Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Sarah s Holderem spěchají za Adrianem, jemuž hrozí nebezpečí, chlapec ale není doma. Sarah zastihne Skinnera, který se chystá odjet. Na ruce jeho dcery uvidí příliš dobře známý prstýnek. A náhle je jí všechno jasné... Sarah se Stephenem Holderem jdou za Adrianem, který údajně není doma. Holder uvidí jeho batoh, chlapec ale skutečně nikde není. Poručík Skinner jede pro dceru Bethany na hodinu baletu a snaží se jí vysvětlit, proč už nemůže žít s její matkou. Vtom ho volají Sarah s Holderem. Od nich se dozvídá, že podezřelým vrahem není Mills, nýbrž policista. Prozatím mají podezření na Reddicka, který zatajil důležité skutečnosti týkající se první zavražděné dívky. Skinner jim poručí, aby hledali Reddicka, on bude hledat Adriana. Holderovi se to nezdá, ale musí poslechnout. Se Sarah zjišťují, že Adrian se uchýlil k matce jednoho kamaráda, bál se, někdo ho pronásledoval. Žena musela odejít, tak ho odvezla domů… Mezitím začne Holdera zcela nečekaně vyslýchat vnitřní oddělení kvůli podezření na policistu Reddicka. Holder předpokládá, že stížnost na něj podal právě Reddick, ale dozvídá se, že to byl Skinner, jeho nadřízený. Sarah volá Skinnerovi, aby mu sdělila, že kamerové záznamy z cesty malého Adriana ze školy domů ukázaly, že ho sledovalo šedivé auto … Sarah jde za Skinnerem domů: ten si balí, na čas odjíždí. Pak přicházejí Jennifer a dcera Bethany, která se s otcem dojatě loučí. Sarah zkamení: dívka má na ruce prstýnek, který patřil pohřešované Kallie. Sarah a Skinner odcházejí k autu. Z jediného pohledu své kolegyně a milenky poručík pochopí, že ví všechno. Sarah na něj zamíří zbraň, jeho mu zabaví a donutí ho nastoupit do auta. Chce, aby jí ukázal, kde drží Adriana. Skinner hovoří o domě u jezera … Vnitřní oddělení nechce Holdera pustit, aby mohl pomoci Adrianovi, a tak si vymyslí, že dal do Reddickova auta bombu, kterou za 35 minut odpálí mobilem. Vše se záhy vysvětlí. Reddicka to rozzuří, ale pochopí, že situace je skutečně vážná. Sám začne pátrat v domě, kde bydlí Adrian se svou pěstounkou … V autě vypráví Skinner Sarah, jak začal vraždit: první vražda byla prý nehoda, když na něj dívka plivla, uhodil ji a protože mu bylo jasné, že by mohla zničit jeho kariéru i život, zabil ji. O svých obětech hovoří jako o odpadcích společnosti: byly to feťačky a prostitutky, natáčely pornografické filmy a pro rodiče byly jen přítěží. Sarah je naprosto zděšená. Zatímco konečně propuštěný Holder se vydává na cestu k domu u jezera, Sarah naléhá na poručíka, aby jí řekl, kde je Adrian. Ten chvíli předstírá, že je v kufru auta, kterým přijeli. Mezitím ale Reddick chlapce najde schovaného na hřbitově, kde je pohřbená jeho matka. Je v pořádku. Reddick okamžitě volá Holderovi Ten uprostřed lesa náhle uslyší vystřel. To Sarah střelila po Skinnerovi, protože ho už nemohla poslouchat. Muž ale stále žije a Holder se snaží mladou ženu přimět, aby už nestřílela. Žalem a hrůzou přemožená Sarah ale vypálí těsně za sebou dvě rány - tentokrát smrtelné … (TV Prima)

(více)

Recenze (4)

Trešlson 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Předčasný vrchol téhle série v desátém dílu překonán nebyl a bohužel poslední dvě epizody se ani nepřiblížily jeho kvalitám. Úplný závěr pak působí dost ustřiženým dojmem, ale svoje kvality si seriál samozřejmě stále nechává, a to především v naprosto perfektním Kinnamanovi. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Žádné velké překvápko na nás ve finále nečekalo. Motiv s krysařem, který očistil město od krys byl od počátku průzračný a vrahem byl skutečně jeden z hlavních podezřelých. Přesto vyústění nebylo špatné, jen měl člověk pocit, že se to celé odehrálo rychloposuvem. Závěrečný dialog v autě, který všechno objasnil neměl chybu a člověk ve skrytu duše musí přeci jen trošku souhlasit s tím, že je spíše škoda dobrého policajta, než zlodějských a pro společnost nebezpečných feťáků, kteří by pro trošku fetu bez váhání vraždili. Pro dobrotu na žebrotu. Jen mě trošku zarazil překvapený výraz vraha, když došlo na řeč o zrzavé zavražděné - po té jakoby se slehla zem a nebo mi něco uniklo. Povedená série, které chyběl jen kule rvoucí finiš. [85 %] ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama