Reklama

Reklama

Mr. Sunshine

(seriál)
USA, 2011, 4 h 46 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Rob Cairns

Hrají:

Matthew Perry, Andrea Anders, James Lesure, Nate Torrence, Allison Janney, Portia Doubleday, David Pressman, Jorge Garcia, Kathy Najimy, Tom Bower (více)
(další profese)

Epizody(13)

Ben (Matthew Perry) je do sebe zahleděným manažerem druhořadé sportovní arény. Když mu ovšem v den jeho 40. narozenin nikdo nepřijde na oslavu, začně přehodnocovat svůj dosavadní život... (bosan)

Recenze (26)

Spooner 

všechny recenze uživatele

Nakonec spíše průměrný seriál, který zachraňuje hlavně naprosto bezchybný Matthew Perry. Zbytek už totiž moc ani zlepšit nešel, protože byl seriál po 9 dílech zrušen. A je to docela škoda, protože seriál se po nemástném úvodu v posledních dílech celkem slušně rozjížděl, zprvu nezajímavé postavy mě už začínali bavit a celé bylo velice příjemné. Bohužel to skončilo dřív, než to mohlo šlápnout na plný plyn a já tak vlastně nevim, jestli mám kvůli pouhým 9 dílům tenhle seriál vůbec doporučit. Možná jenom fanouškům Matthewa Perryho, ale ti budou stejně jako já zklamáni, že už seriál tak brzo skončil. ()

BigDeal 

všechny recenze uživatele

Áno, tento rok sa dvaja herci z Priateľov - Matthew Perry a Matt LeBlanc - objavili ako hlavní hrdinovia v dvoch nových seriáloch. LeBlanc v Episodes a Perry v Mr. Sunshine. Na rozdiel od väčšiny užívateľov si ale nemyslím, že LeBlanc dopadol so svojím seriálom oveľa horšie. Za prvé, tieto seriály sa ťažko porovnávajú, keďže Episodes je komediálny seriál z káblovky, ktorý má 7 dielov a Mr. Sunshine je klasický sitcom. Preto zatiaľ čo v prvom prípade ide o satirický pohľad na praktiky hollywoodskych producentov (plus má dej), u Mr. Sunshine vidíme skôr starý známy lacný sitcomovský humor. Preto u mňa vyhráva Episodes. Netvrdím ale, že Perryho seriál je úplne zlý - jeho charakter vie pobaviť, seriál je dosť svojský (originálne prostredie, bizarné postavičky) a pozerá sa naň dobre, ale inak v dave nijak nevyniká a tie vtipy akosi veľakrát nie sú... vtipné. ()

Reklama

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Neúspech Mr. Sunshine je úplne logický. Perry je síce rovnako elegantný ako z filmov, alebo seriálov, ktoré ho preslávili, ale tu len ako keby opakoval stále tie isté variáce na tú istú tému. Hovorte si, čo chcete, najviac by mu sadla teraz nejaká dramatická postava. Nie ukecaný manažér, ktorého prerod v dobrotivého šéfa je príliš rýchly a nie úplne dotiahnutý. Na druhú stranu obsahuje Mr. Sunshine mnoho pamätných postavičiek. Je vidno, že cit pre tvorbu charakterov si Perry ako spoluautor udržal. Tým sa vytvorilo aspoň toľko priestoru, že nás postavy zaujímajú. Aj to, kam budú smerovať. Problém je s výplňou, ktorá je príliš prvoplánová a bez výraznejšieho obzvláštnenia. Mr. Sunshine je priemerný sitcom, akých sme videli milióny a ktorý nedokáže zachrániť ani Perryho kreácie a ani pekné dievčatá vo vedľajších úlohách. ()

Cedr 

všechny recenze uživatele

Úvodní epizoda zklamala, protože po geniálním Studio 60 jsem od Matthewa Perryho čekal komedii podobně "na úrovni" a ne jen prostou oddechovku. Na rozdíl od LeBlancovo Episodes si Mr. Sunshine ale aspoň na nic nehraje a utekl jako voda. Toho jednoduchého humoru je však pořád škoda, neboť jde o plýtvání Perryho talentem. Zatím žádná sláva. Druhý díl byl o trochu lepší, ale pořád je to prostě takové příliš "jednoduché". Zatím průběžné za slabší tři. ()

papaJA21 

všechny recenze uživatele

Tak tohle zatím po dvou dílech velké zklamání. Opravdu se divím že ten Pilot u ABC vůbec prošel. Na první pohled je jasné že je to napsané jako konkurence 30. Rock. Ani zdaleka to však není tak vtipné. Allison Janney je opravdu hrozná, vůbec jsem nepochopil co to má být vůbec za postavu. Perry hraje tak napůl Chandlera napůl zubaře ze zabijáků. Každopádně vůbec nepřesvědčil. Zatím jediná dvojice u které to trochu funguje je Roman a malá pyromanská sekretářka. ()

Galerie (59)

Zajímavosti (1)

  • Matthew Perry si sám píše scénář pro tento seriál. (bosan)

Související novinky

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Americký server TMZ přišel v noci s mimořádně tragickou zprávou – americký herec Matthew Perry byl nalezen ve svém domě mrtvý. 54letá hvězda Přátel, Studia 60 nebo Můj soused zabiják se zřejmě… (více)

Reklama

Reklama