Reklama

Reklama

Recenze (5)

helraiser 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak musím říci, že tohle se prostě povedlo. Slušný finále, hlavně chytře zahráno, takže odhalení kdo je zabiják bylo hodně překvapující. Hodně dobrá akce, slušná atmosféra a především parádní konec a parádní navnadění na příští sezónu. Mimochodem krve bylo taky dost, vykuchanej šerif byl luxusní a všelijakých hororových odkazů bylo požehnaně. Naprostá spokojenost a jsem opravdu zvědaví na druhou řadu. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Z Halloweenského večierka sa Emma s Mamou a Noahom presunú k miestu, kde je šerif Hudson a u Brooke pokračuje after párty. Šerif napokon svojim zraneniem podľhne a Emma, Brooke, Noah, Kieran a Audrey musia čeliť vrahoviv dome Brooke a následne na mieste, kde to celé začlo - pri móle, kde bol Brandon James zastrelený. Celkom dobrý záver s páchateľom, ktorého sa darilo tvorcom pomerne dlho držať mimo podozrenia. Dôstojný záver. ()

mzss1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Celá 1.série mě bavila. Filmy zbožňuju a jsem překvapen, že tento seriál se originálním snímkům téměř vyrovnal. Na plný počet hvězd to není, ale přesto u mě převládá velké nadšení. Ke všem postavám jsem si utvořil určitý vztah. Tomuto 10.a finálnímu dílu dávám ale jen 3*. Hlavní důvod je, že jsem čekal dramatičtější finále a lepšího vraha/lepší důvody k vysvětlení – nějak mě to neuchvátilo, ale furt mi to nekazí dojem z povedené série. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama