Reklama

Reklama

Mrcha od vedle

(seriál)
  • USA Don't Trust the B---- in Apartment 23 (více)
USA, (2012–2013), 9 h 25 min (Minutáž: 21–22 min)

Tvůrci:

Nahnatchka Khan

Hrají:

Krysten Ritter, Dreama Walker, Michael Blaiklock, Eric André, James van der Beek, Ray Ford, Liza Lapira, Eve Gordon, Tate Ellington, Rebecca Grant (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(26)

Mladičká June má spoustu snů a všechny se jí pomalu plní. Když se ale přestěhuje do New Yorku, všechno se začíná kazit. A aby toho nebylo málo, narazí na super otravnou spolubydlící... Pobyt v New Yorku June přesvědčí, že je život plný překvapení. Mohou být děsivá, ale pokud se jim otevřete, změní vám život. Vstoupila do bytu, právě když její spolubydlící spala s jejím snoubencem na jejím narozeninovém dortu. Bylo to to nejlepší, co se jí kdy stalo.
June se stěhuje do New Yorku. Z nového bytu je přímo nadšená. Dostala ho od společnosti, pro kterou má pracovat. Zaplatili jí dokonce přestěhování. V šestadvaceti má vše, co chtěla. I snoubence Stevena, který si dělá doktorát z psychologie.
Po příchodu do práce ji však čeká šok. Firma zkrachovala, protože majitel zpronevěřil peníze. Je vystěhována. V kavárně se potká manažerem, v němž pozná Marka, bývalého skorokolegu. Čtyři hodiny po krachu společnosti už má novou práci. Je manažer kavárny. June ví, že se nesmí vrátit domů. Musí si najít bydlení a postarat se o sebe... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (47)

unclejack 

všechny recenze uživatele

Na úvod treba podotknúť, že moje štvorhviezdičkové hodnotenie je trochu zavádzajúce. Ako si tak seriál preberám, stále balancujem na hrane s trojbodovým ziskom a táto predstava by nebola nijako bolestivá, nebyť zopár podarených hereckých výkonov. Krysten Ritter nie je zlá, ale rozpoznať, kde jej herecký prejav hraničí s genialitou a kde sa len skutočne tvári znudene je pre mňa sizyfovskou výzvou - viac som si užil Jamesa van der Bejka, má totiž sympaticky napísanú postavu, prirodzený prejav a vynikajúceho dabéra. V porovnaní s B...tch Ritterovou je Dreama Walker značným zlepšením, každopádne by som ju rád videl mimo polohy naivky zo Stredozápadu. Na margo tvorcov seriálu však môžem len horko zaplakať - niektoré dejové línie zaváňajú lacinosťou, ktorá sa v budúcnosti tvorcom určite vypomstí. A o miere obohranosti jednotlivých motívov by som radšej pomlčal, pretože to by som sa rozpísal do večera. Skrátka a jednoducho, pre milovníkov nenáročnej zábavy ide o perlu stratenú pod gaučom, pre nás ostatných, ktorým po rozume behajú oveľa lepšie seriály, ide pre zmenu o dráždivú príležitosť lamentovať nad vkusom dnešného diváka. ()

Rosaviva 

všechny recenze uživatele

První díl mě docela slibně nalákal, pak to ale šlo razantně z kopce. Po první řadě jsem si nebyla jistá, jestli se budu chtít podívat na druhou, ale nakonec jsem to zkusila a musím říct, že nadšená jsem z toho opravdu nebyla. Celkem dobré díly se střídaly s naprosto nudnými (ty teda bohužel převládali). Celkem vzato jsem ráda, že byl seriál zrušen během vysílání druhé řady, protože nesměroval k vůbec žádné pointě. 2* ()

Reklama

BoPo 

všechny recenze uživatele

Chloe dokáže naplno využiť dar ženskosti. Chápe, že vagína je kľúč k neohľaduplnému životnému štýlu. Môže byť mrcha, môže srať na potreby, pocity iných a aj tak nikdy netrpieť samotou. A prečo to tak je, milé deti? Prečo ju chcú muži Vám musia vysvetliť rodičia. Bude to príbeh o čmelákoch a kytičkách. A prečo ženy? Baby majú vždy nejaký okruh kamarátok (minimálne 1 reálnu a minimálne 365 na FB). V skratke hejno. Každé hejno má dominantnú alfa samicu (najkrajšia z partičky), ktorej za prdelou poletuje vaginálne zoskupenie (ošklivky). Vtipné sú najmä tie hejna, kde si každá myslí, že práve ona je dominantný usb port (skupina zložená len z oškliviek). Kalhotková grupa z pekných bab je len masturbačná pomôcka, inak sci-fi. Ale to som odbočil od témy. Chloe sa ako ukážková mrcha zaradila medzi moje najobľúbenejšie ženské postavy. Hádže nespočítateľný počet skvostných grimas a trefných nediplomatických hlášok. Ešte dve postavy stoja za zmienku. James Van Der Beek ponúka vydarenú sebairóniu a June dodáva naivnú roztomilosť, ktorá je priamo predurčená k zkazeniu. Humor tohto seriálu mi skvelo sadol. Nedocenená záležitosť. ()

IGNI 

všechny recenze uživatele

Hodně dobrý, James válí a pro toho, kdo sledoval Dawson's Creek ještě dvojnásob. Je fascinující sledovat, jak si dělá srandu sám ze sebe zároveň s tím, jak bych si dělal srandu já dnes z něj, když už jsem vyrostl a Dawsona nežeru. Pro tuhle rovinu je prostě důležitý mít Dawsona v paměti, pak se pobavíte. Holky jsou taky dobrý, většina dílů uteče velmi rychle a témeř každý má jeden až dva nadupaný fórky. Dále oceňuji, že tam není ten otravný smích, tzn. že vtipy nejsou prvoplánovité jako u sitcomů. Prostě komedie jako řemen, trefila se mi do vkusu. Po prvních 4 dílech 4*, nyní zvedám na pět. ()

pilarius 

všechny recenze uživatele

Je to úplně jiný druh sitcomů či seriálů vůbec než ty, které jinak sleduju. Hlavní dvě hrdinky s JVDB to prostě táhnou a na ději ani humoru vlastně zas až tolik nezáleží. Jde o střet dvou různých postojů k životu, což mě jako filosofa a "outsidera" prostě zajímá, navíc mám už od dob TBBT rád, když nějaká hvězdička hraje samu sebe. ()

Galerie (159)

Zajímavosti (1)

  • V úvodu epizody se objeví narážka na seriál Přátelé (od r. 1994). (Duoscop)

Reklama

Reklama