Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Seržant Brody zaskočí své blízké, když se z nevyrovnaného, nalomeného muže přes noc stane usměvavou tváří armádní kampaně a souhlasí s všemožným využitím své osoby a svého příběhu. Obrat překvapí i viceprezidenta Spojených států, který by rád využil Brodyho popularitu pro sebe a posílá své poradce do CIA, aby se opatrně vyptali na Brodyho spolehlivost a duševní zdraví.

Carrii se krátí čtyřtýdenní lhůta, po kterou má povolený odposlech a kamery v Brodyho domě. Brodyho chování je však i nadále vzorové a Carrie musí sledování ukončit, i když jí intuice radí opak. Větší úspěch má v šetření financování předpokládaného teroristického útoku. Kýženým zdrojem financí by mohl být drahocenný náhrdelník, který odcizil vrah Lynne Reedové. Poslední stopy po náhrdelníku vedou do podezřelé prádelny, která je zároveň hawalou – místem, které muslimové používají k nedohledatelným převodům peněz. CIA tedy čeká mravenčí práce – zjistit, kdo z návštěvníků zastrčeného obchůdku je zakukleným teroristou... (Česká televize)

(více)

Recenze (3)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Přestože se děj podobně jako ve druhé epizodě kupředu příliš nepohnul, udělil jsem i pátou hvězdičku, protože mě baví výměna Velkého Bratra za Velkou Sestru i Brodyho vleklý boj s vlastní psychikou. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama