Když sedmnáctiletá Taylor dostane od matky k narozeninám vlastní počítač, je štěstím bez sebe a s vidinou svobody a nezávislosti se učí proplouvat vodami internetu. Záhy ovšem zjišťuje, že internet s webovými stránkami a online lidmi umí být stejně zákeřný jako moře plné žraloků. Netrvá dlouho a Taylor se musí potýkat s prvním projevy šikany. A to ještě netuší, že věci zdaleka nedošly do extrému.
Film je součástí kampaně "Rally to Delete Digital Drama", jejímž cílem je odstranit šikanu jak na internetu, tak v reálném životě. 5. července 2011 ji ve spolupráci s časopisem Seventeen Magazine odstartovala americká televize ABC Family. (alyssa18)

Veronis

Velmi dobrá podívaná, která nenudí ani minutku. I když jsem se sama do situace, v jaké se ocitla hlavní hrdinka, nikdy nedostala, tak je mi toto téma blízké. Možná je to proto, že mi je 18 let a na podobných stránkách také nějaký ten čas strávím a leckdy se až pozastavuji nad tím, co někdo může ze své klávesnice vůbec dostat. Každopádně na Emily a její herecké výkony se krásně kouká a určitě nejen u mne si po tomto parádně šplhla. Jen mě trochu zklamal přeameričtělý a přehappyendovaný konec. Ale jinak palce hore. ()

R.K.

Moc jsem od Emily neočekávala, ale zabodovala u mě na plné čáře! Celý děj je naprosto úžasný a ani před koncem není jasné jak film dopadne, což se moc často nevidí. ()

sara93

Film má dobrý námět i myšlenku . Děj byl v pohybu , takže se aspoň něco dělo , ale moc to tam přeháněli . Téma dobré , ale přehnané reakce . Jinak herecké výkony suprový . ()

CZmaggieCZ

Určitě si už zaslouží 3* za myšlenku, kterou nese. Další hvězdičku za Emily, která dokázala hrdinku velmi věrohodně zvárnit. ;-) ()

DDCC

Drsný film, který bolí.. každá minuta, co Taylor prožila pod šikanou, byla jako hodina v reálu (teď nechci říct, že se ten film táhne), ale chci ocenit, jak neuvěřitelně to Emily Osment zahrála. Tento film, by se měl promítat povinně v každé škole. Když jsem to viděl poprvé, celý víkend jsem z toho byl nesvůj, protože jsem viděl, že někdo to měl v životě a v mládí horší, než jsem to měl já. Takže vím, co to obnáší.. a taky nemožnost Taylor při sledování byla děsivá a vzkličující. Teď jsem vypsal všechny své pocity. Jsem rád i za konec filmu. Né tak úplně happy-end, i když to skončilo dobře. Já nemůžu jinak než 5*! ()

Jitussh

Film je inspirován pravdivým příběhem Megan Meyerové a ukazuje jak je šikana na internetu nebezpečná. Megan byla jedna z obětí, díky které se v Americe začala kyberšikana brát jako závažný čin. Pro mě to byl film na takové to nudné odpoledne, ale na scénu kdy Emily (Taylor) sedí před počítačem a má svůj monolog, jsem potřebovala několik kapesníčků. Hlavně mě zasáhl původní příběh, který jsme na střední škole měli v rámci přednášky o šikaně. Takže za mě 4 hvězdy ()