Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

„Pokud přežije, pak se tím budeme zabývat. Ale teď se potřebuji soustředit na přítomnost,“ říká Claire Underwoodová a opouští Franka v rozhodných chvílích, kdy bojuje o svůj život. Nejprve odlétá na summit G7 do Braniborska a poté do Ruska, kde sama vede jednání s prezidentem Petrovem. Durantová si Claiřino vměšování a oslabování své pozice nechce nechat líbit, dokonce i do tisku pronikly informace o tom, jakým způsobem vstupuje první dáma do zásadních strategických vyjednávání v zahraniční politice, která se týkají jen prezidenta a ministryně zahraničí, ale na Claire nestačí. A média si na tom smlsnou. Komu asi patří slova, která zaznějí v závěru šesté epizody: „Zůstaň se mnou. Stojíme spolu proti nim. Jako vždycky. K čemu by to jinak ksakru bylo?“ (Česká televize)

(více)

Recenze (7)

SpaceOdyseus 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vsichni jsme od zacatku vedeli, ze to Frank prezije, takze z toho moc napeti neproudilo. Trosku me zklamalo, ze asi zazehnali jejich osobni krizy. Ta mohla byt jeste zajimave rozmazla. Jinak se kuly klasicke pikle. ()

0verseer 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

”I said you were nothing, in the Oval, without me. It's the other way around.” Frank je podľa očakávaní späť v hre a jeho návrat sa nezaobišiel bez nutnej dávky sentimentality. Musím však priznať, že udalosti, ktoré sa diali počas jeho bezvedomia boli vcelku zaujímavé, takže by mi osobne ani neprekážalo, keby ho ešte pár epizód nechali tvorcvia poležať. Tak snáď ma ďalšie epizódy presvedčia o opaku... ()

Reklama

AndyMars 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Scény s halucináciami opäť top. A celkom ma pobavilo, ako Claire naštvala Petrova. Frank jej už vyjadril uznanie, ktoré tak veľmi chcela, tak som zvedavá, či ešte bude vyvádzať. A Kevin Spacey je ťažký sympaťák aj keď hrá postavu pár hodín po operácii. ()

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Velmi rychlý posun ve sledu všech událostí a především té hlavní. Překvapivé gesto v závěru, které určitě stojí za vidění a přemýšlení nad dalším postupem příběhových spletenců. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama