Bounded

Není to romance století a upřímně nechápu, tolik nominací a Oscara pro Jennifer Lawrence. Na druhou stranu bipolární porucha je svinstvo, a tak pro zachycení správných pozitivních vibrací filmu stačí pochopit, že tento film si ten happy end může na rozdíl od Bradley Cooperem proklínaného Hemingwaye dovolit. Zasmál jsem se a dvě hodiny utekly překvapivě rychle i když se ve filmu zase tolik věcí neděje. ()

Jakub

Ze začátku zajímaví ale postupně docela nudný film s typicky americky otravným koncem.Oskarová Lawrencová mě byla akorát tak protivná. ()

Šindy

Tohle... to je prostě život i když z té rozvrácenější strany, ale i ten dokáže být hezký... Nemám slov... ()

sunfreedom

Bude to znít zase jako klišé, ale já opravdu na romantické filmy běžně nekoukám. Tady jsem udělal výjimku, protože jsem se zajímal o herecký duet mých oblíbenců. A musím říct, že nelituji. Samozřejmě, že to končí dobře, samozřejmě, že jsou tam klasické silné rodinné momenty, atd. atd., ale pořád mám pocit, že to Russell zvládl tak nějak na úrovni a člověk se na to časem rád podívá znovu. A kdyby nic z toho, tak... Jennifer Lawrence!!! ()

jadran90

Částečný retard a 8 nominací na Oscara? Na té teorii z Tropické bouře evidentně něco je. Doteď jsem si říkal, jestli nepotřebuji terapii, když na Jennifer Flashdance nic výjimečného nevidím. Tady už jsem ale při pohledu do tmavých očí dostal vážně hlad. Film vysoce boduje při scénách s oběma hlavními postavami. Škoda, že tu čirou romantiku v poslední třetině zbytečně boří fotbal a sázení. Zajímavá kamera. Takže Jennifer, hlavně toho svého nepouštěj na žádnou pařbu! ()

J.e.r.e.c

Škoda, že se tvůrci nedokázali víc vzepřít formátu škatulkové hollywoodské romance a nerozvinuli psychické poruchy obou hlavních představitelů nějakým zajímavým směrem. Právě díky nim a adekvátně je předvádějícím Cooperovi a Lawrence (do Bradleyho bych nikdy neřekl, že umí takhle hrát !) je minimálně polovina filmu strhující a romantický film připomíná leda tak po požití koňské dávky sedativ. Pak ale najednou, téměř jako spolknutím kouzelné pilulky, psychické trable ústředního páru zmizí a je z toho klasická love story, jakých jsou tisíce. Která si ale až do konce udrží úroveň a nenutí mě odvracet zrak či zacpávat si uši z pocitu trapnosti. 75 % ()

3mates33

Pozrel som si ten film, lebo ma kamoš prirovnal k hlavnej postave, a svete div sa, našiel som, skoro.Ja netancujem s Lawrence. Taký pohoda film, o bláznoch, láske a tak, proste keď nemáte si čo pustiť. ()

Uesbe

nuž, toto je jeden z tých filmov, ktorý beží v telke a vy v pohode sledujete, hoci pri tom varíte, jete, čítate veci na internete a iba počúvate.......a nič podstatné neunikne.....ale vzhľadom na o, že Coopera neznášam (mám problém s jeho očami - to isté ako s Chrisom Pineom.....lenže Pine je proste talentovaný a Cooper ani nie....navyše mi príde megafalošný) a romantické filmy neznášam tiež, bolo to o.k. ()

DaveSmith

Sorry, ale do komedie měl film hodně daleko a na můj vkus to byla až moc velká magořina. Beru, že ústřední dvojka lítá ve s.ačkách a díky tomu se tak nějak spojí. Ale proč musej bejt na hlavu i všichni v jejich okolí, jsem absolutně nepochopil. Nejsympatičtější postavou se tak stává jindy nejotravnější Chris Tucker. I když ho neustále vracej do blázince, byl z nich všech nejmenší magor. ()

1mArc0

Toľko radosti pre body z tanca... zlatá stredná cesta (ani neohromí, ani neurazí a pritom, človek príde na iné myšlienky, už keď nie kvôli filmarčine, tak kvôli pre Jennifer (chlapi) a ženy pre Bradleyho). /60%/ ()

