Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Další riziková osoba, které jde o život, je pokojská Mira. Reese s Finchem se nechají zaměstnat v hotelu, kde pracuje, a postupně odhalí, že žena je jedinou svědkyní proti srbskému válečnému zločinci. Ten poslal do hotelu zabijáky. Reese Miru s pomocí Zoe zachrání a Fusco s Carterovou je postupně zlikvidují. Fusco doprovodí Miru na policejní stanici, kde se ji další nájemný vrah pokusí zabít. Naštěstí ho Carterová včas zlikviduje. Na scéně se opět objevuje zabiják Hersh. Ten dostal od kohosi vlivného úkol sledovat Reese, dostat z něj informace a následně ho zabít. Reese se ubrání a Hershe se zbaví. Carterová prochází vstupními pohovory k FBI, ošálí detektor lži, ale odmítnou ji kvůli Breechovi. Netušila, že ho vyšetřuje vnitřní odbor. Mezitím se ukáže, že asistentkou onoho vlivného člověka, který dal pokyn Reese zabít, není nikdo jiný než Root, vystupující zde jako slečna May. (Nova Cinema)

(více)

Recenze (2)

dyfur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

.....dobré akčné....prečo Reese sa nezbaví zabijaka, ktorý bol na neho najatý....?.....nedáva to zmysel - jeho šľachetnosť ...ale i tak nadpriemerná časť..... ()

Reklama

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Téměř celý díl se odehrává v newyorském fiktivním hotelu nazvaném Coronet Hotel. Natáčení probíhalo v luxusním pětihvězdičkovém hotelu nazvaném InterContinental New York Barclay, který se nachází v centru Manhattanu, pouhých 10 minut chůze od náměstí Times Square. (Trajektt)

Reklama

Reklama