Režie:
Kyoo-man LeeScénář:
Hyeon-jin LeeKamera:
Se-hoon GiHudba:
Seung-hyun ChoiHrají:
Yong-woo Park, Ji-roo Seong, Seung-ryong Ryoo, Dong-il Seong, Gook-hwan Jeon, Mi-ran Ra, Mi-hyeon Park, Duk-je Jo, Goo-taek Kim, Min-seok Kwak (více)Obsahy(1)
Film je natočený podľa skutočnej udalosti, doposiaľ nevyriešeného prípadu, ktorý sa odohral 26. marca 1991, keď sa päť detí stratilo cestou za lovom žiab. Prípad je v Kórei známy ako „zmiznutie žabích detí“ a nebol vyriešený dokonca ani po tom, keď sa o niekoľko rokov neskôr našli mŕtve telá. Film podáva podrobný popis udalosti od samotného začiatku, avšak zároveň ponúka aj alternatívne riešenie, kde podozrenie padá na rodičov „žabích detí“, aj napriek tomu, že do dnešného dňa nie je prípad oficiálne uzatvorený. (maddy)
(více)Hrají
Yong-woo Park
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Yeonae soseol (2002)
Horobicheuleul wihayeo (2006)
Donggam (2000)
Ji-roo Seong
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Nově psané dějiny (2019) (seriál)
Yawang (2013) (seriál)
Průšviháři (2008)
Seung-ryong Ryoo
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Králův dvojník (2012)
Gaeineui chwihyang (2010) (seriál)
Nae sarang (2007)
Dong-il Seong
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Gook-hwan Jeon
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Dogani (2011)
Gajok (2004)
Mi-ran Ra
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Sowon (2013)
Keudaereul saranghamnida (2010)
Nebohá paní Pomsta (2005)
Mi-hyeon Park
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Yaganbihaeng (2014)
Sakwa (2005)
Janghwa, hongryeon (2003)
Duk-je Jo
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Viděl jsem ďábla (2010)
Pečeť vraha (2003)
Cheongchoonmanhwa (2006)
Goo-taek Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Ptačí klec (1998)
Jinsimi dadda (2019) (seriál)
Beomjoidosi (2017)
Min-seok Kwak
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Sarang (2007)
Yiwootsaram (2012)
Byeong-eun Park
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Náš první život (2017) (seriál)
Kimbiseo wae geureolkka (2018) (seriál)
Jin-mo Joo
Jižní Korea
In-ho Tae
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Wedingdeureseu (2010)
Geunyang saranghaneun sai (2017) (seriál)
Bimileui seob (2017) (seriál)
Ji-gyoo Lim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Gobaek bubu (2017) (seriál)
Yooryung (2012) (seriál)
Průšviháři (2008)
Seo-yeon Park
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Sunjeong manhwa (2008)
Sinsegye (2013)
Viděl jsem ďábla (2010)
Yeo-jin Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Wedingdeureseu (2010)
Nově psané dějiny (2019) (seriál)
Vincenzo (2021) (seriál)
Young-hwa Seo
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Keurosing (2008)
Pečeť vraha (2003)
Syupomaeniottdeon sanai (2008)
Min-ah Jo
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Gugaui seo (2013) (seriál)
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
49il (2011) (seriál)
Si-eon Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Kilmi, hilmi (2015) (seriál)
Moosa Baekdongsoo (2011) (seriál)
Deokingtuheocheu (2012) (seriál)
Sang-hoon Lee
Jižní Korea