Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Carrie Mathisonová je zpět. Někdejší vražedná agentka CIA pracuje na druhé straně barikády pro neziskovou organizaci Otto Düringa v New Yorku a konečně se naplno věnuje mateřství. Idylce učiní přítrž zdánlivě nevinná obhajoba muslimského rezidenta Sekoua Baha. Z Petera Quinna se stal nenapravitelný feťák, kterého nadto dohání k šílenství posttraumatická stresová porucha. A nerozlučná dvojice pohlavárů CIA, Dar Adal – Saul Berenson, navštěvuje budoucí prezidentku Spojených států. K jejich nemilosti zjišťují, že ofenzivně laděné plány rozvědky proti globálnímu terorismu to u Elizabeth Keaneové nebudou mít ani zdaleka tak jednoduché. (Česká televize)

(více)

Recenze (6)

Eleanor05 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je to už prostě nuda. Jediná zábavná linie, je linie Petera Quinna, coby zfetovaného bezďáka, což je trochu smutné, když vezmeme v úvahu, že Homeland býval ještě před pár sériemi jeden z nejvíce strhujících seriálů, jaké byly kdy natočeny. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nic zvláštního. V podstatě ani nevím, jaký mám k první epizodě šesté řady napsat komentář, protože byla taková nijaká. Tiše doufám, že se seriál v rámci módní vlny nevydá cestou ochrany lidských práv, protože už těch keců o tom, jak to všichni se všemi myslí dobře, mám až nad hlavu. Peter Quinn je po masivní mozkové příhodě celkem v pohodě, mezi ním a elektrickou bramborou jsem jako mezistupeň ještě já. ()

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Od čtvrté sezóny jsou začátky nové řady velmi pomalé. Představení hracího pole a všech figurek na něm nějakou chvílí trvá a ani tady to není výjimka. Peterův stav je smutný. Politické dění se zase pořádně promíchá, ale až v následujících epizodách. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama