Deset důvodů, proč tě nenávidím

• Česko 10 důvodů proč tě nenávidím (více)

Sotva Cameron James nastoupí na novou střední školu, zamiluje se do všemi obletované studentky Bianky. Jenže té se líbí hezoun Joey Donner, proslavený ve škole hraním v reklamách. Joe se vsadí, že dívku sbalí. Potíž je v tom, že Biančin přísný otec nařídil, že Bianka může jít na rande, pokud půjde také její starší sestra Katarina. Jenže ta o randění nestojí a ani kluci se o ni právě neperou. Katarina se totiž netají hlubokým despektem k okolí, a ke klukům obzvlášť. Pokud tedy chtějí Cameron nebo Joey dostat Bianku na rande, musí sehnat někoho, kdo by pozval její sestru. Jediný, kdo je k tomu ochotný, a to ne zadarmo, je Patrick, který nemá dobrou pověst a o jeho roční nepřítomnosti koluje řada divokých historek. Brzy Patrick zjistí, že Katarina bude velmi tvrdý oříšek. (TV Nova)

kenny79

Skvělá teens komedie o dvou sestrách, jež vychovává pouze otec. Jedna je takový podivín a druhá by jen a jen randila a právě v tom jě ten problém, randit může až tehdy, až půjde na rande i její tzv. zvlášní sestra. 80 % ()

lobo87

Veľmi príjemná romantická komédia, tentokrát z tínedžerského prostredia. Potešilo, že autor sa vyhol tomu tradičnému "American Pie" oplzlému humoru a jediná scéna so zvratkami bola vo svojej podstate veľmi pekná. Jednu hviezdu pridávam za obsadenie mojich obľúbencov Ledgera a Gordona-Levitta. Takéto filmy by si mohli púšťať dnešní tínedžeri. A nielen preto, že pán Stratford im vysvetlí všetky nástrahy, ktoré na nich tam vonku čakajú. Inteligentné, zábavné, romantické, len ten záver mi prišiel trošku prvoplánový. Ale inak nie je čo vytknúť... 70% ()

bobin

Romantická " komedie " pro puberťáky a psychicky nezralou mládež. Trapná reminiscence na Sheakspeara, debilně pomatení mládežníci a všichni zde milují všechny. Ztopoření a zvlhnutí sálá z každého záběru. .....Sexuální tupost ! ()

benedict

Nemůžu si pomoct,ale ze všech těch zpropadených teens komedií mě tohle čuprdílko zasáhlo nejvíc a to jen díky Julii a Heathovi. Prostě to bylo jiné,lepší,hezčí,drzejší! A když se zadíváte do očí těch dvou,zjistíte,že v nich mají rošťácké plamínky,které mnohým scházejí. ()

Domas88

Tady to sedí, romanticka/komedie (musím dodat tipická americká:))) Ovšem moc se líbí, určitě lepěí než Prcičky.. ()

Elis009

Postupem času jsem si uvědomila, jak hodně dobrá je tahle teen komedie. Je tam zábava, láska, krásný herec v hlavní roli... Co víc si jen přát, že? :) ()

StormyWhispe

Nie som veľkou fanúšičkou tínedžerských komédií, ale 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím sú žánrovkou, ktorá ma nikdy neomrzí a vždy, keď mám čas a možnosť, tak si film pustím. Vydarené vtipy, všetko tak trochu (ehm... dosť) pritiahnuté za vlasy a vcelku reálny pohľad na svet tínedžerov (chľastačky v piatok večer, stávky, sex) a k tomu všetkému Heath Ledger a Joseph Gordon-Levitt? Prosím vás, dajte to sem! Herecké výkony perfektné a celý ten Shakespearovsky nádych... A i keď sama viem, že existujú desiatky (možno aj stovky) lepších filmov, kašľať nato. 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím ostávajú mojou srdcovkou! :) ()

ajusinka14

toto je asi top teenagerská komédia.. Heath je v tomto filme úplný boh.. ... Julia Stiles tu hrá perfektnú postavu, sarkatiská haterka, ktorá dáva okoliu ,,co pro to"...myslím si, že tento film si pozrie rád aj niekto, kto takýto žáner moc nemusí.... tento film si vždy pozriem rada a je to proste vydarené dielko :) keby žil Shakespeare v devadesiatych rokoch, možno by bol aj rád :D ()

nikus120

Zábavná teenegerská komédia. Jeden z mála filmov ktoré si rada kuknem znova. Páči sa mi chémia medzi Heathom a Juliou, týchto dvoch nemuseli hladať dlho. Pripomína mi 21 jump Street až na to že tento film je mi trošku bližší. Veľmi podarená romantická komédia ktorá ako obvikle skončí happy endom. ()

dudo24

Klasika v teen žánre. Úplná nostalgia ma chytila po deväťdesiatych rokoch a začiatku milénia, po strednej škole, po mojich tínedžerských rokoch, po tom pocite keď som nič neriešil iba si žil svoj život pod krídlom rodičov. Super obsadenie. Všetci herci tam sú takí mladí – starnem. A vidieť Heath Ledgera mi pripomenulo ako nenávidím farmaceutické firmy, skorumpovaných politikov a skorumpovaných doktorov, ktorí rozdávajú ťažké drogy ako lentilky. Vyzdvihnúť chcem aj kvalitnú hudbu. edit (10.12.2018): Zvyšujem hodnotenie na plný počet. Tento film ma proste berie späť. Fakt skvelé. ()

HrudkaJ

Při sledování těchto a podobných filmů, jejichž součástí bývají i obavy rodičů o jejich dospívající nejčastěji dcery, ale sem tam i syny, napadá mě kromě již okřídleného úsloví "nejdřív se bojí, aby jim nepřišla do jiného stavu v patnácti, pak zas, aby se dítka vůbec dočkala" i ještě o něco horší varianta "nejdřív se bojí, aby jim nezačal randit příliš brzy, pak zas, aby se o děvčata vůbec zajímal", k níž mě opět přivedl i tento film. Přitom je to všechno úplně jedno, neboť nejde ani tak o to, kdy a jak, nýbrž zachovat si svou osobní integritu, což se však nemůže podařit ani v jednom případě (v patnácti, s děvčetem či bez něj). ()

Eywa11

Jedna z tých vydarenejších teen komédií.... strašne som si užívala Heatha a Juliu, perfektne im to ladilo. Hlavne ma bavia také v istom zmysle iné páry... hádave, drzé, šibnuté...skrátene - šialené ženy a chlapi, ktorí to s nimi vydržia :D ( teraz ma len tak z fleku napadla úvodná scénka z PS I love you, tá perfektne zapadá do schémy :D) ... lebo čo si budeme hovoriť nuda je sviňa...a láska je najkrajšia a najživšia, keď sa od nej dá očakaváť len papulnatý dáviaci reflex :D ..... ()

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

29.10.2013

Tak to je hodně bizarní představa. Kupodivu se ale nejedná o internetový klep, nýbrž o přání producenta Aviho Lernera, podepřené už i konkrétní nabídkou. Rokování taktéž probíhají s Cameron Diaz,… (více)