Rovnováha sil čtyř párů je značně vychýlena – ženy totiž začaly používat rady z populární knihy Steveho Harveye "Chovej se jako žena, mysli jako muž", aby od svých partnerů dostaly to, co chtějí. Jenže jejich muži na to brzy přijdou a rozhodnou se, že nejlepší obranou je útok. Vymyslí plán, jak využít tuto informaci ve svůj prospěch a válka pohlaví začíná! (HBO Europe)

JerryPilsen

Dobrá vztahovka,dosti vtipná a hlyvně neokoukaná.Dobře napsané dialogy dávají zapomenout na tu komediální hrůzu,co se poslední dobou objevuje.Pravda lecos je tušené i předpokládané,ale já se skvěle bavil. ()

Blackwolfik

Jasný, je to romanťárna. To nějak nemusím. Kupodivu jsem se ale i dobře pobavil. Docela jsem viděl v postavách mé kamarády a naši partu. :D Pár záseků je tam fakt peckovních. Celkově neurazí, nepřekvapí, hodnotím jako jednu z lepších komedií co jsem za poslední dobu zmrkl. Dávám 7/10. ()

hajner

Podpriemerná a hlavne predvídateľná černošská komédia. Nestálo to za moc a ani herecky. Nerozumiem tým vysokým známkam, pretože v TV je takýchto klišovitých a gýčovitých komédii mraky. ()

Montanus

Chlapi sú svine, lebo sú leniví, čitateľní, priami a v zásade ich manuál je každému známi a ešte aj vydaný knižne (pozor, ak si ho prečítajú, sú to zmrdi). Ženy sú aj ženy, aj matky aj robotníčky, ojebávajú, klamú, nie sú priame, uchyľujú sa k podpásovkám, manipulujú a preto sú v zásade cool a stráášne im treba držať palce. Obalíme to prehnaným množstvom zbytočných dialógov, tlachami o ničom, pridáme nesympatických černoškov (veď nie sme rasisti) a máme priemernú tuctovú nevtipnú a neromantickú komédiu o tom, ako sa chlap musí vzdať svojho života, lebo žena... ()

viax

Zábavná komedie, snad ani nemá hluchá místa, páry k sobě sednou náturou i vzhledem. Pokud můžu, zabírám si toho kuchaře :-D nejen, že je nejhezčí, je i nejopravdovější, lhaním nejméně zkažený, i když bylo také potřeba do něj kopnout, aby se pohnul z místa. Ovšem snídaně, ta nemá chybu! ()