Reklama

Reklama

Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví

(seriál)
  • USA Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness (více)
Animovaný / Akční / Rodinný / Komedie
USA, (2011–2016), 30 h 43 min (Minutáž: 22–45 min)

Hrají:

Mick Wingert, Kari Wahlgren, Fred Tatasciore, Stephen Root, Simon Helberg, Wallace Shawn, Diedrich Bader, Wayne Knight, James Hong, John DiMaggio, Lauren Tom (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(78)

Pandí jedlík Po se pod vedením svého učitele Shifua dokázal stát dračím bojovníkem. Nadále však musí rozvíjet své dračí schopnosti a bojovnost, protože domovskému Údolí míru hrozí další nebezpečí. Společně s dalšími mistry kung-fu, kteří se nazývají Pět postrachů (Opičák, Kudlanka, Jeřáb, Zmije a Tygřice) proto musí čelit nejrůznějším protivníkům. Animovaný seriál přináší další dobrodružství ze světa oblíbené filmové série Kung Fu Panda. (Česká televize)

(více)

Recenze (42)

Phorbo 

všechny recenze uživatele

Hodnotím za tři po pilotu (říká se tomu u animáků taky pilot?), a více dílů nejspíše ani shlížet nebudu. Relativně dospělácký humor dvou celovečeráků je smrštěn na převážně dětský svět. Je klidně možné, že další díly na kanále Nickelodeon budou o něčem záživnějším, ale mě první díl nijak nezískal. Ani Jack Black, ani ostatní postavy... Každopádně grafika seriálu zůstává vysoko nasazena tak jako ve filmu... ale za dvacet minut se toho moc nedá stihnout, takže to na scénáři lehce kulhá... asi nemůžeme očekávat posloupnost v dílech, takže vlastně není na čem stavě. Nickelodeon je kanál pro děti takže podle toho LoA vypadají... ()

ManOfPhoenix 

všechny recenze uživatele

Sice to má styl, akci, i postavy ze série Kung Fu Panda, ale atmosféru těch filmů z původní trilogii nato tenhle seriál rozhodně nemá. Přece jenom je to ale pořádný kousek pro fandy Pandy Poa a jeho Kung Fu partě. Animace není rozhodně stejná jako z originálních filmů, herci a jejich hlasy povedený, hudba dobrá, a to vše v balíčku jednoho seriálu. Zkrátka, docela fajnovka, a je super, že někdo vytvořil další pokračování Pandovské série. I když se tenhle seroš odehrává mezi prvním a druhým filmem... ()

Reklama

Likan7 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skvělý rozšíření filmů! Zatím si nepamatuji seriál, který by se vyrovnal, nebo někdy dokonce překonával kvality svých filmů. Tyhle seriály jsou obvykle přihlouplá pohádka pro ty nejmenší a rodiče to nemá šanci zabavit. Jenže Legendy o mazáctví jsou brilantní trefou do černého. Jasně, stále je to pro ty nejmenší, ale mě celý ten seriál bavil královsky. Miloval jsem to prostředí Číny, vesnice, městečka, příběhy, legendy a skvělá animace, když někdo zrovna něco vyprávěl. Humor tu překvapivě není jen pro děti, ale bude bavit pěkně i dospělý. Postavy jsou fajn, prostředí fantastický a i když na konci trochu Poáčovi docházel dech, budu se k Legendám o mazáctví vždy rád vracet, ať už kvůli postavám, prostředí nebo prostě pohodovýmu a sympatickýmu seriálu obecně, který mě bavil od začátku do konce. Poáči, Shifu, Kudlanko, Zmije, Opičáku, Jestřábe, Tygřice a vůbec všichni nepřátelé i přátelé díky! Byla to zábava! ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Ani jeden z filmů mne nezaujal. Seriál je trochu střízlivější, občas přijdou i zajímavé díly, ale přece jen to mravní naučení na závěr, to je jak u filmu Mr. Bean. Tam taky oproti seriálu Bean sice pohnojil, co mohl, ale nakonec vše zachránil. V seriálu by ale vše ještě víc dodělal. Stejně tak tady. Seriál je určen už primárně na děti, ne i pro rodiče jako film, takže tam prostě musí být zmoudření, pochopení, odpuštění. Některé díly pak jsou vyloženě slabé i tak svým námětem. ()

Roman.Ticka 

všechny recenze uživatele

Myluju tu neohrabanou horu černobílého rosolu a věčné půtky mezi silou a chytrostí. Neméně zajímavé a poučné je neustálé přeceňování a podceňování sebe a svých kungu fu protivníků, střety starých a nových světů a k tomu inteligentní humor a úžasné pitvoření všech miloučkých postaviček. To vše zabaleno do perfektní animace se spoustou nápadů... "Jak na tom Si Fu, teda Vy Fu?"☺ ()

Galerie (44)

Zajímavosti (2)

  • Shifu zde nenosí zelenou vestu jako ve filmu Kung Fu Panda 2 (2011), přitom řekl, že zelenou kápi nosí od doby zesnulého Oogwaye. (ManOfPhoenix)

Reklama

Reklama