Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

New York je ochromen teroristickým atentátem nedaleko hotelu, kde pobývá budoucí prezidentka. Elizabeth Keanová je proto, navzdory své vůli, přesunuta na utajené místo na venkově. Za volantem vybuchlé dodávky seděl Sekou Bah, kterého dostala na svobodu právě Carrie. Ta se nyní pokouší dokázat, že samotný Sekou byl jen obětí mnohem větší hry, o níž neměl mládenec žádné tušení. Carriin dům je obklíčen agresivními novináři a protestujícími. Vyšinutý Quinn zde brání dceru Carrie za každou cenu. Nebude trvat dlouho a dům bude brzy obklíčen také zásahovou jednotkou… (Česká televize)

(více)

Recenze (8)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konečně Homeland! Ale že to trvalo! Pátá epizoda měla všechno to, co předchozím chybělo: perfektní atmosféru, skvěle vystupňované napětí, kvalitní akci a dokonce i zajímavou pointu. Čtvrtý díl ve mně sice probudil naději, ale až takový obrat k lepšímu jsem nečekal. Spokojenost veliká. ()

Reklama

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizódu kazili len obohrané scény diskusií ovplyvňujúcich verejnú mienku, spolu s nudnými výrazmi prezidentky, ďalej aj rutinérstvo pri natáčaní. Inak veľmi intenzívna a napínavá epizóda, pri ktorej zamrzí, že nešla viac do hlbín paranoje. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama