Reklama

Reklama

Zlatý Glóbus 2011

(pořad)
  • USA The 68th Annual Golden Globe Awards
Publicistický
USA, 2011, 120 min

Scénář:

Dave Boone

Účinkují:

Ricky Gervais, Robert De Niro, Gia Mantegna, Alicia Keys, Al Pacino, Steve Carell, Matt Damon, Zac Efron, Tom Hanks, Katey Sagal, Chris Colfer, Jane Lynch (více)

Obsahy(1)

Golden Globe Awards neboli udělování Zlatých Glóbů je tříhodinová šou, plná hvězd, filmů a televizních pořadů roku. Hollywoodská asociace zahraničního tisku už šedesát let odměňuje nejlepší snímky a televizní pořady a je tak jednou z mála ceremonií, která pokrývá obě tato odvětví.  Hollywood Foreign Press Association (HFPA) byla založena v roce 1940, během druhé světové války. Původně ji tvořila hrstka novinářů, kteří se snažili postavit mezi Hollywoodem a zbytkem světa most a rozptýlit válečné útrapy prostřednictvým filmu. Dnes zastupují členové HFPA 55 zemí s diváckou obcí o celkovém počtu 250 milionů. Každý rok pořádá tato organizace třetí nejsledovanější šou na světě, slavnostní ceremoniál předávání Zlatých Glóbů. Díky tomu mohla HFPA darovat více než 12 milionů amerických dolarů charitativním organizacím, věnujícím se zábavě. Přispívá také na stipendijní programy.
Zlaté Glóby jsou jedinečnou událostí, velmi oblíbenou a také velmi respektovanou. Hvězdy i novináři se během natáčení pohybují volně, což dává šou jedinečný nádech neformální párty. Navíc se během slavnostního galavečera, díky této uvolněnosti, může stát úplně cokoli! A věřte, že se děje! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (45)

Mr.Ripley 

všechny recenze uživatele

Oproti předešlým ročníkům jsem maximálně spokojen. Diváky favorizované Inception naštěstí neuspělo a Leonardo DiCaprio také ne, což zamrzí vzhledem k Shutter Island. Mé koně úspěšně dojeli do cíle a dostali bohatou cenu. Jak mé srdcové Glee (Chris Colfer si zaslouženě došel pro svou cenu a dokázal že i v mladém věku se dá dokázat nevídané. Má můj obdiv. Jane Lynch si právem odnesla svůj druhý glób za ztvárnění božsky ďábelské Sue Sylvester.) Ricky Gervais je Bůh! ()

2-Xtreme 

všechny recenze uživatele

Objektívne by to bolo za priemerné 3 hviezdy, pretože Ricky Gervais bol nesympatický a reklama každých cca 7 minút sa po prvej hodine nedala zniesť. Ale vítazi boli podla môjho gusta a tak mi to nedovolí nedať vyššie hodnotenie. Dakovná reč De Nira či skvelej Melissi Leo, standingovation pre Douglasa a konečne sa dočkal aj Fincher. Predošlé roky boli lepšie, ale ako predohra pred Oscarmi to bolo fajn. ()

Reklama

Wishkah 

všechny recenze uživatele

No musím uznat, že Ricky Gervais byl ve svých vtípcích kontroverzní, ale byl zábavný. Jeho humor tnul do živého. Byl pěkně kousavý a přitom trefný. Neurazil nikoho tak hrozným způsobem jak se psalo v novinách. Každý koho zmínil si trefit zasloužil. Já mu dávám jednoznačný palec nahoru a přeju mu ať dostane příště možnost moderovat třeba Oscary. Díky němu byly tyhle zlaté glóby opravdu zábavné ()

Krosmen 

všechny recenze uživatele

Moje první setkání s celým ceremoniálem předávání cen a musím říct, že dopadlo nadmíru dobře. Ricky Gervais. To, co vypouštěl z úst mě překvapilo a neskutečně pobavilo, až jsem si chvilkama říkal, že za tohle bude následovat sprška žalob. Ale nejsme v ČR a v publiku neseděl Paroubek. Z ostatních potěšil třeba výstup Steva Carella nebo i předávání Matta Damona ceny Robertu De Nirovi a jeho vtipná replika směrem k Mattovi. To ostatní jsou především poděkování a citové výlevy, což je pochopitelné. ()

A.Beech 

všechny recenze uživatele

"What can I say about our next two presenters. The first is an actor, producer, writer and director. He's won 2 Academy Awards and 3 Golden Globes. The other...........is Tim Allen" Ricky Gervais v jeho najlepšej forme! Pre mňa najlepší komik súčasnosti. Neviem si predstaviť lepšieho hostiteľa večera. Jasná voľba číslo 1. 5* práve kvôli nemu. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama