Reklama

Reklama

Promyšlený scénář, autentická atmosféra a realistické problémy. MTV přináší americký seriál podle anglické předlohy, který se odehrává v jihozápadní Anglii, konkrétně ve městě Bristol. Seriál sleduje osudy party teenagerů a každý díl se zaměřuje na jednu z postav, zbytek party se vždy poflakuje okolo, a tak máte možnost postupně nahlédnout do života všech hrdinů. Jak se ukazuje, jejich životy nejsou příliš idylické, všichni kamarádi se potýkají s rodinnými, soukromými nebo školními problémy. Ale i přes tyto dramatické zvraty a těžké situace, si všichni umí užít legraci. (MTV)

(více)

Recenze (35)

Wade W. odpad!

všechny recenze uživatele

Dal som odpad, ale nie kvôli tomu že by to bola nepozeratelná sračka, ale preto lebo oproti anglickému originálu je to proste úbohé. Štve ma aké sú tie postavy úboho zahraté, ako je to natočené a ako sa to snaží tváriť že je to cool. Najhoršie na tom je že keď to raz pôjde na Markíze alebo Joj tak to hlúpy pubertiaci budú považovať za druhé OC California a o originále ani nebudú vedieť že existuje. ()

Martinibaby 

všechny recenze uživatele

Tohle prostě nechápu. Proč? Proč to neudělali buď úplně stejně, nebo úplně jinak? Proč se půlka lidí jmenuje stejně a půlka jinak? Taková podivná polovičatost všeho.. Prostě divný. Neříkám, že je to odpad nebo brak nebu bůhví co, jenom mi to zatím nedává ani trochu smysl.. Herci mi přijdou taky tak napůl dobří a napůl špatní. Hudba je ale dost rušivá, některý záběry taky. Líp by udělali, kdyby si šli 'po svých', mohlo to všechno působit mnohem líp, takhle to prostě nutně vyvolává pocity slabého odvaru z Britské předlohy. Zatím bez hodnocení, hodnotit budu, až bude víc dílů a udělám si aspoň nějakou představu.. ()

Reklama

VittaBella 

všechny recenze uživatele

Po shlédnutí traileru amerických Skins jsem na tento zatím vznikající seriál neuvěřitelně nadávala. Britský originál totiž přímo zbožňuju, většinu dílů znám pomalu nazpaměť, a proto pro mě bylo velkým šokem, že v USA vzniká skoro úplná kopie, navíc s nevhodně vybranými herci. Když jsem pak ze zvědavosti koukala na první díl, po 15 minutách jsem ho musela vypnout: byl to pro mne tak trochu nepovedený a tragický vtip. Proč sakra opakují každou frázi a napodobují i ten nejmenší detail? Navíc všichni vypadají nepřirozeně a to nemluvě o odpípaných nespisovných výrazech, kterých je tam už tak minimálně. Nedávno jsem ale dala americkým Skins druhou šanci a rozhodně toho nelituji. Chrisův díl sice nemusel být opět do detailu zkopírovaný, ale jinak se tvůrci snažili vydat jiným směrem. Herci mi nakonec nejsou zas tak nesympatičtí, i když talentem moc neoplývají. Hodnotím tedy seriál tak, jako bych nikdy neviděla jeho předlohu - průměrným hodnocením. Přesto si ale myslím, že se dal napsat originální scénář, který by se více přizpůsobil americkému prostředí a mohl být alespoň trochu srovnatelný s britskou verzí. ()

chicab8 

všechny recenze uživatele

Hanba že je nefackuje! Jedinou hvězdičku dávám za jedinou sympatickou osobu z celého hereckého ansáblu - Teu. Jinak je to naprosto nechutná kopie, spíš snaha o kopii. "Herci" jsou necharismatiční, děj absolutně postrádá jakoukoli invenci, je to prachsprosté opisování v tomto světle skvělých britských Skins, pochybuji, že američtátka někdy doženou brilantně vyšinutou Effy, srdcerozdírající romanci Emily a Naomi, machýrka Tonyho (kterého přesto musíte milovat), nešiku Sida s velkým srdcem, nejhezčího blondatého gaye nebo nejsprávnějšího rádoby děvkaře Cooka. Never! ()

Naki odpad!

všechny recenze uživatele

A to který mamlas vymyslel?! Udělat naprosto stejný remake prvního dílu jen s jinými herci si může doma udělat kdokoliv. Nepotřebuju se dívat na nějaký pokus o napodobení originálu, který je navíc ještě slušný, nudnější a kde hudba stojí zahouby. První díl mě zklamal od začátku do konce. Naprosto tomu chybí originalita ve všech směrech a aby se alepoň trochu odlišili, hodili tam pár scén jiných, které ovšem měly nápadně podobné dialogy. Netvrdím, že jsem se nějak zamilovala do 1. generace Skins UK (tak 70%) ale co je moc, to je moc a z tohodle se mi chce tak akorát zvracet. ()

Galerie (35)

Zajímavosti (3)

  • Skins jsou lehce upravenou předělávkou původního anglického seriálu se stejným názvem (2007), zaměřenou na americké publikum. Na americké verzi se podílel i tvůrce předlohy Bryan Elsley. (Zbyisek)
  • Seriál vznikl jako verze původního britského seriálu pro americké publikum, protože v USA se z britské verze vysílala na BBC America pouze 3. série a cenzurované. Ke zhlédnutí byl seriál v USA pouze na DVD nebo na webu online. (GreatestFan)

Reklama

Reklama