Reklama

Reklama

Looney Tunes: Úžasná show

(seriál)
  • USA The Looney Tunes Show (více)
Animovaný / Komedie / Rodinný
USA, (2011–2013), 18 h 47 min (Minutáž: 20–22 min)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(52)

Obsahy(1)

Potěšte se novou populární sérií animovaných grotesek, které navazují na milované postavy Looney Tunes a přinášejí vám neuvěřitelně bláznivá dobrodružství, která si zamiluje celá rodina. Nejdříve si králíček Bugs a kačer Daffy v Nejlepších kámoších vyzkoušejí své přátelství v soutěžní hře. Když Bugse a Daffyho chytí při dělání nepořádku, zjistí Krimipták a krimikrálík, že se jim život v base líbí. V Pouze pro členy Bugs a Daffy předstírají, že patří do exkluzivního country klubu, kde Bugs potká nádhernou... ale strašně užvaněnou... králici Lolu, která se do něj šíleně zamiluje. Výpadek proudu pak nakonec v epizodě Sousedská výpomoc přivede do jejich domu souseda Yosemite Sama a díky jeho výbušné povaze začnou lítat jiskry. A jiskry se změní v ohňostroj legrace ve videoklipech, v nichž účinkují marťan Marvin, Yosemite Sam a další hvězdy. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (14)

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Looney Tunes jsem měl, vedle Kačerů z Kačerova a dalších podobných seriálů, jako dítě velmi rád. Bohužel Úžasná show není tak úžasná. Stále tu máme nestárnoucího králíka Bugse Bunnyho a kačera Daffyho, sem tam se objeví i marťan Marvin, Tweety, Coyote, Taz či Road Runner.  Naopak pravidelně sledujeme Yosemite Sama, Porkyho a Speedyho Gonzalese. Většina postav se ale objevuje buď pouze sporadicky nebo vůbec. Pořád najdeme humorné příběhy, ale na ty starší, osvědčené to nemá. I proto, že každá postava měla své vlastní příběhy a tím pádem celý humor a originalitu pro sebe. To občasné míjení za asistence hlavních postav už nemá původní kouzlo. ()

unclejack 

všechny recenze uživatele

Looney Tunes rozvedení do seriálu sice prinášajú staré známe postavy, ale inak sa bavíme len o napodobenine toho, čo bývalo kedysi klasikou televíznej animovanej zábavy. V rámci seriálov pre deti ide ešte stále o nadpriemer - moje hodnotenie značne zráža otrasný slovenský dabing, ktorým seriál počastovali na Dajte - ale dva metre do vzduchu z neho skákať jednoducho nebudem. Zatiaľ ho beriem ako ekvivalent napr. k Tom and Jerry Kids. Aha, a ešte niečo - 3d kojot Vilda a pták Rychlík? To má byť čo za vtip??? ()

Reklama

chevronman 

všechny recenze uživatele

Proti nové animaci nic nemám, nicméně mě mrzí, že nejde o klasické animované grotesky se známými hrdiny z Looney Tunes, bohužel. Ale to nevadí, přesto naši známí hrdinové hláškují ostošest a kupodivu jim to i docela jde. Jediné, co mi však nesedí, je kupříkladu život Duffyho a Buggse v americkém domě někde na předměstí L.A. (kecám, vůbec nevím, kde ti dva žijí, ale vypadá to tak), hrdinové se vozí v autech a telefonují mobilními telefony, tudíž jsou všichni tak nějak vytrženi ze svého "přirozeného" prostředí, a to je věc, kterou jaksi nedokážu překousnout. Chápu ale, že to je produkt určený spíše menším dětem. ()

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Tyhle moderní verze klasik by měli zakázat. Laciná kresba a nesmyslné zápletky mysl dečka akorát degradují. Moderní poselství jsou děsivá. Když se bezúčelně zabíjeli, byla to aspoň zábava. Opráším videokazety. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (3)

  • Králík Bugs Bunny má v první sérii mírně fialový odstín a ve druhé sérii je již ryze šedý. (Vitox)

Reklama

Reklama