Prostoduchý Deuce Bigalow nemá zrovna šťastné období. Přišel o práci čističe akvárií. Jeho vyvolená ho odmítla a práce, kterou si našel na inzerát, skončila katastrofou. Najal si ho totiž mladý gigolo Antoine Lacont, aby mu hlídal luxusní dům a staral se o velké pokojové akvárium. Jenže Deuce hned druhý den nešťastnou náhodou akvárium rozbije. Aby získal peníze na opravu, rozhodne se vydělávat jako gigolo. Jeho první pokusy však nedopadnou nejlépe. O Deuceho potížích se dozví pasák T. J. Hicks a nabídne mu, aby pro něj pracoval. Jeho první kšeft však připomíná horor. Klientem je totiž tlustý černošský transvestita Jabba. Ani další zákaznice nejsou "normální". Jedinou výjimkou je Kate, pro ni ho objednaly kamarádky s tím, že vše má vypadat jako náhodné setkání. Deuce s ní stráví romantický večer, a když vyjde najevo, že má dívka protézu, uklidní ji a něžně se s ní pomiluje. Kamarádkám pak vrátí peníze s tím, že se do Kate zamiloval. Deuce si pomalu vydělává na opravu. Zvyká si na své podivné klientky a přemýšlí, že kvůli Kate této práce nechá. Jenže to už Kate zjistí, jak to bylo s jejich seznámením. (TV Nova)

Sosak

Taková divočina s Robem Schneiderem, na kterého ale asi moc lidí nenalákáte. Několik zejména počátečních fórů je skutečně vyvedených, zbytek vyteče jen tak do prázdna. Jak už to u podobných filmů bývá, ztrácí to časem dech a ke konci to ukazuje svojí vážnou stránku, která u nenáročných snímků pro pobavení nemá co dělat. Existují i horší filmy a spousta lepších. ()

Wyrdas

Krásná komedie na kterou se rád podívám klidně znovu. Hodně bláznivá, ztřeštěná ale ničím neurážející. Při natáčení byla zraněna jedna ryba! Ale už je jí lépe... Svižná komedie u které nemusíte moc přemýšlet, ale bavíte se od samého začátku až do konce. Kdyby film nebyl tak podhodnocený, dal bych o hvězdu méně, ale takhle nemůžu jinak. ()

papadoce

To je tak, keď pár dní po skutočne skvele spracovanom filme o striptéroch pozriem americkú sračku. Rob Schneider mal po celú dobu červené bielka, akoby bol čerstvo zhulený, aspoň tak to pôsobí na mňa. Skutočne zle sa mu pozeralo do očí. A film mal zlé strihy ako Schneider oči. Žiadna kontinuita, skoky sem a tam, človek ani nevedel, či to ešte patrí k scéne pred alebo ku scéne po. Akoby to bol zhluk skečov a nie starý poctivý, i keď prihlúply, scenár. Dobre natočené boli tak akurát nejaké tie pády, sexi bolo iba mokré tričko v úvode a vtipné, no zopár scén tam bolo, ale na komédiu bieda. Za mňa jednoznačne vedie scéna s pičusom. To bola asi jediná scéna pri ktorej som sa zasmial. Tú spŕšku hulvátstva som nečakal ani omylom. Že v takej vtákovine hraje William Forsythe mi je ľúto. Bola to slabota a neviem čo taká volovina robí na Disney plus. Ale asi si ešte raz pustím “pičus, pičus, pičus!!” Za to ⭐️. A …. kto z vás uhádol čo znamenajú iniciály T a J? Škoda, že ku väčšine “zvláštnych” zákazníčiek sa vrátili viackrát a k mojej obľúbenej iba raz na súde. Ona bola skutočne perfektná. A ja jej dám ešte jednu hviezdu hoci viem, že pre celý film sú dve hviezdiny premrštené. “Nasrať!!!” ()

Dr.film

Slepenec stokrát provařených scének. Ta jedna hvězda je pro Roba Schneidera za jeho "civilizovaný" výkon (tím mám zejména na mysli, že se Rob obešel bez zbytečných idiotských grimas a je použito minimum fekálního humoru - apropo Jeffa Danielse a jeho průjem /Blbý a blbější/, asi jen tak někdo stejně nepřekoná), celkově však velká slabota. ()

TheEvilTwin

Rob Schneider je král podobných ujetin a spolu k Žába k zulíbání to patří podle mě k jeho nejlepším filmům. Stejně zábavné, stejně stupidní a kdo má rád typy podobného humoru, bude nadšený, naopak ten, který tohle odsuzuje u každého filmu typu Machři apod., bude zívat. Proto nechápu, proč si to daní jedinci pouštějí a pak hodnotí "odpadem"... ()

• Deuce a Ruth navštívili zápas mezi Anaheim Angels a Cleveland Indians. (PußyMagnet)
  • První film produkovaný společností Happy Madison Productions, kterou založil Adam Sandler v roce 1999. (Petr_Vacikar)