Film je divokou jízdou dvou nevyzpytatelných mladých vražedkyň Violet (Saorise Ronan – Hanna, Pevné pouto, Pokání) a Daisy (Alexis Blendel – Sin City, Gilmorova děvčata). Jejich zabijáckou pohodu jim však naruší jedna neočekávaná zakázka a jeden záhadný muž (James GandolfiniRodina Sopránů). (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Fr

,,MÁM TĚ RÁDA, DĚVČE. DOKONČETE AKCI, NEBO PONESETE NÁSLEDKY. MÁTE HODINU..…“ /// Namířit a stisknout spoušť zvládne dneska každý děcko. A tyhle dvě cácorky s vizáží patnáctek a chováním dvanáctek nejsou výjimkou. Po úvodní akcičce se mi chce zařvat – TO URČITĚ, ale držím hubu, páč kdyby to jako mělo parádní průběh, tak bych pak mohl vypadat jako kretén. Váj a Dejz, dvě puberťačky, který jsou kurevský zabijačky – jak vám to zní? Odpovím za tebe… – jako píčovina! Předpokládám totiž, že máme stejnej sluch. Nakecaj toho víc než 2 upírky a výsledek je stejnej. Jen prostě svý bolístky schovávaj za assassinství. A tak se tam válej s (budoucí) obětí a kecaj a kecaj, abych pochopil, že cesta do nitra holčičí duše vede přes několik litrů červený barvy a mrtvol. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Když ,,POGO“, tak jedině ,,Tanec krvavejch fontán“. 2.) Zrovna jsem zamilovaná do Barbie Sunday. 3.) Thx za titule ,,Euler“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ne ()

VanTom

Těžko rozebírat tuto zvláštní směsku drsné tarantinovky a růžového holčičího románku, v jednu chvíli krkolomnou, v té další neodolatelnou. Stejně tak hlavní postavy, bezprostřední modrooké vražedkyně, sice občas vykazují příznaky náctiletého "husičkovství", ale vždyť si jenom potřebují vydělat na novou módní kolekci své oblíbené zpěvačky! Vážné podtóny, infantilní i drsný černý humor (sprchování) a půvabné dialogy nakonec ladily s (pravděpodobně úmyslnou) snovou nereálností celého počínání. 3,5* ()

Khalesi

Tak nebudem tvrdiť, že to bolo prudko inteligentné, alebo, že ma gilmorka nejako okúzlila, lebo neokúzlila. Tá druhá, to už je iná káva. Celé to bolo pojaté snovo a tak trochu umelecky, aj keď nie som znalec, myslím, že to malo dosť slabín, napriek tomu tam však bolo pár momentov, ktoré sa mi vyložene veľmi páčili, nehovoriac o premakanej vizuálnej stránke a krásnej muzike. Hodnotím benevolentne, ale som vo veľkorysej nálade. ()

Langy10 odpad!

Myslel jsem si, ze nejvetsi hovno je pan nikdo, ale tam jsem se aspon zasmal jaka to byla sracka. Nechapu jak nekdo mohl mit chut delat si praci s touhle prochcanou absolutne bezhumornou ďílčí smršť. Kdybych se na tuhle sracku dival na empajr stejt bilding, tak zcela jiste skocim dolu, abych zachranil sve oci a usi a radsi tak vymenim za zivot. ()

Carol Pifková

Na jednej strane mi to prišla ako hrozná sračka, ale potom zas boli niektoré scény, ktoré prekvapivo pobavili a zaujali. Zabijácke šťandy ma naozaj bavili, keď som bola malá túžila som byť nájomná vrahyňa, bohužiaľ miesto toho som predavačka v kníhkupectve (velice ďaleko od tejto profesie). No najviac ma v celom filme zaujal James Gandolfini v jeho úlohe. Priznávam, že na konci som aj kvôli nemu plakala. Bol tam proste úžasný a spolu s Daisy sú to pre mňa najlepšie postavy z celého filmu. Veľmi som si ich obľúbila a ich spoločné scény sa mi naozaj páčili. Tak aspoň kvôli nim 3*. ()

• Obě hlavní hrdinky mají jména květin - Violet (Alexis Bledel), v překladu "fialka", a Daisy (Saoirse Ronan), v překladu "sedmikráska". Zmínili i jméno bývalé partnerka Rose, tedy "růže". Dcera Michaela "James Gandolfini" měla zase jméno April, tedy "duben", kdy květiny začínají kvést. (Aknah)
  • Místo Alexis Bledel měla původně roli ztvárnit Carey Mulligan. Nakonec však ustoupila kvůli snímku Drive (2011). (h0n24)