PaRi

Je vždycky nesmírně těžké udržet tzv. Love Story v přijatelné poloze, aby nespadla do bohapustého kýče a že to Hollywood umí tam spadnout. Davidu O. Russellovi se podařilo tu hranu kýče nepřekročit. Možná to bylo předlohou a nebo tím, že si ke své režii napsal i scénář. Je vlastně jedno čím to bylo, povedlo se a nominace na 8 Oscarů to potvrdila. Jennifer Lawrence se mi líbí čím dál tím více a toho Oscara jí hodně přeju. ()

JohnVodka

...where is that fuckin button to place comment. It's been a while. Well here it is... Alright. We have here a guy with certain disorder and a very special girl which is also some kinda broken, or, let's say, damaged in her own special way. And all I have to say about this story is, it's all love. Truly. It's about all the true love, that's THE woman, go run for her, maybe she's crazy but,.... well. That's life. Live it, you motherfucker! Captain out. (and I'm drunk while I'm writing this stuff, but I've actually enjoyed this film. Yeah) ()

hazdrova

Keď som tento film videla pred pár rokmi prvý krát v podstate som ho dosť odsúdila. Nudil ma. Dnes o pár rokov neskôr som v ňom našla iskru a pochopila som, čo nám chceli Bradley a Jennifer povedať. Vzťah dvoch šialených ľudí sa asi nedá pochopiť na prvý krát. Nemyslím, že to bola rola hodná Oscara ale nebudem polemizovať. Najviac sa mi páčila tá odviazanosť. 3,4* ()

Duke90

Film, kde se prolíná někdy až zbytečně mnoho emocí a všichni jsou tu svým způsobem dost "divní", ale nevím proč - ono to celé prostě nějak funguje! Bradley Cooper opět hraje svou postavu velmi dobře a stejně tak Jennifer Lawrence umí člověku vyrazit dech. Co se týče "vedlejšáků" tak samozřejmě bez váhání potěšil nejvíc Robert De Niro, který tu taky není úplně normální, ale přesto milující tatínek... Konec byl hezky dojímavý a přihodil bych kvůli tomu klidně ještě půl hvězdičky navíc. Moc hezký film! ()

Mkartaylas56

Originální, neotřelé, přirozené. Já určitě nejsem nějak zvlášť velkým fanouškem romantických filmů, převážně kvůli jejich někdy menší a někdy zase výraznější identičnosti, no a proto není divu, že jsem byl po dokoukání Terapie láskou nadšen. Ta si totiž jde svou cestou a do hlavní dvojice nasadila dva regulérní blázny, kteří jsou v sociálním životě spíše otloukánci a oba se v jisté míře perou i sami se sebou. Musím říct, že ze začátku mě ta odlišnost lehce odrazovala a měl jsem co dělat, abych hlavním postavám alespoň trošičku fandil. Postupně jsem jim ale více a více přicházel na chuť a díky neskutečně přirozenému a "realistickému" pojetí příběhu, s decentní mírou fungujícího humoru a výbornou chemií hlavních představitelů (Bradley a Jennifer vynikající), jsem nakonec podlehl a v závěrečné části snímku jsem těm dvoum neskutečně držel palce, aby jim to vyšlo. A ačkoliv někteří mohou namítat, že byl konec možná až moc přeslazený, tak já s ním rozhodně problém nemám a jako takové uspokojení po dosti trnité cestě napříč filmem jsem ho uvítal s otevřenou náručí. Terapie láskou mě tedy velice překvapila a potěšila, ukázala nám zase o trochu odlišnější přístup k jinak už celkem vyčerpanému žánru a tudíž nemám problém s udělením 80%. ()

Shitonit

Ou! Šak jů ! Co to kurwa jako bylo ? Děj ? Poučení ? Pocit, cokoliv jako co bych si mohl vodnýst ? Vše v tom chybí, je to bleskově zapomenutelný a přes to sem tomu musel ty tři koule dát. Proč ? Snad jen pro to, že sem to ve zdraví přežil ! :-) ()

Největší filmový festival v Brně se blíží

Největší filmový festival v Brně se blíží