Reklama

Reklama

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

  • USA R.I.P.D. (více)
Trailer

Obsahy(1)

Elitní detektiv Nick Walker zahyne v přestřelce a dostane druhou šanci na onom světě v Útvaru rozhodně neživých agentů. Je to největší policejní složka tvořená dušemi nejlepších strážců zákona, kteří kdy chodili po světě. Na příkaz "shora" agenti vyhledávají a deportují ze Země bytosti, které sice vypadají jako lidé, ale ve skutečnosti jde o vysoce škodlivé tvory, jejichž pravá podoba je děsivá, povaha ďábelská a touha ovládnout svět silná. Jako zelenáč je Nick přidělen k ostřílenému šerifovi Royi Pulsipherovi, který ho začne seznamovat s chodem téhle originální policejní jednotky. Dozví se například, že pro pobyt na Zemi má každý mrtvý polda změněnou identitu, aby náhodou nenarazil na vlastní pozůstalé. Když tato nesourodá dvojice odhalí plán, který může zničit život na Zemi v podobě, v jaké ho známe, musí spojit své síly a porazit zuřivé duše, které se vzpírají spravedlnosti. (TV Nova)

(více)

Videa (20)

Trailer

Recenze (756)

juta 

všechny recenze uživatele

Milé překvapení, které nešetřilo vtipem, nádhernými scénami plné akce a přeběhlíky z druhé strany. V poslední době už ani nedoufám, že by se mohl natočit ještě nějaký film, který mě takto osloví, ale naštěstí se to děje, i když né tak často jak bych chtěl. Nebyl bych proti, kdyby se natočilo nějaké pokračování. ()

Madsbender 

všechny recenze uživatele

Róbertko Homošvestka si po mierne komunizmom zaváňajúcom RED vzal na paškál ďalší, pre niekoho asi zásadný, pre mňa absolútne neznámy komiks... a tentoraz to už tak dobre nedopadlo. Čo to trepem, maximálne to sprznil a ešte za to zhrabol prachy. Taký je už Hollywood. Scenáristická dvojka by sa mala vrátiť do útrob ústavu, z ktorého vyliezla (súdiac aj podľa ich ďalších umeleckých skvostov), aby sa z toho Schwentkeho kariéra ešte dokázala spamätať. Samotný film je trapárna plná ultimátnych klišé, humoru mentálnej úrovne húpacieho koníka, slastne retardovaného deja, ohavnej animácie a hnusných, miestami až zarážajúcich efektov, na ktorých si niekto zjavne kompenzuje komplexy, a preteká autorským nihilizmom smerujúcim k reálnej apokalypse popcornového filmu. Reynolds sa opäť potvrdzuje ako nesympatický ťuťko, Bridges je otravný až na zabitie a Bacon je nudný tak (za toto vám gratulujem, páni, nechápem, ako sa vám to podarilo), až sa mi z toho roztekajú oči. 1* za pár zľahka nadpriemerných fórkov (krycie identity - najmä scéna Číňana bežiaceho s banánom v ruke, úvodných 30 sekúnd... a to je už asi aj všetko). Výsledok? Úbohá paródia na Mužov v čiernom, ktorá sa trasie v kúte aj pred takými filmami ako Abraham Lincoln: Lovec upírov. 20% ()

Reklama

xxmartinxx odpad!

všechny recenze uživatele

Asi nejnudnější a nejotravnější film, který jsem kdy v kině viděl. Kovbojové a vetřelci jsou oproti tomu Občan Kane 21. století. Opravdu. Nevím, jestli mě kdy tak moc iritovala každá vteřina snímku a každá volba každého člena štábu (včetně Bridgese). Násilně skřížení Muži v černém s Dead Like Me, kde má být všechno tak okatě cool a v pohodě, že nejenže to není ani jedno, ale jde vyloženě o opak. Opravdu snad nejvíc nucený film za hódně dlouho, který Schwentke naprosto nezvládá po všech stránkách. Musím podotknout, že RED se mi velmi líbilo, ale tohle je (ne)skutečný chrchel slizu. Tady není za co dávat body. PS: Pokud někdy existoval nějaký Bůh, tenhle film ho zabil. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Nick Walker je elitný policajt. Pri drogovej razii sa spolu so svojim parťákom dostane ku zlatu. A práve kvôli nemu ho jeho kamarát zastrelí. Nick sa po smrti stane členom URNA - Útvaru Rozhodne Nemŕtvych Agentov. Úlohou tejto záhrobnej organizácie je hľadať mŕtvych ľudí, ktorým sa podarilo vyhnúť poslednému božiemu súdu a naďalej ostávajú na Zemi. Je to hodne uletený komiksovo akčný sci-fi film. Výborne som sa pri ňom pobavil. Super akcia, prvotriedne filmové triky, vtipné hlášky a výborní herci na čele s vynikajúcim Jeffom Bridgesom. **** ()

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Ono mi ani tak nevadí, že je to bezmyšlienková oddychová zábava, vadí mi, že každá jedná scéna či dialóg, sú priamym zosobnením žánrových klišé a zároveň vykrádačkou konkrétnych filmov. Ani jeden nový nápad som nevidel v tomto filme, iba zahadzujúcich sa hercov (od kedy má Dude vadu reči??) a neskonale premárnený potenciál. Spolu s Gangster Squad, shit roku. PS: Pôvodne som chcel dať hviezdy dve, ale tá záverečná scénka s cucaním brady, bola asi tým natrápnejším a najnevkusnejším, čo som tento rok videl a takmer mi znechutila moju obľúbenú herečku. Hanba ()

Galerie (42)

Zajímavosti (9)

  • Pracovným označením snímky boli názvy Rest in Peace Department alebo Ghost Agent: R.I.P.D.. (MikaelSVK)

Související novinky

Co chystá režisér Notting Hillu?

Co chystá režisér Notting Hillu?

28.10.2015

Roger Michell se v posledních letech blýsknul třeba Venuší nebo Hezkým vstáváním, jeho nejznámějším filmem ale navždy bude Notting Hill. Komedie s drobným sociálním přesahem je nevyčerpatelným… (více)

Nebezpeční stařešinové znovu v akci

Nebezpeční stařešinové znovu v akci

21.02.2012

...a našli režiséra. Z prvního Red se vyklubal obstojný hit, pěkně se prodával na blu-ray a DVD a nejmenovaná kabelová televize díky vysoké sledovanosti hraje film zhruba třikrát denně. Už nějakou… (více)

Willis hledá režiséry pro Past 5 a Red 2

Willis hledá režiséry pro Past 5 a Red 2

02.09.2011

V obou případech je fakticky rozhodnuto, že pokračování bude. Nebráníme se. S Die Hard 5 to studio 20th Century Fox myslí smrtelně vážně a Bruce taky, protože se aktivně zúčastňoval na výběru… (více)

Kevin Bacon opět zlotřilý

Kevin Bacon opět zlotřilý

01.08.2011

Několik let se pohyboval „mimo výsluní“, ale jako hlavní lotr v X-Men: První třídě zazářil (doslova) a tak ve světle áčkových reflektorů chvíli zůstane. Zahraje si totiž padoucha v nadpřirozené akční… (více)

Reklama

Reklama