Reklama

Reklama

John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (43)

Trailer 1

Recenze (1 829)

Tosim 

všechny recenze uživatele

Jé, nebyl tohle náhodou film pro filmové fanoušky? Divákovy sympatie k tomuto snímku se odvíjejí podle toho, nakolik je schopen přijmout námět, ve kterém oživlý méďa hulí, pije, sexuje a pohybuje se v našem světě tak přirozeně, jako ryba ve vodě. Celkem to šlo, až na nějaké opravdu přehnané vtipy (přišlo mi to jako mládežnická komedie bez mládeže). Steně mám pocit, že to byla pohádka, (nejen) podle posledních slov vypravěče. 70%. ()

gogo76 

všechny recenze uživatele

Plagáty k filmu sú milé a keď moja dcéra zbadala dvd, ktoré som domov priniesol, tak vykríkla: "Jéééj, ideme pozerať film o medvedíkovi!!" Ešteže som vedel, čo je ten malý, chlpatý parchant zač, takže nie. Pre deti určite. Humor mi pripomenul Borata i Diktátora a tento druh drsnejšieho humoru mi sedí, takže som sa naozaj dobre bavil. Najzábavnejšia sa mi zdala prebúraná stena a Číňan s nožom, ale pobavilo i hovno na podlahe alebo úder do nosa malého, drzého tlustoprda. Atmosféra 80-tych rokov bola dobrá, možno by to chcelo viac hudby z toho obdobia. Napríklad taký G. Ribisi a jeho tanečný úlet pri telke s jedným z hitov tej doby bol fajn. M. Wahlberg ako herec nič moc, ale tu mu to celkom šlo a film je príjemným prekvapením. "Is that shit?"...80%. ()

Reklama

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Ted je typická romantické komedie s velice netypickou hlavní postavou. Originál neoriginál, je to plné "drsných fórů" v čele s vulgárním "cool" medvídkem, takže prostě trhák pro masy.. Nepopírám, pár výbuchů smíchu jsem měla, ačkoliv když jsem si onu vtipnou scénu pustila podruhé, už mi připadala spíše trapná a trochu jsem se styděla za to, jak jsem se jí předtím smála. Myslím, že spousta lidí při druhém shlédnutí zjistí, že to taková pecka není. Ted je tedy určitě jednorázová záležitost a přestože je Mark Wahlberg herecké prkno, příběh je šablonovité klišé alá "počkat, neviděla jsem to už nikde? protože vím přesně, co se stane v příští minutě a jasnovidec nejsem" - musím přiznat, je to chvílemi tak blbé až je to dobré. Ale pro mě je to stále okoukatelný a až příliš jednoduchý humor, který se neobejde bez hov*n, sexu a prdění. A vzhledem k tomu, že mi Family Guy připadá jako laciná rádoby kopie Simpsonů, tak jsem úplně nepřišla na chuť ani tomuhle.. (Ale konec mě dojal!) ()

RedAK 

všechny recenze uživatele

Jelikož jsem slušně vychovaný a elegantní mladík ctící morální zásady, který by slovo píča nevyslovil ani za pytel čuráků, musím dotčeně uznat, že mě ten malej zasranej drzej plyšovej zmrd, co měl za film víc bab, než kdy já budu mít za život psů, neskutečně sral. Ale jelikož disponuji nezměrnou inteligencí a božským nadhledem, nebudu se nad tím vyzvraceným hovnem vůbec rozčilovat. Bez těch vulgarismů, sarkasmů a sexismů by to byl nádherný rodinný film, který by mě pohladil po mé citlivé a láskyplné duši. ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Abrams sa snažil zbytočne. Až toto je E.T. súčasnej mladej (zhulenej) generácie. Miestami sa dalo zo situácií vyťažiť viac, niektoré vtipy sú hluché a pýtajú si klávesnicu Kevina Smitha. Rovnako veľa ich je ale naopak veľmi vtipných, originálnych a odvážnych, a hlavne prehlavne - méďu si obľúbite a zamilujete, čo je pri nepodliezavej kultúre filmu najväčší úspech jeho tvorcov. ()

Galerie (58)

Zajímavosti (50)

  • Závěr filmu byl natočen na stadionu baseballového klubu Boston Red Sox. (J*A*M*A*L)

Související novinky

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Užili jste si sprosťáka Teda v jeho prozatím dvou celovečerních filmech? Pak vám jistě udělá radost, že se populární postava dočká také televizního zpracování. Streamovací služba stanice NBC Peacock… (více)

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (více)

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)

Reklama

Reklama