Reklama

Reklama

Mia a Brian se radují z narození dítěte a oddávají se rodičovským starostem. Miin bratr Dom se probouzí vedle Eleny, bývalé parťačky federálního agenta Hobbse, který šel celé partě po krku. Právě on Doma vytrhne z jeho poklidného života. Kupodivu mu nechce nasadit želízka, ale přichází s nabídkou, která se neodmítá. Hobbs se už dlouho snaží dopadnout bývalého příslušníka speciálních jednotek SEALs Owena Shawa a jeho gang, který svých schopností za volantem využívá k páchání zločinu. V Owenově analyticky chladnokrevném mozku vznikl plán na krádež nebezpečné technologie sloužící k výrobě zbraně hromadného ničení. Je potřeba mu v tom zabránit, proto se Hobbs obrátí na Doma a jeho parťáky s žádostí, aby své schopnosti tentokrát využili ve prospěch něčeho užitečného a protivníka porazili jeho vlastními zbraněmi. Výměnou za pomoc jim nabízí čistý trestný rejstřík pro všechny a možnost vrátit se domů. (TV Nova)

(více)

Videa (64)

Trailer 2

Recenze (1 355)

choze 

všechny recenze uživatele

Tuhle partičku s jejím nevtipným hláškováním potažmo kecy o rodině jsem nikdy moc nemusel a za první a poslední nadprůměrnou věc, co kdy předvedla, považuju epesní honičku z trezorem z finále minulého dílu. Ne, nemám pocit, že by ji v šestce něčím trumfli, i když dovalili na plac tank a Antonov. Scénář nepřekvapí (odhalení zrádce jsem odzíval) a kratší stopáž by určitě neuškodila, stejně jako nějaká pořádná akce hned na úvod po vzoru předchozích dvou dílů. Záporák je vysloveně chabý - Luke Evans byl fajn ve TŘECH MUŠKETÝRECH, ale tady absolutně nemá co hrát a za neméně neodpustitelný považuju fakt, že kosti Jordana Brewster a Elsa Pataky jsou každá ve filmu asi jen na tři minuty! ()

Djoker 

všechny recenze uživatele

Předchozí díl dal do kupy nejlepší možnou partu, která se po velkém úspěchu prostě musela vrátit. Navíc mají proti sobě konečně i pořádného záporáka a hlavně šesté pokračování nabízí jedno stylové zmrtvýchvstání. Lin musel změnit lokace, které nejsou tak atraktivní, ale akci v Riu už stejně nepřekoná. Stále se však i tady najdou momenty, které jsou tak daleko za hranou uvěřitelnosti, že zvedají ze sedadel. ()

Reklama

juta 

všechny recenze uživatele

Přídáme se na druhou stranu zákona a u zpovědi naše hříchy budou navždy odpuštěny. Opravdu šesté pokračování mělo těžkou úlohu překonat výbornou pětku, v to jsem vlastně ani nedoufal, ale opět to byla našlapaná jízda krásných aut a nálož akčních scén na hranici možností. To letiště na konci muselo měřit snad padesát kilometrů ne? :D ()

PinokKio 

všechny recenze uživatele

Po minulý nadupaný jízdě se vydává stejná banda na další trať, jenže tentokrát maj ty káry nějak neskutečně prožraný rezem a nitra vypotřebovaný .. a aby toho nebylo málo tak jsou z nich hodňáci. A co víc, kosti tu nepraskaj, s kulkama v těle by se dalo mazlit a záporáci, ačkoliv celou dobu ceněj zuby, tak nakonec vůbec nekoušou. No, od ještě větší pohromy, než jsou ty dvě hvězdičky ode mě, je zachraňuje jen to jejich umění víc než dobře kroutit volantem, toť ale vše. Tohle už není zběsile, to je s prominutím na hovno .. ()

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Ještě trochu větší náhul než pětka. Titulková sekvence pěkně shrne minulé díly (kromě trojky) a hodí nás do pohodového života, který si novopečení miliardáři Torreto/O'Connor užívají plnými doušky. Dokonce tu máme rodinného přírustka. Pak příjde Hobbs a celé to skazí fotkou. Přichází destrukce, akce, bitky chlapské i ženské a jak už je zvykem spousta parádních aut a s nimi neskutečné už ani ne tak honičky jako spíš věci překračující zákony fyziky. V podstatě jde o tři gigantické a opravdu dlouhé a promakané, po staru natočené akční scény, kde se ohýbá plech i lidi. A je tam TANK! Diesel s Linem se hecli a ještě dupli na plyn. Navíc našláp do posledního(?) dílu je hodně slibný a konečně ospravedlňuje vznik mdlé trojky. ()

Galerie (82)

Zajímavosti (63)

  • Počas natáčania v Londýne sa neznámy gang pokúšal ukradnúť filmársku techniku. Dwayne Johnson (Luke Hobbs), ktorý bol v tom okamihu oblečený ako agent FBI, sa za nimi rozbehol a gang ušiel, čím zabránil škodám. Po tomto incidente si štáb robil srandu, že nemusia najímať ochrankárov, ale stačí im The Rock. (AdamesWWE)
  • Když v závěru přichází agent Hobbs (Dwayne Johnson) a Roman (Tyrese Gibson) pronese: "Mio, schovej raději dětský olej", tak Hobbs odpoví: "Radši schovej to velké čelo." Šlo o improvizovanou hlášku Dwaynea Johnsona. Následná reakce Ludacrise (Tej) je díky tomu zcela spontánní a autentická. (glumka)
  • Náklady na výrobu byly přibližně 160 milionů amerických dolarů. (NIRO)

Související novinky

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Sérii Rychle a zběsile není teasování velkých záporáků ke konci filmů nijak cizí. Šestý díl měl jako hlavního antagonistu Owena Shawa (Luke Evans), na konci filmu se ale představil jeho bratr Deckard… (více)

Justin Lin a samurajští zabijáci

Justin Lin a samurajští zabijáci

18.10.2017

Po 4 dílech Rychle a zběsile utekl Justin Lin ke Star Treku a dosud nevíme, co bude točit dál. Z jeho bourneovky s Jeremym Rennerem sešlo a Space Jam 2 nezní dvakrát reálně, slušnou šanci na… (více)

Z Raidu do Star Treku

Z Raidu do Star Treku

27.07.2015

Třináctým celovečerním Star Trekem se bude slavit padesáté výročí celé značky. Režisér Justin Lin (Rychle a zběsile 5) si tak musí připravit spoustu trumfů, aby uspokojil širokou fandovskou základnu.… (více)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

Magazín Forbes uveřejnil tradiční výroční žebříček herců, kteří zajistili Hollywoodu nejvyšší zisky. Na prvním místě poměrně překvapivě trůní Dwayne „The Rock“ Johnson, jehož filmy souhrnně utržily… (více)

Reklama

Reklama