Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Doktorka Fiona Wallice (Lisa Kudrow) je terapeutka, má ale až příliš málo trpělivosti na to, aby poslouchala lidské problémy. Už ji nebaví stále slyšet jen o různých snech a pocitech. Tak se rozhodne, že tři minuty přes webkameru jsou lepší, než hodina strávená v ordinaci. (BajuBaju)

Recenze (4)

vla_kor 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoct, ale musím dát plný počet bodů. Za geniálně prostý formát původně webového seriálu komediálních skečů. Za herce, kteří (se) skvěle baví improvizací. Za hlavní postavu nejhorší psychoterapeutky na světě a příšerné mrchy Fiony Wallice v podání Lisy Kudrow. Za výrazné vedlejší postavy. Třeba Jerome Sokoloff (Dan Bucatinsky) - nudný pacient / zneužívaný zaměstnanec, který pro Fionu a její rodinu udělá téměř vše. Roztomile děvkařský miliardář Austen Clarke se skotským přízvukem Alana Cumminga. Fionina bláznivá matka Putsy Hodge hraná skvělou Lily Tomlin. A celá řada herců, hereček a televizních osobností, která se nechává zlákat k sobotnímu dopoledni v LStudiu pod režijním vedením Dona Roose. ()

Dixieboy 

všechny recenze uživatele

Výborně koncipovaná nálož zábavy! Lisa jako neurotická, naivní, sarkastická a velmi sobecká terapeutka, která se stará jen o své dobro a na "pacienty" kašle :)) To jak mluví, jak pořád udiveně kouká a opravdové hvězdy jako její příbuzní nebo klienti (Meryl Streep, Courteney Cox, Lili Tomlin, Bob Balaban, Matt LeBlanc, David Schwimmer, Selma Blair, Alan Cumming,...) jsou prostě fantastičtí!!! ()

Reklama

Reklama