Reklama

Reklama

The Voice

(pořad)
Soutěžní / Hudební / Reality-TV
USA, 2011, 60 min

Režie:

Alan Carter

Účinkují:

Christina Aguilera, Adam Levine, Robin Thicke, Aloe Blacc, Ryan Tedder, Sia, Ray Reinebach, Lionel Richie, Ella Henderson, Usher, Shakira, Gwen Stefani (více)
(další profese)

VOD (1)

Tohle není žádná obyčejná talentovka! Zábavná soutěžní reality show The Voice USA se dočkala už 23 sérií a to je pěkně impozantní počet nově objevených zpěváků i zpěvaček. Čtyřmi cenami Emmy ověnčená prémiová pěvecká soutěž hledá neokoukané a vzrušující umělce, kteří okouzlí diváky svým zlatým hlasem. Mezi zkušenými a sympatickými porotci a kouči z předních příček světových hudebních hitparád nechybí country hvězdy Blake Shelton a Kelly Clarkson, zpěvák a pianista John Legend, grandiózní Ariana Grande, fenomenální Gwen Stefani nebo okouzlující Camila Cabello. Je libo něco peprnějšího? Přichází Chance the Rapper! A nechybí ani charismatický písničkář Niall Horan. Každý z nich si poslepu vybere, se kterými soutěžícími bude pracovat a komu se pokusí pomoci vystoupat až ke hvězdám. A možná (nebo spíše určitě) přijde i Ed Sheeran. The Voice USA není žádná obyčejná talentová soutěž, protože je zkrátka nejlepší! (TV Prima)

(více)

Recenze (25)

drake31 

všechny recenze uživatele

Ou Ou Ou ... tak takéto prekvapenie som nečakal. Po všetkých možných druhoch speváckych súťaží prichádza jedna ktorá dokázala vo mne vzbudiť obrovský záujem. V prvej časti bolo prezentovaných veľa skvelých a talentovaných spevákov a pár ich bolo vážne úžasných. A ku mentorom len toľko, že vybrať lepšiu partiu sa asi ani nedalo. Takže z mojej strany zatiaľ výrazná spokojnosť a vážne sa teším na nové diely. ()

Brygmi 

všechny recenze uživatele

Voice není ani náhodou o hlasu začínajících zpěváků, naopak je to jen propagace jednotlivých porotců. Mám pocit, že vím víc o Adamu Levinovi, než jsem kdy chtěla a že jsem ho rozhodně slyšela zpívat víckrát, než jsem potřebovala. O soutěžících naopak toho moc říci nemůžu. Soutěžních kol je přespříliš, účastníků přespříliš a vítězka třetí série Cassadee Pope je sice sympaticky talentovaná, nicméně si ji pamatuji jako frontmanku Hey Monday, takže asi tak. Popové hvězdy hledat raději jinde (American Idol, britský X Factor) a i zábava ze světa celebrit může mít kvalitnější podobu. ()

Reklama

phoebe.h2

všechny recenze uživatele

The Voice je originální. Záleží pouze na vašem hlasu, porotci jsou k vám otočeni zády. Každý rok se najdou zajímavý a kvalitní soutěžící, ale to, proč je Voice natolik dobrý, je právě porota. Tahle čtyřka se skvěle doplňuje, jde vidět, že si spolu rozumí a často mezi nimi vznikají vtipné situace. Plusem je i bromance mezi Adamem a Blakem, která umí vykouzlit úsměv na rtech. Třetí řada změnila celkem pravidla a žádný kouč nemá své místo ve finále jisté. Tím lépe, konkurence je pořádně vysoká a vyřazovací díly jsou pak velmi intenzivní a napínavé. Již kvůli čtveřici koučů stojí Voice za sledování, protože ti ze soutěže udělali něco víc, než jen další pěveckou reality show, kterých je mraky. ()

Thery 

všechny recenze uživatele

Pěveckých soutěží je ažaž. Bohužel ne všechny jsou kvalitní (většina z nich je dokonce nekoukatelná). The Voice je vyjímkou. Hlavní myšlenka - aby si porotci nemohli vybírat podle vzhledu - je velmi dobrá. To samo o sobě na dobrou reality show nestačí a tak jsou tu 4 porotci (kteří nemohli být vybráni lépe - asi první show v hledání talentů, kde mi ani jeden nevadí), kteří narozdíl od Idolů, X Faktorů a Talentů mají za úkol soutěžící podpořit a poradit jim a ne je jen kritizovat. Další věc, která je na US verzi Voice velmi dobrá je, že to, že má nějaký soutěžící opravdu dobrý hlas ještě neznamená, že se otočí všichni porotci (narozdíl od české vezre, kde stačil průměrný zpěvák) - každý si totiž sestavuje tým podle jeho vlastních představ a to neznamená jen dobrý hlas. Třešničkou na dortu jsou chvíle, kdy mají o nějakého soutěžícího porotci opravdu velký zájem a soutěží o něj slovními přestřelkami (které ale nejsou navzájem urážlivé). Sečteno podtrženo, The Voice si zaslouží, aby jste mu dali alespoň šanci a myslím že dokáže velmi dobře překvapit. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Americká a tedy nejslavnější verze The Voice je vyšperkovaná, ale podobně jako australská opět tak nějak nechytlavá. V porotě zasedla největší hvězda Christina Aguilera, která je mně nějakým způsobem nesympatická. Možná je to hudba, kterou se prezentuje. Aguilera působí sebevědomě, dme vnady a celkově je lákadlem, ale jak pro koho. Je naprosto jedno, kdo to nakonec vyhrál, protože asi těžko o tom interpretovi uslyšíme v našich končinách. Pár dílů stojí za to vidět, ale i když neuvidíte žádný, v podstatě jste o nic nepřišli. Mimochodem, američané mají svoje soutěže poněkud strojené a pro evropského diváka to představuje profesionálně odvedenou nudu. 60% ()

Galerie (6 728)

Zajímavosti (7)

  • Soutěž se skládá celkem ze 4 částí. První je výběr účastníku producenty, která není vysílána. Následuje výběr na slepo, souboje a živé show, která následují rozhodnutí. (bagetka007)
  • Soutěžící Tony Lucca učinkoval v dětství společně s porotkyní Christinou Aguilerou a Britney Spears v pořadu Mickey Mouse Club (od r. 1955), který odstartoval kariéru obou zpěvaček. (Dlee)

Reklama

Reklama