Londýnský East End, 1969. Našim hrdinům Kennymu a Dannymu se do rukou dostane záhadná krabice plná uranu k výrobě zbraní. Pozor aby si nespálili prsty! Přestože nejdříve nemají tušení o skutečné hodnotě obsahu, brzy si uvědomí nebezpečí, kterému jsou vystaveni. S pomocí Dannyho přítelkyně, krásné Carole (Lois Winston), a za neustálého dohledu kriminálníka Harryho (Colm Meaney) se Kenny a Danny snaží předat svůj drahocenný objev tomu, kdo nabídne nejvíc. Na cestě napříč Evropou se setkávají s čím dál bizarnější řadou šílenců. Na tuto jízdu nezapomenete. (Filmbox)

Untentrauer

Svižná kriminální komedie, která se snaží navázat na úspěch filmů režiséra Guye Ritchieho. Ačkoliv se jí nepodařilo dosáhnout takové úrovně, stále nabízí zábavnou podívanou s typickým britským humorem. Gangsteři, zvraty, sympatické postavy a dialogy plné sarkasmu. Film nenabízí nic originálního, ani jedinečného, ale stále platí, že je zábavný i když humor je bohužel spíše mírný. Hudba, která mohla podtrhnout svižný rytmus a atmosféru, poněkud zaostává. ()