John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

Kratas558

A zazpíváme si hromovou píseň? :DD Bylo to báječné, bylo to vtipné, bylo to netuctové. A přidávám se k masový vlně lidí, kteří milují Teda. A je mi to fuk! ()

civrss

Pohodová letní vyhulená komedie, u které člověk nádherně vypne, vypije pívo a v klidu sežere kilo popcornu (můj případ). Plyšovej medvěd ze sebe sype hromady hlášek a gagů "alá Peter Griffin", uráží koho může a kazí vztah s holkou, kterou by bral snad každý. Mila Kunis je nádherná, snad nejhezčí baba současné tvorby. Potěšily narážky na Justina Biebra, Susan Boylovou nebo koule Lance Armstronga. Musím ale pochybovat o "kultovnosti" Teda, protože nápad jako kráva se dal pravděpodobně zvládnout ještě o fous lépe. [7/10] ()

korndaddy

Rozhodnut spravit si chuť po nevydařeném spider-manovi jsme navštívily Méďu. A ono se to zdálo jako dobrej nápad. Teda alespoň první polovina. Druhá lehce pokulhávala, aneb jak bývá u amíků zvykem, ale i tak sem se bavil. ()

bari68

Nikdy by som neveril, že ma takto skvelo pobaví jeden plyšový medvedík. Je to buranské, úchylné, ale zároveň neuveriteľne vtipné. ()

kenkaku

Na film jsem nešel ani pod vlivem ani nijak extra zle naladěn... prostě normálka den... Přesto i když ho všude okolo chválí do nebes mi nijak zvlášť nesedl. Film vzdáleně připomíná South Park (což je u mě pochvala). Uslyšíte tam neskutečně sprostá slova (a neskutečně často) z úst plyšového medvídka - někoho od koho to zní drsněji než normálně - , užijete si spoustu zábavy ve fekáliích a absurdních situacích (ano... jako South Park a pan Hankey). Sem tam to zafunguje a zasmějete se, neni to ale ono. Takže připravte se na neskutečnou debilitu s primitivním dějem, kde se mluví sprostě (takže jako South Park), jen o 50% horší. EDIT: Po release na DVD jsem si dal (abych učinil spravedlnosti za dost) repete. No hodnocení jsem musel sundat ještě o jednu hvězdičku. hovno! je to hovno? hovnooo... kurva, prdel, zmrde. to je asi tak celé co si z toho pamatuju. ()

Spike23

Takovou dobu jsem čekal nějaké to ''Shut up Meg!'' na Milu Kunis, ale spoiler alert - bohužel. Na druhou stranu je hezké vidět, že MacFarlane jí obsadil, takže jí určitě vynahradil veškerou ignoraci z Family Guy a bylo pro mě hned o jeden důvod víc, proč na to koukat. Je jenom škoda, že příběh po hodně dlouhou dobu táhne ta zastaralá a nudná klasika 99% romantických komedií, na kterou už mě nehorázně sere pořád koukat, když něco zapnu, ale někomu, kdo má na svědomí nejlepší animovaný seriál a nejlepší narážky k jakémukoliv tématu, co si jen vymyslí, mi nezbývá nic jiného, než prominout. Ted jako postava je perfektní spojení Briana a Petera, což je jenom dobře (dokonce jsem jednou slyšel i Stewieho), docela je i zajímavé jak se ze Susan Boyle stal Taylor Lautner, nebo jak se ten chuj píše, soundtrack je povedený a ještě musím dát jedno velké plus za Joela McHalea, díky kterému jsem zavzpomínal na to, jak jsem dokoukal Community a jak mi kvůli tomu skončil život, protože lepší seriál v žánru neexistuje. Jinak Doporučuji zkouknout i Extras. ()

Mistickzz

Jedna z tých lepších komédii, aké vznikajú. Ak odhliadneme od toho, že film je v celku predvidatelný a vypustíme finálnu polhodinku, tak som sa kurevsky bavil a dávno som sa už tak pri filme nezasmial. 79% ()

Seti

Ted určitě nezklamal, ale nakonec se v něm Seth MacFarlane mírnil daleko víc než jsem předpokládal, a než vnadil v trailerech. Některý momenty trefuje hodně dobře, ovšem kalibru Family Guye se nepřibližuje. V dalším hranym/režisérskym počinu přitvrdit! ()

