Nově zvolený ředitel školy, Majer (Tomáš Magnusek), je úhlavním nepřítelem pro rodinu mafiána Dostála (Jan Šťastný), Dostála st. (Jiří Krampol) a Dostálové (Gabriela Vránová). Po sérii úmrtí na škole v době, kdy byl ještě Dostál řadovým učitelem, vše nasvědčovalo tomu, že vrahem mladíků, mezi nimiž byl i Dostál jr. A kteří údajně znásilnili učitelku (Majerovu sestru) a poté ji zavraždili, je učitel Majer. Pro neprokazatelnost důkazů však nebyl učitel Majer obviněn. Spolu s nástupem na pozici ředitele školy a místem v představenstvu města, je Majer ještě více trnem v oku rodině mafiána Dostála, který se chystá na pomstu za vraždu svého syna. Nejprve ho chce deptat po psychické stránce a poté připravit plán na pomstu. Zatímco ředitel Majer připravuje divadelní vystoupení v rámci slavností města, radní se obávají, že děti z jeho školy jsou neurvalci a bude s nimi problém. Ředitel Majer je však ujišťuje, že vše bude v pořádku. V místním policejním sboru dojde k úmrtí vyšetřovatele, který měl na starosti případ týkající se vražd učitelky a následně pak žáků, včetně mladého Dostála. Na jeho místo nastupuje policista Karas (Martin Dejdar). Ten dostane i stůl po zesnulém policistovi a v něm najde dokumentaci ohledně případu vražd ve škole. Po prozkoumání určitých detailů mu ihned vyvstane spousta nejasností, včetně nalezeného DNA u mrtvol chlapců ze školy. Poté, co zavolá do laboratoře, zjišťuje, že tam nikdo vzorky neposlal a nechal je uzamčené ve stole. Policista Karas neváhá a posílá vzorky do laboratoře, po dlouhém čekání se mu potvrdí jeho domněnka, vrahem všech chlapců včetně mladého Dostála je ředitel školy Majer. Ten je, jak se ukázalo, bratr znásilněné a zavražděné učitelky, tudíž se z jeho strany jedná o pomstu za svou zavražděnou sestru. Mafián Dostál chce na nátlak svého otce, Dostála st., odvetu uspíšit. Nejvhodnější okamžik, jak mu zjistila jeho milenka, učitelka Lamrová (Eva Čížkovská), bude v den vystoupení, kdy bude ředitel Majer sám ve škole, jen se školníkem Málkem (Jan Přeučil)... (TV Prima)

Diskuze

Mr.Hudson

Mr.Hudson (hodnocení, recenze)

Co kdyby jste místo toho tlachání a pomlouvání napsali raději nějakou recenzi ( nemyslím 2 řádky o tom jaká je to sračka) zkrátka pořádnej komentář , kde se shrne co se vám líbilo a nebo naopak ...tyhle řeči, že to stojí za vyliž**** jsou fakt vedle .

Baxt

Baxt (hodnocení, recenze)

Kdo je sakra Magnusek a proč je takovej strašnej frajer?

Mr.Martyk

Mr.Martyk (hodnocení, recenze)

Ta fotka s Krampolem a Brozovou jak si ctou Ve sluzbe republice se povedla :D

gergon

gergon (hodnocení, recenze)

Ta cena je za workshop, ne jen za předvedení talentu. V republice je spousta workshopů všeho možného. Ale ještě jsem třeba neviděl aby nějaká taneční skupina dělala workshop tance a pak ještě slíbila těm dobrým, že s nima budou jezdit na vystoupení. Takže cena není jen za casting a jídlo.

ozzak30

ozzak30 (hodnocení, recenze)

gergon: naprostý souhlas a jěště k tomu chci říct že lidé tady hodnotí vždycky všechno dřív...je to tady takový trend na který už je lepší si zvyknout

Michal1702 (hodnocení, recenze)

Ze 42 hodnocení 18x odpad!, kritika a diváctvo asi nikdy nepřijme pana Magnuska jako dobrého filmaře, ale jemu to nevadí a dál si tvoří své filmy a plní své přání. A za to ho uznávám.

slatkac (hodnocení, recenze)

Vypadá to, že je to celkem in, být herec a dát si sám sebe do oblíbencýh.

