový hrdina (S03E01)
-
Máš padáka (S03E02)
-
Manželský trojúhelník (S03E03)
-
Otec, matka, dítě (S03E04)
-
Nebezpečná závislost (S03E05)
-
Ať žije sport (S03E06)
-
Bez peněz je to nuda (S03E07)
-
Vražedná abeceda (S03E08)
-
Samí zrádci (S03E09)
-
Dámská jízda (S03E10)
-
Smrt na jatkách (S03E11)
-
Školní fámy (S03E12)
-
Odpuštění (S03E13)
Hrají
Henning Baum
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Maximilian Grill
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Proschat Madani
Írán
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Helmfried von Lüttichau
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Toni, männlich, Hebamme (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Robert Lohr
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Tatjana Clasing
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
René Steinke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Suzan Anbeh
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Karoline Schuch
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Steffen Groth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Marlon Kittel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ursula Buschhorn
USA
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Liane Forestieri
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Kilian Schüler
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Michael Ginsburg
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Florian Fitz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
X-company (2015) (seriál)
Bankovní hacker (2021) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Nicki von Tempelhoff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pasáci (2023) (seriál)
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Barbaři (2020) (seriál)
Anna Bertheau
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Miranda Leonhardt
Jugoslávie
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Charlotte Schwab
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)