Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Probudit se s pořádnou kocovinou není pro Jesse a Chestera žádnou novinkou. Avšak nevědět, co všechno se předešlého večera odehrálo a kde vlastně zaparkovali své auto, to tu ještě nebylo! Jenže už zanedlouho zjistí, že dočasná ztráta paměti je to nejmenší, co je toho rána mohlo potkat...Kamarádi Jesse a Chester se ráno probouzejí po velkém flámu. Jen velmi matně si vybavují, co se vlastně stalo, co všechno dělali a kde byli. Pak si ale vzpomenou, že mají dnes výročí seznámení s dvojčaty Vandou a Vilmou a měli by k nim zajít a donést jim dárky. Když vyjdou ven, s hrůzou zjistí, že se jim ztratilo auto, které mělo stát před domem. Vydávají se tedy k dvojčatům pěšky a cestou narazí na nádhernou dívku, která se představí jako Christie a začne Jesseho vášnivě líbat. Zdá se, že se včera během večera seznámili, mladíci si ale opět na nic nepamatují. Náhle se z přijíždějícího auta vyhrne skupina mladíků v čele s Jimmym, který tvrdí, že dívka je jeho přítelkyně a vyhrožuje Jessemu. Přátelé tedy putují dál. Ocitnou se v blízkosti nočního podniku, a když vstoupí dovnitř, jsou nadšeně vítáni. Jak se zdá, i sem včera v noci zavítali a zanechali po sobě skvělý dojem. Všechny půvabné tanečnice – záhy se ovšem ukáže, že se jedná o přestrojení mladíky – je nadšeně zdraví. Šok jim způsobí teprve otázka jedné z nich, co udělali s kufříkem se 200 000 dolarů, které jim dívka svěřila, aby ho vynesli ven. Ani o kufříku a penězích nemají ovšem Jesse a Chester ani tušení… Sotva vyjdou z tančírny, jsou násilím vtaženi do auta, které jede kolem. Skupina podivných lidí, kteří o sobě tvrdí, že se již brzy chystají na cestu do vesmíru, po nich chce „převaděč spojitosti“, který by měli mít údajně u sebe. A jako obvykle mladíci nevědí, o čem vlastně mluví. Jen usoudí, že všechny hledané věci by se měly pravděpodobně nacházet v autě, které tam záhadně zmizelo... S jejich podivnými dárky je nakonec jejich přítelkyně dvojčata vyhodí a na mladíky dotírají cestovatelé do vesmíru, kteří žádají svou „tajemnou a mocnou zbraň“, zatímco transvestité naléhají, aby jim vrátili peníze. Jesse a Chester se obrátí na policii a ohlásí ztrátu auta. Po nějaké době se dozvědí, že jejich staré auto se prodávalo ve dražbě. Ví se dokonce, kdo si ho koupil. Policistka se zprvu zdráhá jim prozradit jméno kupce, nakonec se ho ale přece jen dozvědí… (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (612)

Sawy 

všechny recenze uživatele

Tak tahle honba za převaděčem spojitosti mě totálně odrovnala.Do té necelé hodinky a půl je vecpané takové množství kultovních scén,že to až hraničí s mrháním.Ashton a Sean jsou parádně blbí,všude se potloukají parádní kočky a já se bavil tak skvěle,že se za to až trošku stydím.Je pravda,že konec je trošku moc ujetý a občas to trochu přeskočí do trapnosti,ale lidi,51 %?Berte to trošku s nadhledem!Pro mě ultimátní komediální nářez."To jsou lamy,vole!" Geniální. 95 % ()

MáŠa 

všechny recenze uživatele

Mazec, dávám tolik hvězd, protože sem se dost nasmál. Film sice sráží dost laciností, ale některým klidně člověk přijde dost na chuť. Bohužel jiné jsou zase dost vynucené, moc se nehodí a ani zas tak moc nerozsmějí. Čili mluvil bych i trošku o nevyváženosti. Film si klidně může dělat srandu z takových paradoxních věcí, jako je převaděč spojitosti, ono to bylo ze začátku i celkem dost vtipné, ale pak se z toho stalo takové ústřední téma, což bylo asi škoda. Myslím, že filmu tu snaha místo srandy vybudovat i nějaký příběh spíše uškodila, protože ten příběh je blbost, co si budeme povídal ;-) ()

Reklama

ajuska odpad!

všechny recenze uživatele

Myslela jsem s, že to bude další z těch teenagerovskejch komedií, který sice nejsou žádným skvostem, ale když není zrovna co dělat, tak celkem pobaví. To jsem se opravdu hodně spletla. Z Hele, vole, kde mám káru? se vyklubala neskutečně trapná fraška na téma: jak jsme se děsně ožrali a nepamatujeme si, kde máme "káru" ani to, že jsme zničili dům, schovávali kradený prachy od transsexuální striptérky a potkali podivnou sektu a mimozemšťany. Měla jsem co dělat, abych vůbec vydržela do konce, protože koukat hodinu a půl na dva úplný idioty, kteří se buď přiblble tlemí nebo přiblbe zírají, je celkem náročný. Navíc všechny scény, které by snad měly jistý potenciál vtipnosti jsou pohřbený tím, že jsou hrozně prodlužovaný a natahovaný, takže původní vtip je doveden do naprosté trapnosti. A pes, co kouří dýmku? Tohle vážně není můj šálek kávy. ()

PogoJoe 

všechny recenze uživatele

Spousta "žahadel", "nárazníků" a Koček, zhulenej pes, sexy dvojčata, Zoltan a "giganticky rajcovní super mimozemšťan". A dál? Optimistická ztřeštěnost a pro mě osobně docela velké překvapení - bavilo mě to. A to dokonce hodně. Není to jako ostatní teenagerské komedie, ačkoli by to tak na první pohled mohlo vypadat. Toto dílko netradičními nápady jen hýří. Jedna ulítlost za druhou, místy tomu sice docházel dech, ale je těžké udržet zběsilé tempo gagů po celých 80 minut. Skvěle vybrané typy idiotů, výborný dabing, má to styl. Pro mě osobně skryté geniální dílko, které vždy zaručeně pobaví, i po několikerém puštění.... ()

Frajer42 odpad!

všechny recenze uživatele

Zřejmě bych musel vyhulit skleník trávy, vypít 2 litry okeny a nasbírat košík lysohlávek, aby se mi tahle pošahaná kokotina mohla alespoň v koutku duše zalíbit. Tuhle blbost drží nad vodou pouze krátká stopáž. Každý komu se tento nesmysl líbil by měl jistě zvážit návštěvu psychologa. Když tak zavzpomínám, tak jsem Kutchera ani Scotta v blbějším filmu nikdy neviděl. Kdo hodnotí 4* a více, tak už psychologa navštěvovat nemusí. Už je pozdě. Pěknější odpad. ()

Galerie (39)

Zajímavosti (28)

  • Náklady na výrobu byly zhruba 13 milionů amerických dolarů. (NIRO)

Reklama

Reklama