LadyVader

Ted.. best scene ever - Tedova párty s Flashem Gordonem, totálně epic! Death to Ming! :D (No jsem ráda že jsem se nedávno na Flashe konečně podívala, k tomuhle to fakt bylo potřeba) Celkově film fakt dobrej, čekala jsem větší kanálovou hrůzu :) (akorád tu scénu s hovnem si mohli odpustit :D) 8/10 for me.. medvídek byl fakt cute :) ()

wooozie

Čekal jsem daleko ale daleko více, když to má vyšší hodnocení než Diktátor, ale nakonec jsem se dočkal průměrné komedie. Sice výborných hlášek a skvělých narážek je tady plno, ale někdy až zbytečně moc, kdy jsou vtípky hnány až za únosnou hranici a celkově se film z této stránky povedl tak napůl. Hlavní mínus je obrovská kýčovitost, kdy je zcela jasné jak většina scén a i závěr dopadne. Takže kdybych to shrnul, dobrá komedie za 3,5*, ale letos ne nejlepší. (PS: Scény kdy je méďa povyšován opravdu nemají chybu.) ()

Chipsonator

Kdo by neměl Teda rád. Je vtipnej, vulgární, sexu chtivej a hlavně je to plyšák! A k tomu živý! Živý! A to je prostě kurva nářez! Hlavně když jeho parťákem je sympaťák Mark který má za přítelkyňi Milu! Pak se k nim ještě přidá šílený Giovanni ze svým tlustým synátorem, a kalba může začít. Ted je prostě příjemný úlet, který jsem si užil (ještě aby ne, kde všude uvidíte plyšáka chlastat, hulit a rozdávat si to s blondýnou :). Prostě fajn komedie na večer. PS: A Rayn Reynolds potěšil. PSS: Ale co že to vůbec píšu ten komentář, jak se řeklo ve filmu ať už jste POMO, Kevspa, Kleopatra a nebo Chipsonator tak je to stejně všem u prdele. 75% ()

joora1

Méďa mi tak trošku přišel jako lehce okopírovaný nápad z filmu Paul, který se podle mě povedl víc, a ikdyž byl také bláznivý, byl rozhodně vtipnější a pohodovější. Méďa ukázal taky pár dobrých vtipných situací, ale nic co by bylo extra zajímavé. Přesto dávám tři hvězdy, ale tento film je průměr. ()

Benedygtus

Sprosty, ujety a fakt povedeny az na par trapnych momentu na samem konci(jedna se o +- 5 minut), ale to uz nic nemeni na skvelem vysledku. ()

Jiriczzcek

Jeden z mála filmů, kde vůbec, ale vůbec nesouhlasím s místním hodnocením. Komedie u níž jsem se zasmál jen jednou, a to nejsem žádný puritán, nemůže být v červených číslech. Nevtipná komedie. 1* ()

hefoo

Geniálna vec! Pozeráte sa na film a zrazu stojí pred vami Teddy cobi plyšový macko avšak nie tak obyčajný - dokáže hovoriť, fakovať, šukať ako človek! A začnete mu fandiť. Síce všetko poserie aj so svojim najlepším kamarátom Johnom(Mark Walhberg), ktorý chodí s krásnou Lori(Mila Kunis), ktorá to s Johnom a Teddym nemá tak ľahké. Méďu som si obľubil natoľko, že si to určite chcem ešte raz pozrieť."Fuck you thunder! You can suck my dick. You can't get my thunder you are just God's fart" :D ()

Kozik

Dobrá zábava, dobří herci a méďa co chlastá, hulí a tahá se s děvk*ma. Jo líbilo se mi to, takovej relax film. ()

honzii

Film snažící se být originální v humoru, ne však v čemkoli jiném. Díky základní premise a postavě Teda se to místy celkem dobře daří. Bohužel film stojí a padá s tím, jak moc se povede další vtip. A bohužel ani Seth MacFarlane, jehož Family Guy považuju za velmi vtipný seriál, nedokázal úroveň vtipů udržet a hluchým místům se nevyhnul, což by třeba tolik nevadilo, kdyby to byl jediný problém. MacFarlane chtěl být odvážný v humoru, v příběhu pravděpodobně naopak. To naroubování souložícího a hulícího plyšového medvídka na typickou rodinnou americkou pohádkomedii mi nepřijde jako šťastné řešení. Přesto je Ted poutavý a jako lehká komedie pro pobavení funguje slušně. Obdobně jako film Paul ale nepřekročil hranici průměrnosti, což mě zvlášť u takovýchto originálních a zábavných námětů mrzí. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)