Michal1702 (hodnocení, recenze)

gergon: I tak je těch 990 Kč moc. Takovou sumu za to, že (ne)předvedeš svůj herecký talent a dostaneš najíst a napít?

gergon

gergon (hodnocení, recenze)

Pár dnů po premiéře si tady pročítám všechny ty komentáře a rozhodl jsem se uvést pár informací na pravou míru: za prvé teda nechápu proč mají všichni potřebu něco pořád odsuzovat a urážet, když o tom nevědí vůbec nic. Hrajou si tady na chytráky a přitom to co plácají jsou absolutní nesmysly.
Irena Magnusková není manželkou Tomáše Magnuska. Je to jedna ze vzdálených příbuzných, která má hereckou školu, takže se jedná o herečku a ne o obsazování členů rodiny.
Poplatek za hraní ve 3 díle Bastardů 990,- :  nevím jak jste přišli na takovou hloupost. Nejde přece vůbec o placení za hraní ve filmu. Ten poplatek je za herecký den, během kterého probíhá herecký workshop, je k dispozici jídlo a pití po celý den a k tomu jako bonus si ti účastníci, kteří projeví talent a nadání můžou zahrát ve filmu. takže nikdo neplatí za to aby si zahrál ve filmu, ale normálně se účastní všichni hereckého workshopu a role ve filmu jsou odměnou. A kromě toho, pokud se nepletu, tak poplatek bere každá castingová agentura v čechách, takže tam si platíte aby vás jenom zaregistrovali a pak vám třeba ani žádnou roli neseženou. Ale tomu se nikdo z vás nediví.

Počítat housky na place nebylo potřeba, protože byl objednaný přesný počet housek na každý den a víme kolik jsme jich během natáčení objednali.Nebo snad předpokládáte, že když u bonusů k Pánovi prstenů řekne šéf Wety, že spojili dva borci několik milionů kroužků na kroužkový zbroje, tak že tam taky měli člověka co u toho seděl a počítal je?

Bastardi 2 měli 21 natáčecích dnů.

To by vám mohlo stačit, jako odpovědi na některé vaše hloupé příspěvky. Pokud se někomu film nelíbí, ať to klidně napíše, ale pokud ho ještě neviděl a plácá tady blbosti o tom jak jsou placený cikáni v mědi, tak je to jen ubožák co se snaží machrovat na netu.

Michal1702:  To není špatný nápad. I když  Magnusek je sám o sobě 3D

Michal1702 (hodnocení, recenze)

Jen mě tak napadlo, co když napadne Magnuska a Lengyela(doufám, že případnou trojku bude opět režirovat on, protože mi přišlo, že to má celkem v malíku) udělat Bastardy 3D ?

slatkac (hodnocení, recenze)

Jsem slyšel, že ten drift co udělal Magnusek před penny marketem udělal Stig. Jako dubléra si přizval Michaela Schumachera.

Michal1702 (hodnocení, recenze)

Ještě lepší něž jsem čekal. Jen by mě zajímalo, jestli dělal Magnusek ten drift při honičce kolem Penny Marketu sám.

bestlama

bestlama (hodnocení, recenze)

Stolz6 ve svém komentáři ukázal, co je to za dementa :) A takových tady je plno ...

Mandalorian

Mandalorian (hodnocení, recenze)

Příští týden jdu na to do kina. Tohle stojí za to. První díl se mi líbil a to se mi u českých filmů často nestává. :-)

Michal1702 (hodnocení, recenze)

bestlama: Se dalo předpokládat.

Já jedu dneska, mimochodem Bastardi budou mít tu čest, být první český film, který uvidím v kině. :)

dneska jdu na to do kina a doufám že se splní moje očekávání a já tomu dám 5*

MikeCool

MikeCool (hodnocení, recenze)

Žeby dvojka měla konečně aspoň nějaký děj??.....jednička byla tragická!! :)

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Honziq: Díky za info. Beztak si nejspíš počkám, až nás s tímto dílkem opět oblaží COOL na apríla :-).

Honziq

Honziq (hodnocení, recenze)

DJ Obelix: No takhle... Mě jednička docela příjemně překvapila; vzhledem k hodnocení a komentářům jsem moc nečekal. O to větší zklamání byla dvojka.