Seriál priamo naväzuje na film Zkazená mládež z roku 2007 a opisuje osudy študentov, ktorí prežili masaker. (slavo_held)

laik_60

kto nevidel úvodný film, nemá pre neho seriál žiadnu cenu. V seriáli sa už tvorcovia zahrali akosi na psychológov a psychiatrov, venujú sa osudom jednotlivých zainteresovaných "po ...." Ale celé sa mi to zdá také .. akési ... ako v tom českom rčení "pozdě bycha honiti". Najlepšie diely, 1., 4., 6., no a ten 7. ??? tam to fest pohnojili :( . ()

Mafian

Tak jsem si vyjel trestní zákoník, abych zjistil jestli by u nás mohl člověk dostat podmínku za organizaci a provedení masové vraždy několika mladistvých. Estonský soudní systém, který dá stejný trest obyčejnému sexuálnímu násilníkovi, je lepší než ten americký, to vám povím. První díl byl fajn, zbytek ušel a ten závěr podrývá celovečerní film. ()

runner85

Hneď na začiatok sa ospravedlnujem za nejaký ten spoiler. Po viac ako 4 mesiacoch som sa rozhodol dať toto pokračovanie inak úspešného filmu, celkové hodnotenie dám až na konci siedmeho dielu ... 1 diel bol v znamení toho že väčšina študentov čo má aj po tragédi čo sa stala na konci filmu stále v hlave nasraté a vlastne nechápu prečo sa to vlastne stalo 5*, 2 diel bol o dosť slabší, aj s toho dôvodu že tu ukazovali bolesť samotných rodičov ktorí o svojich zasranoch vôbec nič nevedia a vidia iba chybu v tých druhých samozrejme 2*, 3 diel ukazoval hlavne samotnú situáciu triednej učiteľky a to ako sa stým vie či nevie vysporiadať, scénka v parku keď ju provokovala parta zasranov ukázala kam bude asi koniec posledného diela nasledovať a "dôvod" samotnej šikany 3*, 4 diel sa tematicky priblížil k samotnému prvému dielu, ale hlavne s pohľadu They 5*, 5 diel tu sa rodičia dozvedajú čo bolo samotnou príčinou danej tragédie 3*, 6 diel vypráva hlavne o Thomasovi ktorý bol jedným z hlavných aktérov šikany, prežil ale je na vozíčku a dostáva sa do novej triedy, v ktorej zrovna bojujú proti šikane na školách, veľa toho pochopil a je to dosť doják 5*, 7 diel je už samotný proces kde teda konečne uvidíme Kaspara 4* ()

Luk Skywalker

Viděl jsem na doporučení jen poslední díl, jako ten, který za něco stojí. Ta romantika to kazila, ale vzhledem k tomu, že 7.díl má stopáž hodinu 20 minut, tak tam něco navíc být muselo (navíc to nepůsobilo moc reálně, ale i taková událost v 1% případů může nastat). Přestože je to seriálové pokračování, tak ten díl, který jsem viděl své opodstatnění má. ()

Ergon

Seriál, který bezprostředně navazuje na film - zajímavý a ojedinělý projekt! Pátá epizoda je jednoznačně nejslabší a, podle mně, zbytečná a zdlouhavá, což má ve výsledku vliv na celkové hodnocení, které snižuji na 4*. Poslední, sedmá epizoda je jednoznačně nejlepší a soudní proces završí tento skvělý počin. 405. HODNOCENÍ! ()

• Laine Mägi, která ve filmu ztvárnila roli třídní učitelky, je matka Mikka Mägiho, hlavního ze šikanátorů Paula. (Maty.tekk)
  • Kaspar (Vallo Kirs) má v siedmom dieli na kľúčoch prívesok s podobizňou Marylina Mansona. (metal.storm)
  • V 6. epizodě se ochrnutý Toomas Sinijärv (Joonas Paas) doma ve svém pokoji vybourá na vozíčku. Když mu následně pomohou rodiče, tak Toomas pohne nohami. (ČSFD)