Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

V CIA to vře díky informacím od Carriina zdroje Lynne Reedové, která dělá placenou společnici saúdskému princi. Ta natočila na telefon schůzku svého milence s Abú Nazírem, hlavou al-Káidy a hybatelem většiny teroristických útoků z poslední doby. Proč přijel princ hned po této schůzce do Států? Carrie doufá, že jeho cílem je předat finance Brodymu a že Lynne přivedla CIA na správnou stopu, která pomůže nade vši pochybnost prokázat Brodyho příslušnost k teroristům. Ve svém zápalu však Carrie podcení obrovské riziko, jež na sebe Lynne svým činem vzala.

Okolo Brodyho rodiny mezitím krouží politici i novináři se záměrem vytěžit Brodyho příběh pro vlastní cíle. Rozpor mezi pohádkově vykresleným mediálním obrazem a skutečností nejhůře nese patnáctiletá Dana, která moc dobře ví, že matka si v Brodyho nepřítomnosti našla milence... (Česká televize)

(více)

Recenze (2)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Děj třetí epizody se už tolik nesoustředil na obě hlavní postavy, tvůrci rozvinuli vedlejší příběh z okolí saudského prince a dali jasně najevo, že se seriál všem americkým patriotům asi nebude líbit, vzhledem k tomu, jak se v něm CIA staví k postradatelnosti svých zdrojů. ()

Reklama

Galerie (16)

Reklama

Reklama